panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cyron1 No trochę jednak był... żeby nie było, nie cierpię Ronaldo równie jak Ty, ale miał generalnie takie dwumecze w Lidze Mistrzów które rozstrzygał, jak z Wolfsburgiem, Juventusem , Bayernem itd. Ale generalnie zgadzam się, szczególnie z tym brakiem VARu i sędziami :)
0
@Borneo Zgadza się wszystko, problem jednak zaczyna się, kiedy tych meczy, gdzie jesteś decydujący, robi się znacznie mniej niż tych, w których zawodzisz oraz kiedy nie jesteś decydujący w ważnych meczach. Nie muszę przypominać od ilu meczy Suarez nie strzelił w LM na wyjeździe, a tam głównie mamy problemy i tam odpadaliśmy w ostatanich latach. Tam zabrakło bramek Luisa... Ja zgadzam się z tym co napisałeś tylko moja interpretacja jest taka, że powinien powoli przyjmować rolę drugoplanową, a w jego miejsce pojawić się ktoś inny. Ja cały czas uważam, że mieliśmy na to świetnego człowiek (Paco) tylko oddaliśmy go za pół darmo do Borussi. I nie kupuję argumentacji, że Paco nie pasuje do stylu gry Barcelony. Obecnie Suarez to też zawodnik żyjący z podań, bo technicznie zjechał ostro w dół, piłka odskakująca, drybling nie ten, o szybkości nawet nie wspomnę.
@cyron1 Nie, Ronaldo w Realu nie robił dokładnie tego samego co Suarez u nas. Tylko Messi dorównywał Ronaldo w tym co robił, tzn był decydujący w najważniejszych meczach sezonu i na te mecze poziom motywacji był taki, że mógł zabijać. No i różnica jest jeszcze taka, że Suarez miał przy sobie Messiego, a Ronaldo nie... gwarantuje Ci ,że gdyby w tamtych latach, zamiast CRa w Realu grał Suarez, to te ligi mistrzów tak by się łatwo nie sypały.
2
@zibiku ja zgadzam się z całością wypowiedzi oprócz ostatniego zdania. Dla mnie, to jest budowanie kolosa na glinianych nogach, który już dwa razy rok rocznie w najważniejszych meczach po prostu runął. I tak, rok temu i dwa lata temu ten kolos wydawał się solidniejszy niż teraz.
12
@Pustelnik Wiesz co, nie bądź niepoważny. Przecież nie od dziś wiadomo, że problem z Suarezem jest taki, że on potrafi przejść obok meczu, kopać się po czole, nie dochodzić do sytuacji albo je marnować, w następny robić to samo, później znów to samo, a potem ustrzelić dwie super bramki z Interem. Wniosek ? Suarez na stare lata robi się chimeryczny, coraz bardziej nieregularny. Machanie rękami i pokrzykiwanie na kolegów, którym często gęsto akurat bardziej się chce (jak na Ansu) to stały element krajobrazu, problem w tym, że jak Suarez gra tak jak z Interem i strzela, to nikogo nie rusza, ale jak gra tak jak we wcześniejszych meczach to już szlak trafia. Żeby nie było, jestem absolutnym przeciwnikiem gwizdów w jego stronę, on zasługuje na najwyższy szacunek, ale nie pisz mi po jednym jego udanym meczu , że Suarez zbiera niezasłużoną krytykę za swoją grę. Bo wbrew pozorom, wcale nie jesteś tak dobry, jak Twój ostatni mecz.
2
@dorkizos to nie jest tak. Valverde nie potrafi stworzyć solidnej drużyny, która będzie szła do przodu jak walec, notując pewne zwycięstwa, zaliczając po drodze pojedyncze wtopy remisy bądź porażki. Dla mnie, głównym zarzutem w stosunku do Valverde jest to, że u niego praktycznie każdy piłkarz obniżył swój poziom, od momentu kiedy on pojawił się w klubie lub od czasu kiedy ten zawodnik przyszedł do klubu. Na dodatek wkurza mnie to, że nasz trener nie potrafi motywować swoich zawodników, oni nigdy nie wychodzą na mecz z myślą "trzeba wygrać za wszelką cenę", to dlatego we frajerski sposób dwa razy wyrzucono nas z LM. Dla mnie, jego czas po 0:4 z Liverpoolem dobiegł końca... ale to tylko moje zdanie
0
Ten artykuł brzmi jakbyśmy mieli zmierzyć się po kilku ostatnich słabszych meczach z klubem miary Granady.... ohhhh wait....
0
@Phatro hahaha zniszczyłeś mnie xD
2
@Phatro dzień w dzień i częściej :) podobno przy masturbacji jest jeszcze gorzej niż podczas seksu, bo erekcja jest wywoływana szybciej i stężenie oksytocyny jest wtedy stosunkowo wyższe niż podczas normalnego stosunku z kobietą. Onan Barbarzyńca nie ma łatwo w życiu :)
0
@Danny Gaucho nie ma zaskoczenia, erekcji i uwolnieniu spermy towarzyszy zawsze wyrzut hormonu oksytocyny, która niszczy szlaki pamieciowe. To dlatego osoby które zbyt często iskają mandryla mają słabsza pamięc i koncentracje.
0
@johny11 ale pamiętaj: "miłość cierpliwa jest" xD xD xD
1
Jeśli Real czeka dwa miesiące na "odpalenie" Hazarda, to co my mamy powiedzieć - czekamy na odpalenie Dembele już ponad dwa lata, a i tak wiele osób twierdzi, że nie można go krytykować "bo on potrzebuje czasu" xD
0
Piękny w Juventusie, VAR na stadionach i fart ostatnich minut łysemu od razu się skończył.
