1

Barca gra jak gra, ale ostatnio mam wrażenie, że co mecz to widzę w bramce Palopa albo Kameniego.

0

@AmigoBlancos każda metoda jest dobra, pod warunkiem, że jest skuteczna :)

3

@AmigoBlancos nie oglądam więc zapytam... wrzutka i z główki ? xD

12

Ramos zostanie w Realu, bo chce być legendą tego klubu do końca a dodatkowo, ma świetny wpływ na mentalność i ducha drużyny, Messi odejdzie, bo w Barcelonie w najbliższym sezonie i kolejnym sukcesów raczej nie osiągnie, a on sam już drużyny nie pociągnie. Taki scenariusz jest najbardziej prawdopodobny.

0

@HubertMlody to szacuneczek i pardon za niezrozumienie ironii :)

0

@HubertMlody w obecnej drużynie spoza starej gwardii, nikt nie ma DNA Barcy, ten termin przeszedł do lamusa.

2

Podobną sytuację mieliśmy w klubie tuż przed erą Guardioli, a na koniec ery Rijkarda. W klubie byli piłkarze z potencjałem, kilku problematycznych zawodników jak Deco czy Ronaldinho i mnóstwo utalentowanej młodzieży. Zagryźmy zęby, cierpmy, to sezon przejściowy. Wróci do sterów Laporta, zaczną się porządki. Odejdą Cou, Griezz, Firpo i reszta niepotrzebnych, przyjdzie być może nowy trener, Leo odejściem zakończy symbolicznie pewną erę, Busi trafi tam gdzie już dawno powinien być czyli do Vissel Kobe i będzie nowa nadzieja. Moim zdaniem, na tych zgliszczach naprawdę można budować i jest kim budować nową epokę. Będzie życie po Messim.

0

@Tomek54321 oczywiście, póki co i tak dzięki niemu drużyna wróciła do gry.

3

Możecie się śmiać z Dembele, ale on przynajmniej jak miał pozycje to oddał strzał, a nie dogrywał do lepiej ustawionego kolegi.

2

Komentarz usunięty

0

@NGTRX ja odważe się powiedzieć, że Puiga jest bardziej zaangażowanym piłkarzem i więcej haruje na boisku. Oprócz tego odważe się dodać, że Busi pikuje z formą w dół , Puiga rośnie i rósł będzie. Gdzieś te linie nieuchronnie się przetną i to Riqui będzie lepszym piłkarzem, chociaż moim zdaniem to już się stało, albo jest bardzo blisko.

0

@TSWKRK amantadyna jako lek przeciwnowotworowy to totalna bzdura, jako lek przeciwwirusowy była kiedyś stosowana i być może na COVID też ma jakąś tam skuteczność. Potencjał trzeba sprawdzić, badania mają wkrótce się rozpocząć. Nie można tego wnioskować na podstawie obserwacji lekarza... jeśli badania nie są zaślepione, randomizowane i przede wszystkim z placebo, to można jest sobie wsadzić głęboko tam gdzie światło nie dociera.

0

@Divus ja bym powiedział, że Modric na tym zdjeciu wygląda jak po ostatnich Mistrzostwach Świata, tych wszystkich dogrywkach i finale :)

2

Jak wam się tak nie podoba, to proponuję na dziewiątce Antułana wystawić, jako super killera który do pustej bramki piłki wpakować nie potrafi. Proponuje też zejść na ziemię i przestać marzyć o sprowadzeniu Gabriela Jesusa, Timo Wernera czy Haalanda. Klub jest jest finansowo w takiej kondycji, że zostają wolni agenci, albo szkółka, tutaj nawet z 5. bańkami za Depaya jest problem.

3

@Marcel99 szczerze to wolę Braitwaieta strzelającego na pusta, niż ten stek klasycznych dziesiątek, które gdy tylko widzą pustą bramkę przed sobą to szukają lepiej ustawionego kolegi. Braitwait nie jest top of the top swojej pozycji, nie jest nawet Benzemą, ale w obecnie sytuacji finansowej klubu, jego postawę należy szanować i doceniać. Daje więcej niż przepłaceni Dembele, Cou czy Griezz.

