panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@szymon6847 skoki, żużel, NBA
0
@arasz1819 grałem i w odcinku i w wielkim finale w 115 serii :) Niestety nie da się tego liczyć, ponieważ gracze biorą pytania na siebie i one są za dwadzieścia. Akcja wbrew pozorom jest wartka i rzadko przerywana, czasami jakiś dubel wskakuje, ale raczej gra jest ciągła :)
0
@Arkon też myślę, że nie powinno być zakazu takiego marszu, natomiast uważam, że raz na jakiś czas dobrze byłoby zrobić marsz heteroseksualistów, onanistów, zoofili, nekrofili itd. tak dla równowagi. Jak wychodzimy demonstrować swoje seksualne preferencje to wszyscy :)
22
Depaya, przede wszystkim dlatego, że tańszy.... po ostatnich, szczólnie tych hucznych transferach powinna być jedna lekcja, lepiej zaryzykować prze****nie 25 mln niż 90 mln.
0
@arasz1819 koleś nie był głupkiem... problem tam w studiu polega na tym, że gracze nie widzą ile pytań zostało do końca
0
@draxidox ciężko z tym, ceny zwykle są kosmiczne... możesz skorzystać z takiego parkingu, który jest bezpłatny i o którym jeszcze mało osób stosunkowo wie, aczkolwiek nie wiem jak jest po tym artykule. Kawałek będzie od dworca,, jakieś 15 minut piechotą
https://lovekrakow.pl/aktualnosci/w-centrum-krakowa-udostepniono-parking-z-ponad-550-darmowymi-miejscami-postojowymi_37477.html
0
@Chakalaka jest bardzo spokojnie, przecież nie krzyczę, pytam bardziej z ciekawości.
6
Czemu nie kreciliscie beki z Busquetsa jak były tryplety-naplety? Teraz się ogarneliscie że jest taki chudy ?
0
@Barca1922 przecież Busi zawsze musi grać...
7
@Artuuuuur tu irytuje bardziej to , że Sport jako tuba propagandowa Bartomeu nigdy tak nie nazwał jego rozdawania graczy i płacenia pensji za niezrealizowany kontrakt. To na zasadzie dostrzegania drzazgi w czyimś oku, a nie belki we własnym.
0
@Koni8M a nie było coś, że za darmo, a Barcelona w nagrodę zaoszczędzi na pensji zawodnika, a MarioVeb pojawi się na koniec i pokłoni się przed wspaniałym dealem zarządu i zj****e wszystkich wątpiących :D ?
0
@MarioVeB! oficjalnie to o niczyim odejściu nie było mowy, natomiast Bartomeu w swoim płaczu po Bayernie mówił o dużych zmianach i odejściach. No sorry, ale Busi w swojej "astronomicznej" formie, wydaje się pierwszym zawodnikiem do godnego pożegnania. Podobnie jak nikt otwarcie nie powiedział, że Vidal ma odejść, że Rakieta ma odejść, że Suarez ma odejść... dla mnie w poprzednim sezonie z tego grona to właście Busquets był najsłabszym punktem drużyny, o tyle więcej irytującym, że regularnie pojawiał się na boisku.
0
@neeed no akurat Busiemu, to można wymienić litanię takich meczów, szybciej byłoby wymieniać te, w których jako tako wyglądał.
2
Busi zostaje na 100%, Suarez - z dnia nadzień coraz bardziej zostaje, mimo że alternatywą jest darmowe odejście,
Skończy się tak, że odejdzie tylko Arthuro Vidal, do którego z grona zawodników wylatujących można mieć chyba najmniej pretensji, bo on akurat jak był na boisku to zostawiał dużo zdrowia. Rakiety nie liczę bo on na wylocie był już od dawien dawna, a gdyby grał zamiast Busquetsa na DP to dałby klubowi znacznie więcej niż Busi.
