panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
jest szansa na walkower dla Basaksehir ?
2
czy możemy już mówić o Fatidependencii ?
0
Messi z wolnego ... będzie za długa czy w mur?
0
Lenglet to jest poziom ławki rezerwowej Elche.
0
teraz jak się nie chce piłkarzom grać, to ogłaszają incydent rasistowski i schodzą ?
6
Koeman niebzepiecznie zbliża się z zespołem do levelu "Setien"
0
@CuttingHead gdybyś może wyscibil nosa poza pierwsze 16 minut tego meczu i spojrzał na całokształt sezonu, to może byś zrozumiał kwintesencje problemu.
0
@Kwasiak98 oczywiście że tak ...
2
no to z drugiego miejsca prost na Bayern i tam oklep 16:3 i dziękujemy po raz kolejny...
Messi, który ma w dupie wydarzenia boiskowe i myślami jest w City, jest nam niepotrzebny. Powinien odejść dla dobra swojego i klubu, a 10 zostać zastrzeżona w Barcelonie. To piłkarz który obecnie działa destrukcyjnie na pozostałych a sam nic nie daje.
2
@Kajtek77 ja typuję wyznawcę Tuska, co to prowadzi tutaj kącik byłego premiera xD
0
@dawid230188 prawda jest taka jak napisał @RosjaninBut , każdy z nich ma w tej sytuacji to na sumieniu, Alba najbardziej a Ter Stegen najmniej. MATS gra zawsze na dużym ryzyku i nie inaczej było tym razem, tyle z tym razem się nie udało ... Bardziej asekuracyjny bramkarz wykonałby to na rzut rożny, MATS miał trudną piłkę ale postanowił powalczyć i dlatego pewną niewielką cząstke winy ponosi.
11
Trochę zaczyna mnie Koeman wq... z tym uparciem w kwestii Puiga. Akurat jeśli chodzi o pomocników mógłby spokojnieee dać mu pograć, bo pozostali są pod formą.
0
@El dominatore cześć, pa !
0
@El dominatore nie fakt, opinia ...
tak jakby podobną opinię wygłosił Orłowski w trakcie meczu, ale co on tam może wiedzieć w obliczu tajemnej wiedzy jaką w księgach posiada @El dominatore
0
@El dominatore tak, w wiekszości jesteśmy tu nonameami, a ponieważ nie jesteś żadnym autorytetem, twoją opinię w dalszym ciągu mam w dupie, możesz ją kolejny raz powtórzyć i tak ona tam pozostanie :)
0
Ramso za takie ciągnięcie miał karnego, oczywiście tutejsi eksperci bili brawo decyzji sędziego... co za stronniczość sędziowania.
0
@El dominatore na pewno nie będę przejmował się oceną mojej osoby przez noname'a z internetu, opcją było nie wchodzić w przebitkę tylko wybić na rzut rożny ... dziękuję dobranoc
0
@Destiny @AlexDark00 @Nicko @FCbarca750 , Longlet nigdy nie był i raczej już nie będzie na półce absolutny top 5 jeśli chodzi o obrońców, MATS przez wielu uważany jest za najlepszego bramkarza, wstarczyło wy...ać piłkę na rzut rożny i byłoby po sprawie, moim zdaniem 75% winy Longlet, 25% winy MATSa
1
ktoś jeszcze uważa, że Ter Stegen stoi na półce z Neuerem i Oblakiem ?
0
Brazylijski Frankenstein graczem meczu xDxDxD
0
Ten gość to może i Neymar, ale jakiś home edition... Nawet bramki strzela jak Home edition.
1
Jak Cracovii tą bramkę uznali , to ja nie mam pytań. Poziom sędziowania jak w meczach Realu.
2
@tadzik447 a na końcu gdzieś jest Krzysiu Biegun z jednym zwycięstwem :)
0
Psy szczekają, a karawana jedzie dalej. Założę się, że gdyby w tych trzech meczach dokładnie tak jak Braithwait zagrał w barwach Barcelony kupiony za 100 mln Gabriel Jesus, spuszczania się nie byłoby końca, a jak nagle okazało się, że Duńczyk póki co może i w meczach z ogórkami sprawdza się i przede wszystkim jakoś pełni tę rolę dziewiątki, to nagle jest hejtowanie gościa. Mam wrażenie, że niezależnie od tego co by zrobił, pociski byłyby takie same, ważne, że on i Koeman mają takie głosy w dupie i robią swoje.
1
@TheNekro94 miejmy nadzieję, że nie zakłóci jej dźwięk pękającego włókna mięśniowego i kolejna kontuzja. Piszę bez złośliwości... Naprawdę miejmy nadzieję, bo Dembele jest na dobrej drodze do odbudowania się.
0
Trener warty swojego prezesa
9
Zostawcie Zidana, nie zwalniajcie go , tam ciągle klaszcze muzyka ...
0
Żeby z Realem mi punktu nie wymęczyć , a tutaj nagle grają z Gladbach jak równy z równym. Szkoda, przeciwnicy ciągle grają dla Realu, mam nadzieję ,że na Galdbach ZZ sięgnie po starą gwardię z crackiem Marceli na czele, wielkim Mariano na 9 i zdobywcą wielu złotych piłek czyli Mario Pajacensio.
15
No i Inter został Espanyolem Realu w Lidze Mistrzów.
1
@sonek problem w tym, że Szachtar też może swoje wygrać :)