panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
problem polegał na tym, że Pepowi zdarzało się czasami nie trafiać z transferami, dlatego mogłeś stworzyć tę listę, a obecnemu zarządowi zdarza się czasem trafić z transferami.Problem polega też na tym, ile pieniędzy kosztowały wtopy Pepa a ile kosztują obecne, (Ibra+Hleb + Czygyrński kosztowali znacznie mniej niż Cou, co prawda czasy się zmieniły, ale to i tak jest przepaść)
1
@LeoFan10 Jaka 9 "musi" grać w Barcelonie ? Bo tak patrzę wstecz i jest Suarez Villa i Eto i każdy z nich był zupełnie innym typem napastnika.
0
@CalvinCandie nie mówię, że to jest silny nacisk, ja też nie znam tej aktorki. Takie głosy pojawiają się regularnie przy różnych produkcjach, ale trzeba przyznać obiektywnie, że wśród wszystkich głosów zachwytu nad serialem jest to wypowiedź marginalna. Jeśli chodzi o nacisk... trudno powiedzieć. Coś pewnie istnieje, bo np Netflix nie jest w stanie obecnie wyprodukować serialu bez wątku miłości homoseksualnej, który to wątek niesie jakiś tam przekaz. Mi to osobiście nie przeszkadza, uważam się za tolerancyjnego, ale oglądając seriale Netflixa uważam, że jest coś na rzeczy i faktycznie jest to pewien rodzaj poprawności, by zawsze pojawiał się jakiś wątek o relacjach nie-heteronormatywnych. Czasami jest to wręcz wyraźnie wstawione na siłę, jak np w Stranger Things.
2
@CalvinCandie "W tym kraju jest tylu świetnych aktorów o kolorze skóry innym niż biały, którzy byliby świetni w „Czarnobylu”. Chyba jestem po prostu zawiedziona, że kolejny hitowy serial z potężną obsadą udaje, że ludzie o różnym kolorze skóry nie istnieją." Karla Marie Sweet
myślę, że koledze o to na przykład chodzi
0
@CalvinCandie nie napisałem, że jesteś taki sam jak płód, tylko, że też jesteś zlepkiem komórek, tylko że te komórki są znacznie bardziej zróżnicowane: np na komórki nerwowe, miocyty, tłuszczowe, krwi itd. Ale narządy i tkanki cały czas są zlepkami komórek. Podobnie teraz nie jesteś taki sam jak wtedy, gdy byłeś małym dzieckiem zaraz po urodzeniu, kiedy również pozostawiony sam sobie w łóżeczku nie wstałbyś i nie nakarmiłbyś się sam, nie umyłbyś sam dupy, nie zaszczepił się itd. nie przetrwałbyś bez pomocy rodziców.
4
@CalvinCandie uwielbiam grajdolenie o zlepku komórek... a ty przepraszam nie jesteś zlepkiem komórek ? Też jesteś... co z tego, że one u Ciebie tworzą tkanki i narządy i wreszcie całego Ciebie, ale w gruncie rzeczy jesteś tak samo zlepkiem komórek jak rozwijające się dziecko, czy jak tam wolisz to "płód".
co do małżeństw nie-heteronormatywnych. Polska konstytucja głosi: "małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny, znajdujący się, podobnie jak rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo, pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej". Zatem legalizacja małżeństw homoseksualnych, zmusza do naruszenia konstytucji. Jak to się ma do protestów i wycia, że w "Polsce łamana jest konstytucja" ? Czy na to łamanie konstytucji już jest Twoje przyzwolenie ? Zawsze zastanawiam się, dlaczego moi lewicowi znajomi, tak zażarcie broniący konstytucji, chcą ją łamać w innym miejscu...
