5

Ciekawe według jakiego kryterium Griezman ma mieć miejsce w składzie. Chyba tylko przez te wydane 120 mln , inny powód za tym nie przemawia.

1

@Persyfl nie jest to bullshit, szpital za hospitalizację pacjenta dostaje pieniądze. Jest inna stawka za Covid w porównaniu z noncovid. Szpital Uniwersytecki w Krakowie zanotował bardzo dobry bilans finansowy w związku z tym.

7

Riqui jest poddawany ciężkim próbom, ale tak wykuwa się charakter i wielkiego piłkarza. Ja wciąż w niego wierzę i ufam przede wszystkim tym co widziałem na własne oczy. On po prostu padł ofiarą obecnego trendu, że piłkarz ma wyglądać jak koksiarze z Bayernu albo Traore. Moim zdaniem czas pokaże, że jego talent się obroni i Riqui wypłynie.

1

@Chakalaka typowy komentarz na zbieranie zielonych, nic nie wnoszący ... właściwie po co to napisałeś ? lubisz atencje?

2

@Persyfl szpitale dostają znacznie więcej pieniędzy za pacjenta z COVIDem niż za pacjenta z innymi dolegliwościami - to raz
obecnie diagnozuje się znacznie mniej chociażby nowotworów, niż w zeszłym roku o tej samej porze, przez ograniczony dostęp do służby zdrowia, niepracujące POZty itd. Myślisz, że to na skutek tego, że ludzie mniej chorują na raka ? Nie... po prostu efekty tego zbierzemy wkrótce, ponieważ choroby będą za późno wykrywane i diagnozowane i na leczenie będzie za późno

9

Najlepsze wyjście dla klubu to zarząd out i Leo out. Przychodzą nowi ludzie, robią porządek, nowy trener, najlepiej jakiś Niemiec bo oni potrafią robić gruntowne porządki i stawiamy ruinę od nowa. Innego wyjścia nie widzę.

0

czuję, że tym wyjęciem sam na sam, Neuer skradł mu duszę i napastnik Sevilli już nigdy jej nie odzyska

0

@mika_barca oczywiście że tak. Weźmy pod lupę Griezmana i co nam wychodzi: drybling: nie, szybkość: brak, odnalezienie się w polu karnym: nie, strzał: nie zachwyca... To niech ktoś spróbuje wymyśleć , z jakiej racji go kupiono płacąc tyle pieniędzy ?

11

Logika Bartomeu: Griezman za 120 mln in , Suarez za 4 mln out ... Wszystko w odniesieniu do Atletico oczywiście. Mam wrażenie, że Suarez i tak dałby więcej niż przereklamowany Francuz od konfetti.

0

Gdyby za Semedo, przyszedł do klubu Garcia z Destem lub Cancello, to można by było śmiało stwierdzić, że Bartomeu "coś" się jednak w tym okienku transferowym udało.

0

@Freek_Tom no dokładnie... To jest trochę śmiech przez łzy, że i tak znaleźli kogos kto za Semedo tyle zapłaci. Po jego trzech sezonach w Barcelonie i biorąc pod uwagę COVIDowy kryzys to obstawialbym 15-20 mln.

1

Rakieta , Vidal i Suarez idą za jeśli dobrze liczę 2 mln - dopłatą za pensję Suareza. Bartomeu to prawdziwy potwór biznesu.

2

@ObiektywnyKibic121 to jest pytanie, typu gwóźdź do trumny... 120 mln za goscia, bez szybkości , bez dryblingu, bez akceptacji w drużynie j bez pozycji.

3

Do zamknięcia kółka z Juve i Atletico zabrakło tylko tego, żeby Pipita trafił do nas i byłby piękny wianuszek.

0

Czy ktoś w miarę obiektywnie może podsumować jak zagrał Odeeagard ?

0

@pax dlatego Semedo powinien odejść, ale w kolejce do odejścia jak dla mnie powinni być przede wszystkim:
1) Firpo (kompletnie nie rokuje, nigdy nie wszedł do drużyny i nie zagrał ani pół dobrego meczu)
2) Busquets (odejście z honorami, ale już nic nie wnosi)
3) Griezmann (bo jeszcze coś może dać innej druzynie, Barcelona na nim zarobić i po jednym sezonie jest jeszcze szansa nabrać jakiś klub, że Griezman to wciąz topowy zawodnik warty dużych ppieniedzy)

czwarty jak dla mnie jest Semedo

a obrona składa się z czterech zawodników. W ostatnim sezonie Alba wyglądał tam równie kiepsk. Przypomnę tylko, że Semedo np w rewanżu z Liverpoolem nie zagrał, a cztery bramki stracili.