0
@Hushovt ok, i jaki w związku z tym wniosek ?
0
@Hushovt Neymar w ostatnich dwóch latach pauzował odrobinę więcej niż Dembele
0
@MiczenS Rodri jest już w M.City, a to oznacza, że jest nie do wyjęcia, więc odpada z galerii łakomych kąsków i ciekawie zapowiadających się grajków. Zostaje zatem Fabian Ruiz z tej dwójki, chociaż ja i tak odpowiedziałbym, że postawiłbym na pomoc: Frenkie De Jong, Arthur, Puig, zmieniając ich z OldBoyem Busqutetsem i Sergim Roberto.
31
Jakby co... to mocną stroną Valverde jest defensywa xD
2
I wraca nasze ulubione powiedzenie pod wodzą Valverde: "Takimi meczami zdobywa się mistrzostwo" XD
7
Mam nadzieję że Griezz nie skończy tak jak Coutinho w Barcelonie pod skrzydłami Ernesto. Dotychczasowe słabe mecze są tłumaczone brakiem zgrania, z kolei Coutinho wszedł w zespół bardzo dobrze i później zjeżdżał. Może wreszcie ktoś w klubie dojdzie do słusznego wniosku, że w Barcelonie nie ma piłkarza , który za kadencji Valverde W Barcelonie rozwinąłby się w mega wyraźnym stopniu, tak by można było powiedzieć, "to jest człowiek stworzony przez Valverde" i podziekuje mu za pracę. Gwiazdy za grubo ponad 100 mln tracą u tego gościa blask.
1
@kuz Hazard oddał celny strzał w meczu wyjazdowym... Antoś po czterech meczach wciąż nie może tej zacnej statystyki rozpocząć...
0
@D10SLEO jeżeli chodzi o mądrości i nauczania tego Pana, to najlepszym komentarzem jest tutaj wypowiedź pewnego polityka który przedwczoraj wyszedł z więzienia: "szkoda strzępić ryja, naprawdę". xD
0
Ta drużyna potrzebuje zmian i świeżości. Pierwszym wzmocnieniem, powinno być nie sprowadzanie Neymara, De Ligta czy innych, kolejny gwiazd, ale usunięcie Valverde. To oczywiste. Kolejną jest pozbycie się wiecznie młodych, galerii zasłużonych: Rakiety, Vidala, Busiego, nie poddającego się operacji Umtitiego, Dembele... na ławce zamiast galerii podstarzałych, kompletnie niekreatywnych pomocników, poiwnien zasiąść Puig, obok niego Wague, Todibo, którzy byli największymi wygranymi sezonu przygotowawczego. Ale ryba psuje się od głowy, a tutaj mamy trenera, który klęskę ma wypisaną na twarzy.
0
Miałem napisać, że ostatnio tak źle i bezbarwnie było za Taty Martino... nie... ostatnio tak źle było za niejakiego Jordiego Roury, który zastępował Tito Villanove...
2
@AmigoBlancos super wyjaśniłeś tego gościa... ale generalnie nie ma sensu z nim dyskutować... typowy "oświecony" na forum, oczywiście według własnego mniemania :D
1
@kubix05 uwielbiam całą twórczość Freddiego i Queen, ale szczególnie lubię Freddiego w duecie z Montserrat Caballé, śpiewających o Barcelonie oczywiście :)
0
@Katalonbar Jeden Osiem L - "Jak zapomnieć ?" szacunek ludzi ulicy zagwarantowany xD
0
@mcsarna zgadzam się z tym co napisał @macio_944 ... oglądam w pracy widoki, kiedy osoby zarabiające po 12 000 dostają 1500 za to, że posiadają dzieci. Te dzieci i tak wszystko mają, a dzięki dodatkowej kasie, osoby, które dostają 1500 zamiast Audi kupią sobie Porschaka. Nie oszukujmy, się ... abstrahując od tego, czyja to zasługa status życia Polaków znacznie w ostatnich latach się poprawił i rozdawanie pieniędzy w sytuacji, kiedy bezrobocie jest bodaj najniższe w historii to jest po prostu bolszewizm. Jeżeli jest nadmiar pieniędzy, bo np. uszczelniono system podatkowy, to znaczy, że najwyższa pora obniżyć podatki i nie kraść obywatelom ich pieniędzy, żeby pozyskać głosy. Państwo nie powinno nosić piasku na pustynię. Rozumiem pomoc dla ubogich, ale 500+ nie jest programem skierowanym do najbiedniejszych !
Żeby być sprawiedliwym, uważam, że dobrym pomysłem jest zniesienie podatku dla osób poniżej 25 czy tam 26 roku życia. Tu państwo mówi: nie będziemy was okradać, żebyście mogli łatwiej wystartować i to jest spoko. No chyba, że Polaki jak to Polaki zaczną kręcić na tym własne interesy i biznesy próbując oszukać system.
2
wielki + przyjście De Jonga
+ kupno i wypożyczenie do Las Palmas Pedriego - inwestycja w młodzież
+ Neymar w Paryżu
- pozostawienie Valverde
- wypożyczenie Coutinho
- sprzedaż za grosze Paco Alcacera - Barcelona po raz kolejny wydymana przez Borussie
- wypożyczenie Raffinha'i
- strata Kubo
Co do Firpo i Griezza - nie jestem przekonany w żadną stronę
0
@michal26 my pleasure bro ! :)
1
@Faun neologizmy od zawsze były moją mocną stroną :D
92
Po tej pierwszej połowie, mam wrażenie, że De Jong nam valverdowieje w zbyt szybkim tempie...