panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca Na Ligę Mistrzów ściągnąć kogoś nowego i mocno trzymać kciuki, by zadziałał tzw efekt "nowej miotły". Może to być nawet trener doświadczony, który pozostaje od paru lat w cieniu, może to być Pimienta, ale jednak nie wchodzić w Setiena.
Za Setienem przemawia tylko jedna rzecz... w Lidze Mistrzów będziemy grali z drużynami, które raczej się otworzą (pod warunkiem, że przejdziemy Napoli), podobnie jak Villareal... z Villarealem faktycznie szło to dobrze i może tu jest cień szansy, że to nie będzie taka tragedia na jaką sie zapowiada.
Ale generalnie... ta drużyna będzie miała olbrzymie problemy z każdym nawet Lipskiem czy Atalantą.
0
Honorowe 0:1 z Napoli naprawdę jawi się atrakcyjnie w zestawieniu że starciem z Bawarczykami ... Bayern może skakać naszym po głowie jak dopadnie tak grającego cienkiego Bolka
0
@Przemek2323 Karnowski to nie psychol tylko dziennikarz, który jest po prostu po innej stronie barykady politycznej niż Ty i z tamtej strony strzela narodowo-patriotycznymi hasłami i takiemu kandydatowi też smaruje. Żadne media nie są obiektywne i podobnie Karnowskiego gazeta reprezentuje inny obóz niż Twój czy mój, ale to nie znaczy że ma problemy ze zdrowiem psychicznym
... Po prostu inaczej to widzi, co Ty widzisz tak i tak
0
@sebasek99 środowisko popierające Dudę i Trzaska w wersji ultras, to jeden chłam i fanatyzm. Z jednej strony są jedynie sluszni Polacy z biało czerwonej drużyny, a każdy inny to zdrajca, neibolszewik itd. , z drugiej strony są Ci , którzy uważają że ich głos powinien liczyć się za dziesięć, wiochy i powiaty nie powinny głosować, a podkarpackie trzeba odłączyć i oddać Ukrainie. Oczywiście z dobrze zdefiniowaną demokracją: głosuj na kogo chcesz pod warunkiem że to mój kandydat. Najbardziej żałuje, że mord z jednej i drugiej strony nie da się równocześnie oglądać rozczarowanych.
1
@MarioVeB! dlaczego Macierewicz pisze, że platforma chce zlikwidować World of Tanks ? Przecież to jest porządna gra, może sam nie grał, ale ludzie w Polsce i na całym świecie bardzo ją lubią.
0
@kerouac bo to jest ta tolerancja właśnie :D
4
Jedno czego żałuje, to że nie można jednocześnie oglądać rozczarowanych mord fanatyków Dudy i Trzaska no i poczytać ich ujadania w internecie i na Facebooku. A tak można mieć ubaw tylko z jednych albo drugich.
0
@pt9 no właśnie wiem, dlatego pytam :) Nie lubię takiego nawoływania, mającego niby na celu wzrost frekwencji, ale tak naprawdę podszytego nagabywaniem do głosowania na konkretnego kandydata, dla mnie to łamanie ciszy wyborczej.
1
@Zbyszko z Bogdańca a jeśli ktoś miałby głosować nie po Twojej myśli, to też go zachecasz do głosowania ?
2
W kontekście tego meczu i poprzednich świetnych widowisk, to losowanie z Bayernem źle nie było. Inaczej wygląda blamaż z Bayernem a inaczej z Atalantą czy Lipskiem. A ta drużyna naprawdę ma ku temu potencjał.
0
@Elosek oczywiście że tak... Ale jak patrzysz na ławę, to nie ma w nim wybierać. Nie wiem czemu tak mało gra Braitwite
0
Naprawdę co mecz człowiek przekonuje się że z przodu Messiego powinni uzupełniać Ansu i Suarez. Ten ostatni wygląda jak wóz z węglem, drubluje na z gracją radzieckiego czołgu, ale liczby gwarantuje.
1
Roberto z Puigiem to moim zdaniem naprawdę fajna opcja pomocy, jeszcze uzupełnienie cofniętym FDJ , moim zdaniem warto to testować
0
Griezman jest memem.
0
@teacherakademicki tak, tak, tak ... racja, rzeczywiście było to za Roury, dzięki za wyprowadzenie z błędu :)
1
@katalonia15 to wciąż nic nie daje :(
3
Na dzień dzisiejszy , z obecną gra to dla nas Atalanta byłaby wyzwaniem i problemem. Jeśli przejedziemy Napoli to w sierpniu wiele może się zdarzyć. To dużo czasu i Bayern może nie być aż tak w wysokiej formie. Dzisiaj mielibyśmy prawdopodobnie łojenie jak parę lat temu za Taty Martino, ale wiele może się wydarzyć.
