1

@Quavosk z początku myślałem, że to narysowana przez Jacka Gmocha trajektoria lotu piłki przy podaniu Manicha do Ronaldo.

1

@jacob345 Brait jest obecnie tam gdzie być powinienl, czyli na ławce rezerwowych. Wszedł, strzelił bramkę, awansowaliśmy i gitara. Na ławce też ktoś musi siedzieć, żeby Koeman miał kogo wprowadzać, Brait ma do tego odpowiedni poziom, pokazał w niektórych meczach że umie coś wnieść. Większą tragedią dla klubu jest choćby taki Pjanic, który nie ma ani promila argumenty by chociaż zasiadać na ławce. Ta bośniacka miernota jest gorsza niż kiedyś był Boateng .

9

@ObiektywnyKibic121 i w ogóle to po tym jak łupnęli 6:1 PSG to też cieszyli się pod publiczkę, szczególnie Ter Stegen gdy biegł jak wariat, bo przecież nawet bramki nie strzelił... Taki to są łotry, gnoje w tej Barcelonie. Jednak ta prawdziwa autentyczność, nieudawana, taka czysta płynie tylko z bieli królewskiego klubu.

13

@BarcaInfo dzisiaj Monchi może zejść z Ronalda i oglądać płacz Juliena i Jordana.

1

@VamosRakieta sami kiedy sięgali po te nagrodę był to Puchar Króla, autobus jechał przez miasto a czerwony kapitan puchar uszkodził xD takie święto było, w Barcelonie nawet tak Ligi mistrzów nie świętowali, no może sekstet i tryplet ;)

8

@Kgorecki2500 według Macieja Gduli: tak
Ja też jestem rasistą bo moją ulubioną książką jest: "Przeminęło z Wiatrem" ;)

11

Jęczenie Asa jest wręcz zabawne. Ale z drugiej strony te standardy sędziowania to jest śmiech na sali. W kluczowym momencie rywalizacji obrońca rzuca się pod strzelającego i wyraźnie zagrywa piłkę nie jedną a dwoma rękami i ten pajac z gwizdkiem nawet nie wstrzyma gry, VAR tego nie analizuje. Brait w polu karnym pada od uderzenia w twarz jak się obrońca odwinął do tyłu: cisza. A ta biała chołota z Asa jęczy o żółtą dla Minguezy i naturalnie ułożoną rękę Lengleta w sytuacji gdy ten widział buta rywala na wysokości twarzy.

1

Piękna ta remontada, ale lepiej sobie nie obiecywać za wiele przed rewanżem z PSG. Ewentualne szanse będą wymagały zagrania spotkania doskonałego, jeszcze lepszego na pewno niż to tutaj. To musiałby być dzień, w którym Barcelonie wychodziłoby wszystko, a PSG nic. Oczywiście wszystko się może zdarzyć, ale szanse są tyci-tyci, lepiej się nie napalać i cieszyć tym co jest i... wreszcie zacząć cenić Koemana.

35

ja mimo wszystko wskazałbym MATSa, bez niego nie byłoby niczego, a żadna bramka nie miałaby wartości.

1

@adiczak sędzia wyznaczył pewne standardy meczu w kwestii karania kartkami, nie rozdawał ich na prawo i na lewo, tylko za szczególnie brutalne i taktyczne faule. Tutaj nie było niczego z tych rzeczy, Mingueza oddzielał napastnika od bramki więc nie było sam na sam, podobnie nie było intencji żeby faulować: po prostu był spóźniony ale celował po prostu w wybicie piłki. Sędzia nie miał za co pokazywać drugiej żółtej kartki.

A to określenie "łebki" mogłeś sobie darować, Ciebie nikt nie obrażał.
pzdr. !

0

@adiczak i jeszcze krzesło elektryczne bez prawa do ostatniego życzenia... błagam, skończ.

0

Spokojnie, Rakieta jeszcze nie odpoczął po zajeżdżaniu przez Valverde i będzie w dogrywce oddychał rękawami :D

2

Ja mam chyba jakieś skrzywienie, ale przy tej ciszy na stadionie i porzykiwań z ławek, ja co jakiś czas tam słyszę: "strzelaj w łopony k***a!!!" :D

4

Wpadłem policzyć komentarze "Riki Picz" w tym momencie :D

4

Griezmann na ławce = Barcelona gra w 11

0

@BarcaInfo Pedri to nie jest człowiek, to android.

0

@BarcaInfo bardzo dobra decyzja. Żeby odrobić ten wynik, w pierwszej kolejności trzeba myśleć, żeby nie dostać bramki w plecy co w Barcelonie praktycznie się nie zdarza. Obrońcy nie potrafili zachować czystego konta nawet jak przyjeżdżała Huesca, a co dopiero Sevilla. Nawet gdyby nie było trzech środkowych obrońców, tylko dwóch, to z przodu wyrósłby jak grzybek po deszczu bezproduktywny Griezmann, więc już naprawdę przy takich opcjach cenniejsze jest zahcowanie czystego konta z tyłu i szarpanie ile fabryka dała z przodu. Podsumowując, na boisku wolę Mingueze niż Antoina "jestem sam na sam z bramkarzem więc zejdę do boku" Griezmana.