3
@dj bo może Suarez mógł tyle lat grać bez zmiennika, a nastoletni Fati niekoniecznie jest na to gotowy.
4
XXI wiek, niby wielki postęp cywilizacji, ale w jednym stały regres: ludzie nie biorą odpowiedzialności za słowa.
1
@PlanetFCB United ostatnio w ogóle robi naprawdę niezłe transfery, Bruno to już w ogóle był majstersztyk a przymierzany do Barcelony, rywalizacja w Lidze Angielskiej będzie nieprawdopodobna, City, Liverpool, a wszystko wskazuje, że Chelsea i United doskoczą do nich, w Arsenal nie wierzę i złamanego grosza na top-4 na nich bym nie postawił.
1
@TenJeden dobry i tani, więc do Barcelony pewnie nie przyjdzie
2
boli was wielki wuja ?
0
@Homeopata8989 mój typ na kolejną polską myśl szkoleniową to Stokowiec, który nawiasem mówiąc byłby kilka razy lepszy niż wuja, ale i tak za słaby na ten stołek.
3
@adukla tak, Jose Maria to tak naprawdę mój awatar :D
@JohnBarça aż żal że Willian poszedł do kanonierów, wymiana za niego to byłby deal !
5
@difranco i wypłacić pensję za kolejne sezony do końca kontraktu :D
18
Sprzedać Fatiego i zaoszczędzić na pensji.
9
Leo zostaje no i się zaczyna ...
2
Z kwot od transferu Hazarda do Realu, które należały się za jego wyszkolenie małemu belgijskiemu klubowi Tubize obliczono, że Hazard kosztował tak na prawdę 160 mln, a nie deklarowane 100. Kwote z uwagi na wizerunek klubu zatajono a podano 100. Dobrze wiedzieć, że oni też mają swojego "Coutinho".
1
@Klimach fan powinien to być ktoś, kto się do tego nadaje, dla mnie pierwszym kapitanem powinien być Pique, a drugim Ter Stegen, trzecim i czwartym - ktokolwiek, ale nie Messi.
0
@Persyfl
"Żyjemy dzięki sercu i mózgowi, tlenowi i grawitacji."
gdyby te genitalia, nie wylądowały uprzednio w pochwie, nie było mózgu i serca, więc raczej bez podtrzymywania gatunku nie obyłoby się życie na świecie
'Ja się nie zgadzam, że kazda aktywność niezgodna z czyjąś wizją świata, jest obrażaniem."
Ja też się nie zgadzam, tyle, że tu nie chodzi o każdą aktywność, ale o niektóre aktywności.
"To jest zdaje się drugi raz, gdy ktoś się wypowiedział w sprawie Mego awatara, więc chyba nie za bardzo z tą prowokacją."
albo nie za bardzo, albo jest po prostu marna
generalnie, polecam mały eksperyment społeczny... wybierz spośród swoich kolegów, znajomych osobę, której jedno z rodziców już zmarło. Poświęć wieczór i zrób karykaturę tej osoby mniej więcej taką jak masz w avatarze, wydrukuj ją sobie na t-shirce, a później idź do tego znajomego w odwiedziny. Może jemu będzie wtedy łatwiej to wytłumaczyć, a Tobie zrozumieć, że to może komuś przeszkadzać. Chociaż ja i tak uważam, że robisz to specjalnie i prowokujesz celowo :)
0
@Tomek_TF racja.. a powinien zrobić wyjątek dla Leo w tej kwestii.
0
Prawdziwym pomiarem średnicy jaj dla Koemana będzie test odebrania Leo Messiemu opaski kapitańskiej. Jeśli odbierze: skala może eksplodować, jeśli nie odbierze na początku pokaże że są niewielkie. Trudne początki nowego trenera ciąg dalszy.
1
Może Bartomeu powinien grać na obronie jeśli okaże sie, że umie zrobić coś czego nie potrafi żaden obrońca LaLiga ... zatrzymać Leo Messiego.