panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
41
i bardzo dobrze, pora zacząć przykręcać kurek, odmładzać drużynę, szukać nowych opcji i uwalniać talenty młodych zawodników.
3
@Max112 nic, ja się w pełni z tym zgadzam, trochę hipokryzją trąci tutaj jedynie nauka o tym, że "nie można służyć dwóm panom: Bogu i mamonie", że kto gromadzi bogactwa tu na ziemi ubogi jest w niebie, "słowa Jezusa, że jednego Ci tylko brak, idź sprzedaj wszystko co masz a pieniądze rozdaj ubogim..." Pismo Święte wielokrotnie wskazuje na to, że bogactwo psuje duszę i charakter i taki Rydzyk jest tego najlepszym przykładem... ale generalnie masz oczywiście racje, Kościół Katolicki bardzo efektywnie spełnia się w pomocy biednym i niesie ją tam, gdzie innych nie ma i wszystkie Maria, wielibiciele Tuska i cała reszta mogą krzyczeć ile chca, że jest inaczej.
2
@Abominacja myślę, że papież nosi jeden pierścien, a Diego miał złoto na każdym palcu. Nie podoba mi się , bogactwo kościoła i cała ta otoczka i przepych, ale prawda jest taka, że jako instytucja nigdy by się nie ostała, gdyby była biedna. Kto nie ma miedzi, ten na dupie siedzi, taka jest prawda. Ale generalnie jest to oczywiście w pewnym stopniu hipokryzja , tyle że no właśnie, to takie trochę błędne koło.
2
@noface ale Valdka to Ty szanuj... choćby z uwagi na dwie Ligi i grzmocenie Realu. Jak widać choćby teraz nie jest to wcale takie proste.
0
@BARCA_FOR_EVER lepiej, niestety niedoskonale, ale mimo wszystko mam wrażenie, że patrząc oględnie i ilościowo na liczbę "rakowych" komentarzy, to jednak jest lepiej niż na notatniku. Oczywiście zachęcanie @AmigoBlancos to żart, ale prawda jest taka, że jednak co najmniej poziom wyżej jest tutaj atmosfera niż tam.
2
@BARCA_FOR_EVER nie, wyniki rywali i pozostałem mecze układają się doskonale pod nich, po takiej grze powinni teoretycznie być obecnie w czarnej d..., ale rywale robią wszystko, żeby nie byli. I oczywiście nie mówię tu o żadnym spisku, tak to się po prostu szczęśliwie dla nich układa. Grają piach, ale z grupy wyjdą, nawet porażka dzisiaj, sprawia, że do drugiego miejsca będą tylko jeden punkt.
0
@AmigoBlancos tak to już kibice Realu mają... dlatego rzuć to w cholerę i przywdziej czerwono-niebieskie barwy :)
0
@Coutinho007 słuszne spostrzeżenie :)
0
@Coutinho007 "jak odpali" ...u nas ty Filipku "odpalasz" już trzeci sezon i niby jest progres, ale coś tej petardy nie widać :)
0
@BarcaInfo sprzeda Dembele, Griezza, Firpo i może komuś opchnie Coutinho i pieniążki na Haalanda się znajdą :) i jeszcze na zaległe podatki zapłaci.
9
@dawid230188 Puig zagrał kluczowe podanie przy ostatniej akcji bramkowej.jak się chce komuś dać szansę, to trzeba mu dać pewien kredyt zaufania i wpuszczać go regularnie, choćby na ostatnie minuty.
0
@kamiVeB "kolejny" to masz na myśli po tych 6 minutach co dotychczas dostał od Koemana ?
1
Nie rozumiem dlaczego boją się sami strzelać... Przecież Messi nie gra dzisiaj.
6
Engel pieprzy tak, jakby myślami wciąż był selekcjonerem w Korei w 2002.
0
Firpo wystawiłbym na OLX i próbował sprzedać po cenie gruzu... bezużyteczny, niewyróżniający się, fatalny...
0
Komentarz usunięty
1
@MESSIah16 dystansując się już od tematu słuszności aborcji... średniowiecze zakończyło się, kiedy aborcja płodów z wadami genetycznymi stała się legalna tak ? i wtedy zaczęło się odrodzenie? to jakiś wyznacznik ?
2
przykre, że pomimo tak fatalnej sytuacji kadrowej, Koeman nie chce dać nawet niewielkiego kredytu zaufania Puigowi.
11
boli was wielki Sergi Roberto ?
0
Tak sobie myślę, że może jednak wuja powinien zostać zdymisjonowany nie po meczu Polski z Holandią a po meczu Hiszpanów z Niemcami... jak sobie porównać grę, to z całym szacunkiem do ambitnych chłopaków jak Moder czy Góralski, to nasi już powinni rezerwować terminy u najlepszych europejskich proktologów. Taktyka "długiej piłki i powalczyć" naprawdę nie wystarczy.
1
@Chakalaka mam wrażenie, że fascynacja osobą Donalda Tuska jest niezdrowa. Zaczynam się bać o byłego premiera, bo trochę zaczyna to przypominać relację Marka Davida Chapmana i Johna Lennona
1
@MarioVeB! praworożny czyli strzela głównie wkręcając piłkę z rzutu rożnego z prawej strony boiska ?
0
Wuja musi im w przerwie rozrysować strzałki jak wejść z piłką na połowę Włochów.
0
@masq 14.11.2020
liczba zmiażdżonych sut:0 (słownie zero)
ale piłkarz z niego niezły, ma potencjał na granie, ale niestety też bardzo nieregularny.
0
@masq Maxi Gomez, moim zdaniem sprawdziłby się i ma talent, mimo, że może liczy do końca tego nie potwierdzają.
Ogólnie jest posucha na rynku na tej pozycji. Możnaby spróbować Immobile, ale obawiam się, że on nigdy nigdzie poza serie A nie zaistnieje.
17
A w redakcji sportu dalej trwa impreza a dziennikarze w zbyt dużych ilościach wciągają kreski Gandalfa Białego. Mógłby ktoś tam zapukać i zakończyć ten melanż, którego efektem jest kolejny orwellowski dzień kibiców Barcelony zatytułowany "Neymar w Barcelonie"
0
@Criss18Barca 1 Engelberg, 2. Zakopane, 3. Planica
0
@Ratamahatta nie chce nic mówić, ale został chyba tylko Kukiz :D :D :D
0
@marcin000019 wymienić i dopłacić Atletico ze 20 mln... może się zgodzą.
0
@SiSenior przecież to Czarzasty w peruce !
Strajk miał sens i wyraz do momentu, kiedy za jego przywódco samowolnie nie zabrała się lewica z Lempart i Schleswig-Holstein na czele. Przez takie jak Lempart idea upada, ale oczywiście muszą promować nowe osoby, które normalnie nie mają nic do zaoferowania, nic do pokazania, nic do przekazania... szkoda tylko tych dziewczyn, które poszły i idą w słusznej sprawie.