0
@reloaded koszule , garnitury zdecydowanie Vistula
Odzież codzienna: pracuję w laboratorium więc nie inwestując dużo w ciuchy Medicine, Massimo Dutti i również Vistula, z tańszych lubię Reserved.
Jeansy: Levis i Lee, ten ostatni ma różne fajne edycje np że Smiley.
1
@Coutinho007 i tak będziesz odczuwał do czasu aż wróci Frenkie, zobaczysz, że nic się nie zmienia i wtedy będziesz tęsknił za tym którego zastąpi i tak w kółko Macieju...
0
@Zoker zapomniałeś o dwutlenku węgla :)
6
@Zoker napisałeś o tym co Cię denerwuje, kolega @mekston również :)
2
@Greenalley prezydentura Laporty nie była z pewnością idealna, o ile jakakolwiek, kiedykolwiek była, ale porównywanie Laporty i Bartomeu jest co najmniej niestosowne i absurdalne. To tak jakby porównać Mercedesa z Maluchem, Kazimierza Wielkiego z Michałem Korybutem Wiśniowieckim albo Leo Messiego z Grzesiem Rasiakiem.
10
Najgorszym prezesem w historii klubu nie jest, bo tutaj zasiadali naprawdę gorsi partacze, ale tak spalonych transferów i pieniędzy wyrzucanych w błoto nie widziano chyba za żadnego ze sterników...
0
@Ramos9248 podsumowując to co tutaj koledzy piszą: częstotliwość błędów rozkładająca się na poszczególne zespoły, pozwala wnioskować, że sporadyczne błędy na niekorzyść Realu, jak również brak takich błędów, które wyrzucałyby ten zespół z rozgrywek albo odbierały tytuły to efekt pomyłek sędziowskich. Z kolei multum błędów w drugą stronę raczej naprawdę nie ułatwia podciągnięcia tego pod przypadek i ludzki błąd. Człowieku... przecież po wznowieniu rozgrywek wyście bodaj JEDEN mecz wygrali bez pomocy arbitrów, a ty będziesz próbował udowadniać, że to jest przypadek. Brzmisz rozsądnie, więc rozsądnie i obiektywnie popatrz na to co się dzieje i jak to wygląda, jak podsumowują tę sytuację piłkarze zespołów, ogrywani przez kolejnych "niezniszczalnych z Madrytu".
0
@Gall otóż to ! Lekarze naprawdę kojarzą mi się z wiecznie biadolącą i płaczącą grupą ludzi. Przepraszam bardzo, ale jeżeli płacz rozbija się o to, że przez pierwsze 4-5 lat po studiach, kiedy tak naprawdę uczą się dopiero właściwego zawodu specjalizując się w swojej dziedzinie, nie dostają pięciocyfrówki na rękę, to nawet nie ma o czym rozmawiać... Wieczne biadolenie, płacz, przyklaskiwane przez ludzi z klapkami na oczach.
0
@fhero czasem człowiek musi uderzyć się w pierś i przyznać do błędu :) Mam nadzieję, że to zapowiedź lepszego. miłego dni i pozdrawiam ! :)
0
@tobiasson92 to sytuacje medyków trzeba jakoś poprawiać w Polsce ? Patrząc po ich garażach to się raczej nie wydaje, a sam fakt, że Państwo nigdy nie ukróciło łączenia pracy w państwowych szpitalach z prywatnymi praktykami, co jest oczywistym konfliktem interesów powoduje, że raczej powinni odzywać się jako ostatni.
20
Bartomeu powinien wywierać presję na arbitrach już znacznie wcześniej, a nie teraz kiedy jest już pozamiatane i oszuści są na pierwszym miejscu z bezpieczną przewagą. Nie wiem czy to by pomogło, bo jednak siła i skala tych machlojek jest ogromna. Jeśli madrycka prasa już o tym kolejny raz wspomina to najlepszy dowód , że nie jest to tylko bezpodstawne biadolenie drużyny, która jest niżej.
0
@BarcaInfo to cała pierwsza połowa na zero z przodu... Setienowi chyba confetti upadło na głowę, że wystawił Griezmana, który nic nie wnosi do zespołu. Suarez to wiadomo, za zasługi pozycja obowiązkowa. Jeśli Setiene pogodził się z brakiem mistrzostwa to lepiej dawać minuty Fatiemu.
0
Już mi się zbiera na wymioty, jak pomyślę o okładce jutrzejszej Marci w porannym przeglądzie prasy z biegnącym koniem po golu z karniaka.