0

Czasu takie przymusowe wejście zawodnika staje się dla niego punktem zwrotnym, miejmy nadzieję że tak będzie i tym razem.

0

@OliverQueen jak widać , mimo błędu zrozumiałeś o którego zawodnika chodzi xD

0

@jeyx77x Nic nie zdarza się dwa razy i ciężko bedzie odtworzyć to co było ale ...chciałbym, żeby w Barcelonie było tak bardzo ch*owo jak za poprzednich kadencji Laporty.

0

@Bogan początki miał trudne i na ławce, ale teraz, jest zdecydowanie jasną postacią wśród pomocników. Pracuję z Włochem, który ma obsesje na punkcie Juve i mówił mi, że nie rozumie, jak Barcelona mogła oddać Arthura za wypalonego Pjanica. Pjanic cały poprzedni sezon miał katastrofalny, Arthur też wiadomo, fizycznie słabo, trochę kontuzji, problemy z dyscypliną, ale jednak wiek, przez pryzmat którego patrzysz na piłkarza rozwojowego. Pjanic już jest tylko na równi pochyłej w dół. Widziałem Arthura w trzech meczach w Juve i jak dla mnie wyglądał jak za najlepszych spotkań w Barcelonie. Ładne przytrzymanie piłki, wyjście spod pressingu, ciekawe podania. Moim zdaniem oddanie go to błąd.

5

Czy z Busquetsem czy z Pjanicem , tak czy siak na tej pozycji jesteśmy w d...e czarnej i tutaj trzeba szybko kogoś znaleźć. Paradoksalnie, ten Wijnaldum mógłby być naprawdę dużym wzmocnieniem, gość może nie jest top of the top, nie jest eltez najmłodszy, ale np na perspektywicznego Carnavinge pieniędzy nie ma. Jako darmowy transfer to może być najlepszą opcja. Ciągle żal odejścia Arthura.

0

@Ojciec5tkidzieci i to wszystko wykonujesz, będąc ojcem piątki dzieci ? :D Ja z jednym ledwo dwie wizyty w tygodniu ogarniam na siłowni i trudno jako taką formę robić :)

27

@matirix20 tak.

1

@SelloutCrowd @NaFazieHitman @Gall Ok, skoro trzy osoby mówią to samo, to w takim razie pewnie macie rację. Czytałem o tym, że Trump lobbował za włączeniem Polski do programu i finalnie podpisał decyzyjne dokumenty, ale może faktycznie nie o to w tym chodzi. Temat nadrobię i wiedzę uzupełnię w wolnej chwili.
A kolegę @SelloutCrowd dodatkowo przepraszam za nieprzyjemne słowa i uniesienie. :)

0

@SelloutCrowd no jeśli uciekasz od dyskusji, ponieważ źle sformułowałem zdanie i zamiast prawidłowo napisać "zniesiono wizy dla Polaków" napisałem "zniesiono wizy w Polsce", to rzeczywiście nie mamy o czym rozmawiać. Sam nie mam ochoty dyskutować z typem, który jest w stanie dopieprzyć się do formy byle tylko uciec od meritum i treści.
Także nie wdawaj się... i tak pewnie nie miałbyś z czym...

0

@SelloutCrowd za rządów Trumpa w Polsce zostały zniesione wizy, a armia nie udała się na żadną zagraniczną misję wojskową, która obciążałaby podatników. Trump może i jest nieokrzesanym chamem, ale dla Polski jego prezydentura byłaby niewątpliwie korzystniejsza niż prezydentura Bidena, który po prostu nas nie lubi i dawał już temu wyraz. Prawda jest taka, że prezydentura Trumpa była lepsza dla naszej sytuacji, ponieważ z pisiorami potrafił się jako tako dogadywać. No ale można oczywiście przyjąć inna postawę i piać z zachwytu nad elekcją Bidena, bo przecież najważniejsze jest to by pisiorom zrobić na złość, a nie by Polska miała z tego jakieś korzyści.
PS. tylko nie zarzucaj mi, że jestem pisowskim poplecznikiem czy coś w tym stylu. Nie lubię ich, pewnie tak samo jak Ty, ale polski interes już tak.

0

Uwaga, Trincao-time już tuż tuż.

1

@Rastafarnianin to jest fakt, nie opinia.

1

I co hejterzy Busiego !?!? Busi jedna niefrasobliwa interwencją prawie wyeliminował z gry Raula Garcie. Który jeszcze tam umie ?