0

@oskar_wojak ponoć jest szansa, że wróci na finał Ligi Mistrzów :)

0

@Encore Stawiam na Zacha LaVine'a :) Jeśli będzie miał swój dzień, to nawet Curry go nie zatrzyma.

0

@Bobo25 "gość narazie przegrał niemal wszystko co może."

Póki co gość na razie jest w grze o wszystkie trofea. Z Ligi Mistrzów się nie wykaraska i nie ma się co oszukiwać, że będzie tu inaczej, ale ... nawet jeśli, to do końcowego sukcesu tutaj kadra i tak jest za słaba i za krótka, a piłkarze za mało doświadczeni by ogrywać City czy Bayern.
Z Sevillą mecz jest do odrobienia, liga wbrew pozorom nie jest skończona.

Ale najważniejsze, Koeman nie przyszedł tu wygrywać tu i teraz, tylko zbudować drużynę, która będzie w stanie wygrywać jutro i pojutrze, w oparciu na wprowadzaniu młodych zawodników. Robi to doskonale, a nie umiał tego robić np. Valverde. Koeman nie dostał takich pieniędzy na transfery, w sezonie letnim okazało się, że Barcelona jest finansowym wrakiem, a ten zrezygnował z prowadzenia dobrze już ustawionej i bardzo mocnej Holandii, żeby objąć swój ukochany klub. Należy mu się chyba za to trochę szacunku, zaufania i chyba jednak docenienia tego co robi. To taka sama legenda klubowa jak Guardiola i Louis Enrique.

2

@Sulimo też nie rozumiem, gość wreszcie pokazał, że umie sam coś napisać, a nie tylko cytować "byłego..." a tutaj taki hejt, zamiast braw i gratulacji.
@Sulimo pisanie, że "wyklęci mordowali cywilów i nikt tego nie zapomni" to takie upraszczanie, jak pisanie, że wyklęci nie mordowali cywilów. Tu prawda nie jest taka czarno biała, jak to piszesz Ty czy prawicowcy. Prawica zakłamała sprawę, bo wrzuciła wszystkich co odstrzelili przynajmniej jednego komunistę do jednego worka i dzisiaj mamy takie komentarze jako efekt tego, a z tych postaci należałoby każdego z osobna prześwietlić i sprawdzić dokładnie działalność.

0

@norbi77 o cholera... trzymam kciuki żebyś dożył, wtedy im dop********z :)

0

@norbi77 dołóż im !!! :)

0

Ten Munoz, to jest jakiś zagubiony zawodnik z V-ligowca, który przypadkiem zakopał się pod ziemią po jakimś meczu Pucharu Króla, właśnie się obudził i wypełz na powierzchnię grać mecz?

0

"Bracie, on gra przeciwko nam, nie graj z nim..." K.Benzema

0

Knur na sterydach dzisiaj kopiuje Ramosa, ale ten kanciasty łeb nie ułatwia strzelania.

16

Sraczo ma dzsiś pełne Portu xD

2

Kurde, przysięgam, pierwszy raz w życiu, patrzę na livescore jest 0:0, wchodzę na mecz a tu jest 1:0 ale nie dla Realu Madryt... nie wierzę, nieprawdopodobne...

0

@Wilczeq wojna degeneruje ludzi i Kuraś z pewnością tego doświadczył, tylko czy to powinno wpływać na ocenę jego i jego oddziału w kwestii tego co robił później z cywilami np. Słowakami? Takie to były trudne czasy, ale moim zdaniem ktoś z tytułem bohatera narodowego, krwi cywilów, bezbronnych dzieci i kobiet na rękach nosić nie powinien. Mamy naprawdę dużo lepsze wzorce w historii, nawet wśród bohaterów II wojny światowej. Jakby polska prawica pochyliła się nad tematem chociażby polskiego września 39, to takimi przykładami dosłownie by się obwiesiła.

2

@CatalanDream
Skopiuję swoją wypowiedź z innego wątku, bo nie ma sensu się parafrazować.
Polska prawica bardzo uprościła historię i każdego kto tłukł się z komunistami niezależnie od pobudek, patriotycznych czy po prostu zbójeckich i rabunkowych wrzucił do jednego worka tzw. "żołnierzy wyklętych". Skutkiem tego tak jasna, przejrzysta i bardzo pozytywna osoba jak rotmistrz Witold Pilecki, wymieniana jest niemal jednym tchem z taką kreaturą jak Józef Kuraś "Ogień", który do komunistów należał, był zwykłym alkoholikiem, był w UB i z "niejasnych przyczyn" wrócił do lasu. Wsławił się między innymi powieszeniem ciężarnej kobiety i nacjonalizmem.
@MarioVeB! No Ty właśnie przesadzasz jak ideologiczna prawica, tylko 180 stopni w drugą stronę. Jest tam kilka osób, które zasługują na miano bohaterów, ale zgodzę się, że generalnie to mamy wielu bohaterów w historii znacznie bardziej jaskrawych i jednoznacznych a zapomnianych, jak np. Pułkownik Stanisław Dąbek dowódca obrony Oksywia w Kampanii Wrześniowej czy kapitan Bolesław Zajączkowski który zginął pod Zadwórzem czyli polskimi Termopilami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?