1

@Woland10 tylko prawda może nas wyzwolić...

"Real czeka to samo, bo wczoraj Donnarumma był faulowany przez Benzemę wyraźnie, przyjdzie ćwierćfinał i będziemy mieli weryfikację. " -> a to akurat sama prawda, na dodatek fakt, a nie opinia.

13

szkoda trochę, że Luke wszedł tak późno. To był ewidentnie mecz na wysokiego napastnika walczącego w powietrzu i jedna taka piłka mogła przesądzić.
Mecz to flaki z olejem. Walczyłem z powiekami, żeby nie zasnąć.

0

@Linghunter88 ja rozumiem, że przy takim wyczynie jaki Real wczoraj dokonał ludzi ponosi, ale warto po chwili ochłonąć i włączyć chociaż minimalny obiektywizm. Nas z PSG też kiedyś przeczołgali na 6:1, możemy się podniecać, ale karnego nam tam sprezentowali, a jednego słusznego PSG nie dali. Tylko wtedy nie było VARu

0

@AmigoBlancos PSG z gry gniotło Real, a awansowali tylko dzięki nieprawdopodobnej determinacji, zrywowi i temu, że gwiazdunie PSG uznały że temat jest odklepany i można dołączyć do człapania Messiego. No i najważniejsze, awansowali bo w VARze nie chciało im się dostrzec, że Donnaruma (który oczywiście zachował się maksymalnie amatorsko) był w oczywisty sposób sfaulowany przez Benzeme. Niestety ale Karim nawet nie musnął piłki a wjechał w bramkarza jak w masło.

0

@Roni_10 nie zgadzam się zupełnie. Teatru ze strony bramkarza nie widzem jasne jest, że popełnił olbrzymi błąd że nie wybił piłki od razu, ale Benzema nawet nie dotknął piłki a Donnarume wyciął. Moim zdaniem karny bezdyskusyjny.

0

@Roni_10 jeśli tak twierdzisz, to znaczy że tego nie oglądałeś, więc poratuję Cię powtórką, żebyś przestał opowiadać farmazony:


0

z wczorajszego meczu płynie dużo beki, z Araba, z Neymara, z Donnarumy itd.
ale...
trzeba sobie powiedzieć jedną rzecz jasno i wyraźnie: pierwsza bramka to nie przede wszystkim błąd Donnarumy, tylko FAUL Benzemy. Nie faul dyskretny, skrobnięcie, delikatne muśnięcie czy coś innego, tylko wjazd w bramkarza na pełnej k***e. Benzema leciał jak wariat i nie musnął nawet piłki, władował się centralnie w nogę bramkarza i koniec kropka. Taka jest prawda i jeżeli ktoś kiedyś będzie podważał nasze 6:1 przywołując błedy arbitra, to wczorajsze 3:! Realu również jest owocem skandalu sedziowskiego w DOBIE VARu- jest to skandal i Arab miał z tym całkowitą rację. Bez tej bramki Real by tego nigdy nie odrobił.

1

@Mateonvious no i wiadomo o co chodzi xD trzeba odszczekiwać xD

2

@michal26 to samo żona ma w aptece. Nie ma paracetamolu dla dzieci, bo wszystko wykupili i wywieźli. Ja nie mówię, żeby nie wywozić i nie pomagać - absolutnie trzeba- ale musi to być z głową i w Polsce gorączkujące dzieciaki też muszą mieć co zażywać. Pewne minimum logistyczne musi być, a tutaj tak to niezorganizowane, pod wpływem impulsu i na hurra.

1

@VegetaPolska nie wiesz... to zupełnie nie to samo co dziś.

8

PSG nie wyczłapało tego meczu... patrząc na naszego człapiącego nie żałuję, że Laporta nie rozbił banku dla niego zadłużając klub.

10

no ale przepraszam bardzo, ale Arab wjechał w Donnarumę jak w kozę... w polu bramkarza ...

1

swoją drogą, dziwna decyzja Mbappe, jeśli będzie chciał odejść z tak grającej maszyny jak PSG do kwiczącego Realu, gdzie za chwilę kolejni piłkarze jeszcze robiący grę będą się udawać na zasłużone emerytury. Może nie tyle dziwna co głupia.

1

ten Vinicius to biedny chłopak. Wszyscy wmawiają mu, że będzie drugim Neymarem, a typ nawet na drugiego Robinho się nie kwalifikuje... pewnie dlatego próbuje chociaż Neymara w turlaniu po boisku naśladować, ale na tym podobieństwa się kończą, z czasem może jeszcze upodobni się pod względem częstości wizyt u lekarzy i absencji od gry.

