panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MarioVeB! praworożny czyli strzela głównie wkręcając piłkę z rzutu rożnego z prawej strony boiska ?
0
Wuja musi im w przerwie rozrysować strzałki jak wejść z piłką na połowę Włochów.
0
@masq 14.11.2020
liczba zmiażdżonych sut:0 (słownie zero)
ale piłkarz z niego niezły, ma potencjał na granie, ale niestety też bardzo nieregularny.
0
@masq Maxi Gomez, moim zdaniem sprawdziłby się i ma talent, mimo, że może liczy do końca tego nie potwierdzają.
Ogólnie jest posucha na rynku na tej pozycji. Możnaby spróbować Immobile, ale obawiam się, że on nigdy nigdzie poza serie A nie zaistnieje.
17
A w redakcji sportu dalej trwa impreza a dziennikarze w zbyt dużych ilościach wciągają kreski Gandalfa Białego. Mógłby ktoś tam zapukać i zakończyć ten melanż, którego efektem jest kolejny orwellowski dzień kibiców Barcelony zatytułowany "Neymar w Barcelonie"
0
@Criss18Barca 1 Engelberg, 2. Zakopane, 3. Planica
0
@Ratamahatta nie chce nic mówić, ale został chyba tylko Kukiz :D :D :D
0
@marcin000019 wymienić i dopłacić Atletico ze 20 mln... może się zgodzą.
0
@SiSenior przecież to Czarzasty w peruce !
Strajk miał sens i wyraz do momentu, kiedy za jego przywódco samowolnie nie zabrała się lewica z Lempart i Schleswig-Holstein na czele. Przez takie jak Lempart idea upada, ale oczywiście muszą promować nowe osoby, które normalnie nie mają nic do zaoferowania, nic do pokazania, nic do przekazania... szkoda tylko tych dziewczyn, które poszły i idą w słusznej sprawie.
1
@Hubso oby, ale szanse nikłe
1
@SiSenior przychodzi mi do głowy to, że Twoje ciało staje się potencjalnym źródłem zakażenia innych osób, atem chcąc żyć i uczestniczyć w życiu społeczeństwa, powinieneś nie stanowić zagrożenia dla innych jego członków.
Co do aborcji, tu się nie zgadzam, ale nie chcę wywoływać gównoburzy, i tak jest ich już wystarczająco...
0
@Chakalaka to Iran i USA są w stanie wojny ?
4
I bardzo dobrze, wróci mocniejszy, Umtiti powinien uczyć się profesjonalizmu od Fatiego
0
jak Marcelo zaczyna w pierwszej jedenastce, to tak jakby Real zaczynał ze stanu -2 :0
32
kamery zarejestrowały Ramosa krzyczącego do sędziego po pierwszej próbie karnego:
"anuluj bo przegramy!"
3
na drugą połowę, Zidane wyciągnie z garażu swoją opatentowaną turbodośrodkowywarkę i wtedy zobaczymy :D
0
no i Varane znów jest baran :)
2
jak oni to teraz w tej przyczepie zrobią, żeby gola nie było ? :D
0
@gumaz dymy, protesty, nieuznawanie wyników wyborów :) z tej dwójki, nie podobał mi się żaden z kandydatów, ale trzymałem kciuki jednak za Trumpem, bo to lepsze dla Polski, niestety... Donek nie umie przegrywać z godnością :)
1
@Benek1899x1910 bardzo zabawne, chyba zabawniejszy jest tylko brak zrozumienia ironii w słowie "żond" uwzględniającym, że do "rządu" temu rządowi jest bardzo daleko :D
0
obserwujcie co się dzieje w USA po przegranej Trumpa... jak kiedyś runie żond Prawa i Sprawiedliwości, tutaj będzie to samo.
3
no to siadamy w fotelu, zapinamy pasy i lecimy .... z dzisiejszym odcinkiem Wiadomości TVP :D
1
@PJ1985 ja bym jeszcze Trumpa nie skreślał, już raz Trump skreslil Bidena j teraz tyl k mu się pali :)
2
@grejtxkrzychu przyjmuję karę z pochyloną głową ...
0
Kurła... po co włączałem ?
2
Vidal dzisiaj nie doczeka 90 minuty na boisku i wcale nie chodzi tutaj o zmianę.
4
@Ksavix wiesz to jest, tak... obiecujesz sobie, że nigdy więcej, nigdy więcej, nigdy więcej, później czytasz, że żywa komórka nie żyje bo nie ma funkcji życiowych i po prostu nie wytrzymujesz :) Nie ma tej silnej woli
0
@Persyfl no dziwnie, zgoda :)
0
@Persyfl tak, to wiele zmienia :)
@PatrickKluivert999 ja w dyskusji nie zgadzam się po prostu z tym ,że płód nie jest człowiekiem. O zygocie piszę tylko jako powstałej zaraz po zapłodnieniu pojedynczej komórce.
co do reszty nie podejmuję dyskusji, chociaż oczywiście z Tobą się zgadzam
0
@Persyfl tak to jest jak ktoś coś wyrywa z kontekstu i nie czyta całej dyskusji tylko pojedyncze zdania.
A wystarczyło przeczytać co pisał @Bykunn
"to to "nowe życie" nie jest żadnym życie bo uwaga nie spełnia podstawowej funkcji - nie żyje. Nie posiada funkcji życiowych"
więc błagam...