1

Jeśli komuś się wydaje, że Koeman wypali, to proszę się uświadomić, że to pomysł Bartomeu i już wiadomo, że to rozwiązanie nie ma prawa zatrybić.

9

Gość nam pokazał, jak nie potrafiliśmy docenić Valverde, który z tego co miał potrafił ukręcić znacznie solidniejszy bicz. Setien nie obiecywał wyników, obiecywał grę, nie było jednego i drugiego, nie było autorytetu , nie było konsekwencji, stracony czas ukoronowany historyczną katastrofą.

16

Żaden w miarę myślący piłkarz nie zamieniłby obecnie PSG na trupa sportowo-finansowego, jakim stała się Barca pod koniec rządów Bartomeu. Żaden Neymar tu nie przyjdzie, szkoda dyskutować o tym.

0

@RosjaninBut no jeśli tak jest to gitara, ja niestety obawiam się, że tym razem ma dość. Kiedyś miał ochotę zostawić reprezentację, ale mimo wszystko został, być może z Barcą też tak będzie

0

Messi chce odejść do City ? De Bruyne i Bernardo Silva w rozliczeniu i w długą ... Można jeszcze kolegów Albę i Suareza do torby z nim spakować i odesłać w gratis jako uposażenie.

0

@marcin000019 po wczorajszym meczu nikt na to nie zasłużył, MATS wydaje mi się że ma na tyle poukładane w głowie i jednak obserwując go we wcześniejszych mieczach wydaje się podołać. Lepszych niż on i Pique nie widzę, albo za krótko sa w Barcelonie.

0

@Janiama chciałoby się rzec, że tak wiele i tak niewiele... U na Arthur pluca wypluwał w 60 minucie, chyba nigdy meczu nie dograł, a Valverde bi Setiene to dwóch trenerów bez mentalu.

3

Pierwszą decyzją nowego trenera, powinno być odebranie opaski kapitańskiej Messiemu. Osobiście dałbym ja MATSowi albo nawet Pique, Messi potwierdził, że nie dźwiga tego.

0

Ja bym Flickowi za to lanie chętnie flakon dobrego whisky postawił. Gdyby wczoraj skończyło się 0:1 albo 1:2 czy 0:2 , byłaby to jedna z wielu porażek, skwitowana przez Bartomeu porażka po zaciętym meczu, gdy piłkarze dali z siebie wszystko. Drużyna Flicka obnażyła to co w klubie dzieje się od dawna: koniec epoki, nieumiejętna zmiana pokoleniowa, nietrafione lub absurdalne, przepłacone vtransfery, stratę Kubo i innych. Kupiliby na odp...ol tego śmiesznego Lautaro i w nowym sezonie na szpicy znów zaczynałby Gruby a Konfetti na skrzydle. Flick zmusił całe otoczenie do działania, wbił duży gwóźdź do trumny Bartomeu i spółki.

1

@Janiama pamiętam, że jak ludzie domagali sie od Valverde, żeby wreszcie postawił na Puiga, to pisałeś posty, przekazujące, że Puig jest przeciętniakiem, opierając się o brak powołań do młodzieżówek. Trzeba jednak uderzyć się w pierś i przyznać, że miałeś dużo racji co do zmiany Valverde w środku sezonu. Setien zaczął stawiać na młodych w przeciwieństwie do EV, ale jestem przekonany, że z EV ligę byśmy mogli ugrać.

37

Dla mnie głupota Setiena polega przede wszystkim na tym, że nie wystawił, a nawet nie wpuścił na boisko Puiga, który w ostatnich meczach udowodnił, że jest naszym najlepszym pomocnikiem. I może sobie @Janiama cisnąć chłopaka ile wlezie, ale każdy kto ma oczy to widział. Szczególnie w zestawieniu z Vidalem miażdżył go pod każdym względem.

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

3

Griezman ma plan: będzie biegał za Lewym i innymi sypiąc im konfetti prosto w twarz. Kiedyś jak sobie sypnął to do dzisiaj nie może się pozbierać z formą.

3

może po prostu w tym roku to my będziemy Romą czy Liverpoolem, albo sobą z dwumeczu z PSG. Pierwszy mecz, ten na słowa, wygrał już Bayern Monachium i należy im to oddać, ale w rewanżu, tym razem na boisku, wszystko może się zdarzyć.

Gdyby jednak Barcelona pokonała Bayern, najbardziej będę się karmił rozczarowaną mordą Tomasa Myla

3

Pycha i pewność siebie płynące z Monachium to absolutnie najlepsze co mogło się wydarzyć. W piątek Bayern będzie faworytem, ale tak naprawdę wszystko może się wydarzyć, a pycha często kroczy przed upadkiem. Czekam na smutną mordę Tomasz Mula i spółki, także Rumenige i Lothara.