0
@areczek7878 ja też, ale za rok, niech jeszcze rozwija się w Borussi, kontrakt ma do końca 2022 roku, więc za rok można już próbować negocjować jego transfer. To jedyny obecnie piłkarz, który odrobinę przypomina młodego Leo Messiego i kiedyś mógłby przejąć jego rolę w zespole, ale musi się jeszcze wiele nauczyć
0
To może powinni kupić Samiwiecie komu jego ulubioną maskotkę Williana , oczywiście grubo przeplacajac i wszyscy będą szczęśliwi. No może oprócz Neymara
0
@Culé10 ale argument z dupska. Wystarczy spojrzeć jak kupuje City i wszystko jasne
1
@Chwytliwy Tak, tak to wszystko prawda, tylko zauważ, że klub tez przechodzi pewną metamorfozę i już teraz problem ze znalezieniem zastępcy za Suareza, jest ogromny. Suarez jest jedyny w swoim rodzaju, powiedziałbym, że to jest klasa napastnika własnie typu "Suarez"... ja nie widzę szczerze mówiąc napastników jego klasy, którzy byliby do wyjęcia na rynku transferowym. Nawet taki Gabriel Jesus, po pierwsze cholernie drogi, raczej nie do wyjęcia z bogatego City, a po drugie też chimeryczny, czasem zagra a czasem przejdzie obok meczu. Nawet on nie stoi na tej półce co Louis. Paco był w Barcelonie biedny, szczególnie jak ustawiali go na skrzydle, ale moim zdaniem, posiadanie w drużynie typowego lisa pola karnego, powinno być obowiązkiem, chociażby, żeby było kogo wpuścić na końcówki i zwiększyć szansę na decydujące bramki. Jest taki mecz z Liverpoolem, gdzie jesteśmy w dupie, Ernest nie ma kompletnie pojęcia kogo wpuścić, w efekcie wchodzą: Malcom i Arthur !!! Jako wybawiciele !!! No kpina. Ja nie wiem, jak można mówić, że Paco nie pasował do Barcelony, kiedy właściwie my nie mamy drugiego napastnika, a jeydny którego mamy jest już prawie w "wieku Chrystusowym". Zauważ, że Paco w Borussi w poprzednim sezonie wiele meczy rozpoczynał na ławce i wchodził jako kiler. Moim zdaniem, w Barcelonie można było podobnie zbudować jego rolę, a tutaj sprzedano go za marne 24 mln... Nawet jeśli Paco miałby większość meczy zaczynać na ławce, można było na niego mocno postawić... to nawet nie jest porażka zarządu, to jest wręcz sabotaż.
Też wolałem Hallera niż Jovica...
4
@Esseker a czy T y jesteś świadom, że tego filmu nie da się odzobaczyć ?
Daj Pan spokój, lepiej położyć się na kanapie i dwie godzinki popatrzeć w sufit, uspokoić się, wylooozować ... w każdym bądź razie, lepiej nie zaczynać tym gniotem weekendu.
0
@Chwytliwy moim zdaniem nie masz racji z tym napastnikiem rozgrywającym... po prostu Samiwieciekto# nie potrafi wydobywać z zawodników ich najlepszych cech. Był w Barcelonie kiedyś taki Eto który techniką nie grzeszył, a jednak sprawdzał się i świetnie grał także z Messim. Był w Barcelonie też później taki Villa, który również technikiem był... no cóż, przeciętnym. Suarez pojawił się i wniósł do Barcelony nieco inny model napastnika, czyli taki jak piszesz, który potrafi cofnąć się po piłkę i ją rozegrać. W Liverpoolu potrafił też szaleć na skrzydle, w Barcelonie pod tym względem niestety się nigdy nie popisywał i raczej kopał się po czole. Obecnie technikę nadal ma dobrą, ale niestety braki w szybkości i zatracenie instynktu strzeleckiego. Bez przerwy ktoś wskazuje jakąś serię bez bramek Suareza. Paco mógłby Barcelonie dać, gdyby treneiro potrafił z niego więcej wyciągnąć. W Dortmundzie Favre potrafi to robić i Paco się spłaca z nawiązką, a my jak to zwykle bywa, wychodzimy jak Zabłocki na mydle, pozbywając się takiego gościa za symboliczne 24 mln... Aaaa i jeszcze co śmieszne, przez kilka miesięcy obserwujemy Jovica, który stylem gry przypomina.... Paco ! :D
1
@BykFCB nie wiem czy to jest w porządku wobec Dembele porównywać go z zawodowcem.