0

@Adamski69 w Realu łysy się nie wysypał i obronił swoje piłki meczowe, to Poche ruszył na Paryż. Może go to przerosnąć, bo on do tej pory jednak innego typu drużyny prowadził na barykady. Zobaczymy co zrobi w obliczu tylu wielkoformatowych gwiazd i wielki oczekiwań od pierwszego praktycznie meczu.

0

@Edinho19911991 święte słowa, Vasquez daje Realowi więcej niż ten "Neymar Home Edition"

1

Atleti w kluczowych momentach sezonu zrobią pod siebie, niestety w dobie słabej Barcelony, Real jest bezkonkurencyjny z jednej prostej przyczyny: to najmocniejsza psychicznie drużyna. Zidane jest może jeśli chodzi o trenerkę co najwyżej przyzwoity, ale to "top of the top" jeśli chodzi o motywowanie i budowanie ducha zespołu do spółki z Ramosem oczywiście (nawet ten drugi ma tu większy wkład, co pokazują mecze bez Ramosa i z nim, co pokazuje jakim miernym obrońcą bez Ramosa jest Varane itd.). Atleti już w derbach pokazało, że poszumią, poszumią i koło lutego już im Real odjedzie.

13

podobno Jacek Kurski wpłacił klauzulę za @BarcaInfo , przechodzi do TVP i będzie redagował słynny pasek xD

14

"powtarzać takie wieczory jak ten w Rzymie " - niektórych wieczorów w Rzymie to ja wolałbym nie pamiętać...

1

@masik86 dokładnie, dziwne że kupili Firpo który kiedyś publicznie bluzgał na Messiego, a przy zatrudnieniu trenera nie potrafią olać jakiejś starej wypowiedzi z której Poche się wycofał publicznie.

0

@Barca_Big_Moment jeśli chodzi o ustawienie Lengleta jako wykonawcę rzutów wolnych, to w tym sezonie mniej bramek niż Messi by raczej nie strzelił.

5

Najbardziej irytuje ten strach pozornie ofensywnych graczy przed strzelaniem. Wczoraj kilka razy na linii pola karnego z piłką i zamiast strzału przekombinowane podanie do boku. No gdzie sens gdzie logika ? Przy golu Araujo to samo , dwóch tańczy przy tej piłce opadającej , aż stoper musiał huknąć. Mingueza też wczoraj się nie patyczkował i huknął z daleka.

0

Po tej zmianie jeden wniosek się nasuwa: Koeman to albo geniusz albo debil...

1

Problem jest żeby jakieś drobne na Garcia'e znaleźć a tutaj o Salahu. Klub powinien moim zdaniem mocno postawić na Pedriego, który więcej wnosi niż tankujący gruby hajs z kasy klubu Cou. Nowy prezes powinien zacząć porządku właśnie od uporządkowania sytuacji finansowej tak żeby odzyskać stabilność, pozbyć się wysoko opłacanych a niewspółmiernie do tego wynoszących zawodników. Za tym pójdzie też poprawa sportowa z biegiem czasu. Ale budowę powinno się zaczynać od filarów.

2

@LuisSalvano ale o czym w ogóle jest ta dyskusja? Naruszył nietykalność cielesną, babka zrobiła pewnie obdukcję, frajer musi za to odpowiedzieć. Nic prostszego i tym bardziej wymagającego dyskusji.

1

Na przykładzie Asa można pięknie dostrzec, jak łatwo można manipulować statystyką, żeby tylko udowodnić tezę, ktora w danej chwili jest pożądana.

0

Jak tak dalej będzie z Trincao, to trzeba będzie kontaktować się z Evertonem ...

2

to ujęcie z Destem ze schowanymi rękami za plecami, to powinni Longletowi pokazywać do porzygu...

1

@mekston no dlatego jeśli ktoś kibicował Realowi w derbach Madrytu z myślą o dobru Barcy, to nie ma pojęcia co czynił, na koniec to i tak Real będzie się liczył jako główny pretendent, pytanie tylko, czy Barca będzie w stanie im zagrozić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?