panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
O co chodzi z tym szamanem i Umtitim ?
0
@Cwaniak4 razem z Hazardem stworzą wspaniałe tridente HaHa&M
0
@mekston zgoda, ale za każdym razem to była inna Sevilla w innym miejscu i innymi piłkarzami. Ta dzisiejsza Sevilla to lider, z kompletem punktów, dobrym trenerem i sukcesami.
1
Ligi raczej nie da się wygrać, wygrywając wszystkie mecze od a do z i remis z Sevillą to raczej nie powinien być traktowany jak jakaś wielka ujma na honorze, ale fakt faktem , gra zachowawcza. Trochę szkoda , że Koeman co mecz reaguje tak samo i zaczyna tymi samymi zawodnikami, a potem wprowadza też tych samych. Dzisiaj moim zdaniem od zmiany Pedri / Trincao, lepsza byłaby zmiana Dembele/Puig ze zdjęciem Griezmanna i Busiego oczywiście.
0
Pierwsze dwa mecze to były nieoczywiste starcia dla Barcy, ale dzisiaj czeka prawdziwy test. Po zwycięstwo !
2
Sergi Roberto zanotował efekt Desta w końcówce xD chyba podejmie rękawice w rywalizacji.
8
jak komentator nazywa Setiena Cruyffistą, to biedny Johan się w grobie przewraca.
0
Ciekawe, czy jeszcze w tym okienku transferowym Barcelona będzie chciała "zaoszczędzić na pensji" Griezmanna xD
0
@xVENUMx tylko po co Suarez miałby tu wracać ?
0
Czy rzucanie okiem na wynik meczu Realu na livescorze jest bezpieczne z punktu widzenia wyniku ? :)
2
Mam nadzieję, że Coutinho będzie grał wymiennie z Puigiem . Brazylijczyk wczoraj wyglądał jakby wreszcie był odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu, natomiast Riqui ma taki nieprawdopodobny talent, że musi się obronić nie udowodnić Koemanowi, że ten się myli. Fati i ustawienie to poki co najważniejsze i najbardziej pozytywne zmiany w stosunku do zeszłego sezonu. Griezman też wyglądał lepiej i mówię to będąc wielkim przeciwniem bytności tego piłkarza w Barcelonie zanim jeszcze tu trafił.
0
@NaFazieHitman nie sądziłem, że się mędrzec pojawi ze swoimi pierdołami :D
1
Dembele, na 9 miesięcy out ?
2
@NaFazieHitman przyjdzie zaraz @MarioVeB! i wytłumaczy Ci to i tamto o drabince płacowej...
2
Na jedno warto zwrócić z pewnością uwagę: za Setiena takiej połowy nie zagraliśmy, nie ważne jak słaby byłby przeciwnik.
0
@lucca87 kiedyś Monchi chciał Malcoma a my go sprzatnelismy i radocha była jakbyśmy LM wygrali...
4
@Pilka_jest_okragla Firpo miał Albę posadzić, więc może jednak nie obiecuję sobie i nie przesądzaj za wiele
3
@Encore Luis nigdzie nie wskazał, że to wina Realu, albo czyjakolwiek wina...
0
To nie jest ocenianie Emersona po jednym meczu... To weryfikacja gracza w meczu z potentatem, gdzie poziom trudności jest maksymalny i piłkarz powinien podejść do meczu z maksymalną motywacją i nastawieniem na mecz życia
Emerson to przeciętniak, to drugi Firpo, w Barcelonie nie da więcej niż Semedo czy Roberto.
2
@Criss18Barca Wuja w koronie.
5
Ciekawe według jakiego kryterium Griezman ma mieć miejsce w składzie. Chyba tylko przez te wydane 120 mln , inny powód za tym nie przemawia.
1
@Persyfl nie jest to bullshit, szpital za hospitalizację pacjenta dostaje pieniądze. Jest inna stawka za Covid w porównaniu z noncovid. Szpital Uniwersytecki w Krakowie zanotował bardzo dobry bilans finansowy w związku z tym.
7
Riqui jest poddawany ciężkim próbom, ale tak wykuwa się charakter i wielkiego piłkarza. Ja wciąż w niego wierzę i ufam przede wszystkim tym co widziałem na własne oczy. On po prostu padł ofiarą obecnego trendu, że piłkarz ma wyglądać jak koksiarze z Bayernu albo Traore. Moim zdaniem czas pokaże, że jego talent się obroni i Riqui wypłynie.
1
@Chakalaka typowy komentarz na zbieranie zielonych, nic nie wnoszący ... właściwie po co to napisałeś ? lubisz atencje?
2
@Persyfl szpitale dostają znacznie więcej pieniędzy za pacjenta z COVIDem niż za pacjenta z innymi dolegliwościami - to raz
obecnie diagnozuje się znacznie mniej chociażby nowotworów, niż w zeszłym roku o tej samej porze, przez ograniczony dostęp do służby zdrowia, niepracujące POZty itd. Myślisz, że to na skutek tego, że ludzie mniej chorują na raka ? Nie... po prostu efekty tego zbierzemy wkrótce, ponieważ choroby będą za późno wykrywane i diagnozowane i na leczenie będzie za późno
9
Najlepsze wyjście dla klubu to zarząd out i Leo out. Przychodzą nowi ludzie, robią porządek, nowy trener, najlepiej jakiś Niemiec bo oni potrafią robić gruntowne porządki i stawiamy ruinę od nowa. Innego wyjścia nie widzę.
0
czuję, że tym wyjęciem sam na sam, Neuer skradł mu duszę i napastnik Sevilli już nigdy jej nie odzyska
0
@mika_barca oczywiście że tak. Weźmy pod lupę Griezmana i co nam wychodzi: drybling: nie, szybkość: brak, odnalezienie się w polu karnym: nie, strzał: nie zachwyca... To niech ktoś spróbuje wymyśleć , z jakiej racji go kupiono płacąc tyle pieniędzy ?
11
Logika Bartomeu: Griezman za 120 mln in , Suarez za 4 mln out ... Wszystko w odniesieniu do Atletico oczywiście. Mam wrażenie, że Suarez i tak dałby więcej niż przereklamowany Francuz od konfetti.
0
Gdyby za Semedo, przyszedł do klubu Garcia z Destem lub Cancello, to można by było śmiało stwierdzić, że Bartomeu "coś" się jednak w tym okienku transferowym udało.