0
@draxidox dokładnie to samo widziałem ... ale niektórzy tutaj widzieli więcej, co prawda nie wiem pod wpływem czego byli jak patrzyli...
0
@bleble123 człowieku, tutaj jeżeli chcesz zagrać w ataku Barcelony to musisz kosztować powyżej 100 mln euro. W innym przypadku się nie nadajesz. Popatrz na Malcoma, kosztował 40 mln i się nie nadawał mimo otrzymania pierdyliarda szans. Z kolei taki Coutinho, kosztował aż 120 i jeszcze dwa sezony i by odpalił, a pierwsze pół roku miał fenomenalne.
0
@draxidox patrząc na kontuzje Dembele, to za wiele go sobie nie oglądałeś na tym boisku, patrząc na ilość kontuzji Neymara w ciągu ostatnich dwóch lat, jego też sobie za wiele nie będziesz miał okazji oglądać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Dyskusja o Legii a jak był finał Puchar u Króla to niektórzy tutaj Valencii kibicowali twierdząc, że dzięki temu Valverde wyleci. Barca przegrała Ernesto trenuje :D i jakie to ma znaczenie za kim kto sobie trzyma kciuki w zaciszu domowym ? Każdy ma swoje myślenie i poglądy i może wolnym umysłem za nim podążać i koniec kropka. Nie każdemu się to musi podobać.
0
@ObiektywnyWujek daj Pan spokój, ja już nawet przestałem poranny przegląd prasy czytać, bo dla mnie to ciągle jedno i to samo, tylko parafrazowane, a jeśli jest cokolwiek nowego, to można być pewnym, że to bzdura :D
6
Czekam na moment, kiedy któraś z "kreatywnych" gazet poda informacje, że Real zaoferował za Neymara Cristiano Ronaldo :D niczym Zagłoba królowi szwedzkiemu Niderlandy :D
0
@macio_944 jakiś tam związek jednak jest bo Marilyn Manson wziął swoje nazwisko właśnie od tego psychola. Jego motyw był dość popularny w muzyce zresztą, Axel Rose chociażby nagrał teledysk do "Estranged" biegając tam w koszulce z Mansonem.
0
@MESSIah16 Moim zdaniem nie ma na to szans, chyba że jakiś egzotyczny dziwny kierunek. Inne kluby też widzą, co się dzieje i kogo mieliby kupić ...
1
@Janiama hehe :) dzięki, w takim razie do zobaczenia na jakimś zlocie ! :) Jurka Podbrożnego w moim rodzinnym Przemyślu do dzisiaj mnóstwo osób wspomina, w końcu tam właśnie zaczynał swoją przygodę :)
0
@Janiama
:D trochę mord jest znajomych
Andrzej Strejlau
Darek Dziekanowski
Piotr Mosór
Jacek Cyzio
Jerzy Podbrożny
Jarek Jakimowicz
Grzesiek Jędrzejewski
Robert Jadczak
19
@Shado zapchanie luki w gazecie i kolejny, szumny nagłówek
0
@Danny Gaucho aaaa, ok czaję :)
0
@Vxb93 ale chyba On nie jest moderatorem :)
0
@n0MED sorry Szefie, nie wiedziałem, że to się da sprawdzić w profilu użytkownika :) A ja to niby za co ? chyba za niewinność...
0
@BarcaInfo dostał bana i jeśli tak to za co ?
0
@FCBMati10 wszystko tak jak napisałeś, a w wolne miejsce na skrzydle Sancho