3

zazdroszczę Alabie, przy akcji Mbappe miał miejscówę w pierwszym rzędzie... tylko to się tak szybko potoczyło, że nie zdążyli mu popcornu dowieźć xD

0

@szymonekk no nawet chyba numer dwa, lepszy niż Oblak nigdy nie był...

4

ale bym chciał, żeby w Barcelonie grał bramkarz, chociaż w 50% tak dobry jak Kurtyna czy Donnaruma. Taki mecz utwierdza mnie w przekonaniu, że pozycja brmkarza to pierwsze i najważniejsze brakujące ogniwo w Barcelonie.

3

Ten Vinicius to chyba sobie specjalnie ostrzykuje usta jakimś wypełniaczem, żeby lepiej było widać całowanie herbu klubowego.

1

@tomek8756 Pan Tomasz Terlikowski jakiś czas temu odzyskał mózg, który wypadł mu kilka lat temu. Zaczął o dziwo bardzo mądrze i rozsądnie pisać i publikować i z przyjemnością czyta się jego wypowiedzi, nawet jeśli czasem człowiek się nie zgadza. To znak, że dla każdego absolutnie jest możliwość powrotu na drogę logicznego myślenia.

0

a gdzie jest Louis S. ?

2

@Albatros zrobili badania genetyczne i okazało się że nie ma DNA Barcelony. Zamykam dyskusję xD

4

Szkoda, naprawdę szkoda, że on wcześniej nie wszedł do drużyny. Wydaje mi się , że przespano czas w 2019 roku kiedy grał bardzo dobre mecze w presezonie np z Milanem czy z Chelsea. Wtedy trzeba było kuc żelazo póki gorące, a tak stał się etatowym okupantem końca ławki rezerwowych. To mu absolutnie moim zdaniem zaszkodziło, no ale nie ma się co dziwić... tak z młodzieżą "pracował" Valverde, z perspektywy czasu dostrzegam jaki to był szkodliwy czas dla klubu.

1

@MarioVeB! Trattoria Pergamin na Cichym Kąciku,
W centrum polecam meksykańską Taco Mexicano na Poselskiej 20

0

@messi564 Barcelona, Valencia, Deportivo La Coruna, Betis Sevilla, Celta Vigo,

5

@fafera *debili ;)

0

"...Katalończycy lepiej licytowali niż Bayern..."

ja już zapomniałem, że we współczesnym świecie i realiach, taka sytuacja jest w ogóle możliwa, a tutaj Mateusz Alemany jak zwykle stanął na wysokości zadania i tym razem przelicytował nawet takiego gracza jak Bajaaa. Mati - top !

1

@VamosRakieta Ivan, od jak dawna należysz do PiSu ? xD

0

@VamosGirl niestety myślę, że na cokolwiek by się zgodzili, Rosjanie nie poprzestaną na tym co zyskają... Taki przywódca, taki naród. za parę lat z byle powodu powtórzą to co zrobili, tylko wystąpią z pozycji bardziej przygotowani i z nauczką. Na miejscu Ukrainy, biłbym się na ile możliwości militarne tylko pozwolą.

9

@Kusco15 to zadziwiające, jak ta wojna na Ukrainie wszystko zmieniła. Kiedyś to taka konfederacja z Braunem "szczęść Boże" i Januszem "Hitler nic nie wiedział o zagładzie Żydów" Korwinem Mikke królowała w podawaniu dziwnych informacji, fake-newsów i zawsze kontrowersyjnych informacji - nie ważne czy prawdziwych czy nie- zawsze kontrowersyjnych. Oczywiście królowali podobnie jak PiS w "poszukiwaniu" i doszukiwwaniu się wszędzie agentów i volksdeutschów. Dzisiaj druga strona wskoczyła w ich buty i zarzuca biedne społeczeństwo fake'ami na ogromną skalę. I wynikiem tego z rana news "Ordo Lurdis zbiera dane przeciwników Putina w Polsce". Powielając takie teorie spiskowe i bzdury, dzisiaj występujesz w roli "szczęść Boże" Brauna... niestety...To powiem Ci, że biorąc pod uwagę, że w 38 milionowym kraju, znajdzie się może pół miliona oszołomów, którym Putin jest obojętny lub może mu sprzyjają (to tak zawyżając tę liczbę) to moze wygodniej będzie zebrać ich dane i odjąć od reszty społeczeństwa. Bo zbieranie danych ludzi niesprzyjających Putinowi to może naprawdę zająć mnóstwo, mnóstwo czasu, obawiam się że zdążą jego reżim obalić.

0

@MarioVeB! ok, no to prawilnie :) też mi się nie podoba pisanie małą literą nazwisk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?