0

@YoNoEntiendoNada od kiedy nagle ktoś z amatorów prześcieradeł docenia tytuł mistrza Hiszpanii ? Jakiś w zeszłych latach był wyraźnie w Madrycie deprecjonowany, a teraz jakby jego znaczenie wzrosło ... Coś się stało ?

0

@YoNoEntiendoNada ty tak na serio czy ja po prostu nie wyczuwam ironii w twojej wypowiedzi ?

5

@Fabik87 co w tej główce Benzemy było takiego nieprawdopodobnego , że aż został nominowany ?

0

@Criss18Barca ta pomoc akurat nie jest taka zła. Moim zdaniem optymalne byłoby posłanie Puiga za DeJonga i cofnięcie De Jonga w miejsce Rakiety, a Chorwat na ławkę. Ale tak jak jest też nie jest źle. Nie ma Busiego z Vidalem i Rakietą więc naprawdę nie ma co tak narzekać.

1

@malyras każde ustawienie z Giezmanem , a bez Puiga to będzie zło i sabotaż.

2

kolega poniżej bardzo słusznie napisał, pozyskujemy piłkarzy ustawiając ich nie na swoje pozycje, tylko na zasadzie "jakoś to będzie". Po co poszukać lewoskrzydłowego, skoro można za "jedyne" 120 mln sprowadzić tam Griezmana, który kompletnie nie pasuje ani na tę pozycję, ani do systemu 4-3-3... to samo z FDJ, zamiast wrzucić go w miejsce Sergio, który swoją formą udowadnia, że już pora do Vissel Kobe, to Frenkie ląduje w miejsce Iniesty.

0

@Gall myślę, że warto było Kubo dać pensję z pewnością, co do pierwszego składu, jak widać, Real wypożyczył go i wcale nie skończyło się to na włączeniu do kadry pierwszego zespołu. Kubo wykazywał i wykazuje ponadprzeciętne możliwości i w obliczu faktu, że w ostatnich latach napływ ze szkółki był bezproduktywny i bezowocny, należało mocno na niego postawić. Nawet kontrakt na 4 lata z taką roczną pensją, to żadne obciążenie dla budżetu. Brawo za Pedriego i Trincao, ale prawda jest taka, że nie świecimy młodzieżą która byłaby ograna porzadnie na poziomie ligowym i rokowała, w przeciwieństwie do Realu. Bardzo łatwo wypuszczamy utalentowanych zawodników, albo w ogóle nie przejawiamy nimi zainteresowania, za to kupujemy za duże pieniądze kolejne wtopy transferowe. Ostatnie lata mocno pokazały, że tak my Polski nie zbudujemy.

2

Zarząd Barcelony i dyrektorstwo sportowe śledzi ligę włoska i dostrzegło, że Martinez jest tak przereklamowany, że stracił podstawowy sklad w Interze ? Rozpipczania pieniędzy na nic nie wnoszących piłkarzy ciąg dalszy, a na Kubo 1 mln rocznie poskąpili... Dywersanci

0

@michaleu Hala Nieciecza !

2

@Dembouz1899 zawsze będzie inna w zależności od preferencji i upodobań i każda trójka się obroni... No chyba że tam Piotrka Świerczewskiego albo Roberta Mateje wrzucisz

0

@BarcaInfo jeśli MU zapłaci za Sancho choćby nawet 80 mln, a Barcelona za Martineza 111 lub chodźby 70+Firpo, to ja już nie mam więcej pytań odnośnie polityki transferowej i zarządzania klubem... Czytając info o transferach jeszcze na poziomie spekulacji, Barcelona wyłania się jako ciągle największy "dzban transferowy" na rynku, ze szczególnym uwzględnieniem kupowania piłkarzy nie na swoją pozycję.

3

@FeloRPS może jednak Griezman zmieni nie numer a klub, z korzyścią dla niego, Barcelony i być może nabywcy.

5

Z wyjątkiem Longleta, żaden z tych Francuzów nie ma wiele do zaoferowania na ten rewanż i raczej wiele nie pomoże w awansie dalej. Ewentualnie pozycja na ławce i wejście na końcówkę, chociaż jak patrzę na tego od konfetti, to nawet tych kilku minut meczu szkoda.

0

@catalanian09 ale Bartomeu nie będzie musiał opłacać jego pensji xD

4

@johny11 oczywiście, że tak, gra słaba, padaka na boisku i to wszystko prawda, tyle, żę kolega raczej zwraca uwagę na to, że obecny mistrz Hiszpanii również grał padakę, którą zatuszowano "pomyłkami sędziowskimi", a narzędziem do tego był VAR. Prawda jest taka, że mistrzostwo każdego kraju otrzymuje się wygrywając rywalizację z innymi i nawet jeśli grasz padakę, to jeśli twój rywal gra padakę, to masz szansę zostać mistrzem - słabym, bo słabym, ale jednak mistrzem .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?