1

Wszyscy krytykujący Busiego , jesteście u moderatora! Jeden osobnik z pewnością się wami zajmie !

0

Griezmann jakby miał taką patelnię na główkę jak Pedri, prawdopodobnie szukalby Messiego i zagrał piłkę do skrzydła.

2

@MarioVeB! mam pojęcie co to konstruktywna krytyka i nie uważam, że stwierdzenie "drewno naczelne" ma cokolwiek z nią wspólnego. Jest to wprost przeciwnie forma taniej, wręcz chamskiej krytyki, ale ciągle krytyki, a nie obrażania jednostki. Obrażanie i krytyka (nawet najbardziej chamska i prymitywna ala Kuba Wojewódzki) to nie są synonimy.
Jak Ci się chce to zgłaszaj.

2

@MarioVeB! "drewno naczelne" odnosi się do obecnej formy Busquetsa nie uważam, by go obrażało. Akurat łatka "drewniany" została przypisana w żargonie do piłkarzy mało zwrotnych, często wysokich i powolnych, niepotrafiących dryblować. Jest to forma krytyki Busiego jako zawodnika i odnosi się do jego stylu gry, ale nie jego jako osoby, więc słucham dalej.

0

@MarioVeB! Zacytuj jedna wypowiedź z poniższych, gdzie ktoś wyzywa Busquetsa.
Wstydu to nie masz Ty nazywając kogokolwiek hejterem.

0

@kaamil1910 Bernat to mam nadzieję, że jednak do nas dołączy za darmo po sezonie. Na papierze to co napisałeś wygląda mocno, problem jest tylko taki, że Real bez Ramosa nie istnieje i myślę że Perez to wie, natomiast Ramos, chce zostać legendą Realu do końca i tu zakończyć karierę.

1

Boję się przesadnego pompowania zwycięstwa Kamila, zanim się w ogóle ostatnia odsłona zaczęła. Artykuły w sieci i wypowiedzi dziennikarzy krzyczą, jakby już było po sprawie i dzisiejsze skoki to tylko formalność. Otóż Granerud jest wciąż bardzo, bardzo mocnym skoczkiem, a nigdy nie ma pewności, że Kamilowi w jednej z serii nie wydarzy się wtopa jak Norwegowi ostatnio. Dziennikarzy powinno się przed takimi wydarzeniami zamykać z kojcami rodem z Milczenia Owiec.

0

@Doniu814 tak ... to się nazywa budować odpowiednią równowagę w zespole :)

0

Ramos z Messim w PSG ? Brzmi jak opowiadanie Stanisława Lema, jeszcze proponuję Krystynę z Juve wyciągnąć.

0

Panie Ronaldzie... Odwagi ! Postaw na Puiga z Pedrim! I tak już wiele do stracenia nie masz.

4

Tak naprawdę żadne nazwisko nie gwarantuje sukcesu i każdy transfer będzie totolotkiem. Świetnie pokazały co się dzieje poprzednie transfery Barcelony (żelazne trio: Cou, Dembele i Konfetti), a w tym sezonie widzimy co się dzieje z nabytkami Chelsea, z Wernerem na czele, nad którym połowa użytkowników tutaj wzdychała jak nad zbawicielem. Prawda jest taka, że w dobie kryzysu finansowego nie warto inwestować wielkich pieniędzy, bo nikt nie daje gwarancji, a wielu zawodników przychodzących do klubu nie jest w stanie zaklimatyzować się na odpowiednim poziomie. Niektórzy okazują się jednosezonowymi wybrykami, np Kasper Dolberg, którego też wielu tutaj już widziało. Z wymienionego grona, uznaną marką jest tylko Malen i to w niego pewnie bym celował, wszystko zależy od ceny, jaką zaśpiewa PSV za swojego gwiazdora.

0

Nicea ? ... grubo...

3

I właśnie takimi meczami zdobywa się awans do Ligi Europy.

3

Koeman wpuściłby Puiga na boisko, ale niestety ryzyko, że pozostali nie nadążą z zaangażowaniem jest zbyt duże i nie do przyjęcia.

0

w miejsce "powietrza" wchodzi "powietrze"

0

jakie czasy takie "pogromy"... cieszmy się z małych rzeczy bo wzór na szczęście w nich zaaaapisany jeeeest ... xD

1

Barca gra jak gra, ale ostatnio mam wrażenie, że co mecz to widzę w bramce Palopa albo Kameniego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?