2

Artykuł podparty mocnymi statystykami , ale intuicyjnie wydaje się zbyt mocną serią pocisków skierowaną w stronę Semedo. To trochę robienie z niego głównego winnego ostatnich sezonów, a tymczasem gdyby równie dokładną analizę wykonać dla Griezmanna czy też Busiego z ostatnich dwóch sezonów, okazałoby się że Semedo to nie jest największe zmartwienie Barcy. Moim zdaniem powinien odejść, ponieważ prawa strona i tak kuleje u nas i powinien być tutaj ktoś z lepszym skillem, ale nie uważam że to Semedo jest głównym winowajcą obecnej sytuacji.

0

@Striker ponieważ Inaki Pena jest słabszy niż Ter Stegen, a Coutinho kosztował tyle ile kosztował, nikt nie chce dać za niego satysfakcjonującej Barcę kwoty, więc Cou będzie otrzymywał kolejne szansy i próby ustawienia go na boisku, żeby gdzieś go upchać i ten jego wysoki kontrakt nie był całkowicie wyrzuconymi pieniędzmi w błoto. Z pewnością nie dlatego, że Cou jest taki zajebisty i jest domminatorem na boisku, ponieważ nie jest. W Bayernie nie miał nawet miejsca w podstawowym składzie.

0

@Striker a ja to napisałem w odniesieniu do pozycji ? Bo tak czytam swoją wypowiedź i chyba ewidentnie użyłem słowo "drużyna".

0

Boli was wielki Roberto ?

0

Jeśli w drużynie jest miejsce dla Griezmana a nie ma dla Puiga to ja w takim razie zgadzam się Aż Fontem i jego wypowiedzi o zwolnieniu Koemana.

1

@MESSIah16 gdyby nie choroba i śmierć Tito, misja Guardioli w Barcelonie byłaby zapewne kontynuowana. Tito wiedział co robić i miał wszystko, by kontynuować dzieło Guardioli a wtedy zaczęły się różne Jordi Roury, Taty Martino. Później na szczęście przyszedł jeszcze Luis Enrique, który jednak odszedł już od stylu Guardioli, ale LM wygrał i Ligi dwie też potrafił, a potem to już było różnie.

Ten klub nie opuszcza jakieś fatum. Najpierw nowotwór Abidala, który na szczęście wyszedł z tego, potem Tito, córka Luisa Enrique, teraz Unzue.

0

@MARCOS37 na szczęście ty też nie, więc 3-4 mecze padaki i twój chłopak zapewne trafi na lewe skrzydło ławki

4

@Joaquin88 sorry, ale tego się czytać nie da, to jest pseudonauka

" Też większość butów jest wytwarzana z tworzyw sztucznych, co powoduje wiele chorób skóry, łuszczycę, "
Jestem przekonany, że wypisujesz te bzdury, żeby w kłamliwy sposób podpierać swoje tezy, a jeśli nie to poproszę o jakieś podparcie literaturowe do tego?

0

@barcelonaLM skoro nie popierasz zakazu hodowli zwierząt futerkowych, odwołujesz się do kur, świń itd. to czy jesteś zwolennikiem ochorny psów i kotów ? W wielu krajach to przysmaki i ludzie lubią ich mięso, dlaczego w Polsce ma być inaczej ?

4

@Kuczek Griezmann xDxDxD

0

@masq moim zdaniem to będzie klasyczny sukces transferowy zarządu: "Umtiti odszedł za symboliczną kwotę, ale klub zaoszczędzi na jego pensji"

2

Jeśli Suarez domaga się spłacenia całej pensji w kontrakcie, to nie lepiej posadzić go na ławce albo spuścić do rezerw ? Spłacenie pensji i puszczenie do Juve nie leży w interesie klubu. Lepiej już mieć go jako rezerwowego i wpuszczać na końcówki. Inna sprawa, że ja daję Griezmanowi jakiś miesiąc do czasu, aż też zostanie przykuty do ławki rezerwowych. Wtedy zrobi się dużo drogich rezerwowych w klubie, dlatego też uważam, że to Francuza należy w pierwszej kolejności sprzedać.

3

@martee w sumie zawsze spoko mieć na tu jakiegoś pajaca z białego cyrku. Jest z kogo się pocieszyć j sobie humor poprawić.

3

@saser17 zapomniałeś dodać swoje rzetelne źródło [saser17].

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?