panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Kusco15 to zadziwiające, jak ta wojna na Ukrainie wszystko zmieniła. Kiedyś to taka konfederacja z Braunem "szczęść Boże" i Januszem "Hitler nic nie wiedział o zagładzie Żydów" Korwinem Mikke królowała w podawaniu dziwnych informacji, fake-newsów i zawsze kontrowersyjnych informacji - nie ważne czy prawdziwych czy nie- zawsze kontrowersyjnych. Oczywiście królowali podobnie jak PiS w "poszukiwaniu" i doszukiwwaniu się wszędzie agentów i volksdeutschów. Dzisiaj druga strona wskoczyła w ich buty i zarzuca biedne społeczeństwo fake'ami na ogromną skalę. I wynikiem tego z rana news "Ordo Lurdis zbiera dane przeciwników Putina w Polsce". Powielając takie teorie spiskowe i bzdury, dzisiaj występujesz w roli "szczęść Boże" Brauna... niestety...To powiem Ci, że biorąc pod uwagę, że w 38 milionowym kraju, znajdzie się może pół miliona oszołomów, którym Putin jest obojętny lub może mu sprzyjają (to tak zawyżając tę liczbę) to moze wygodniej będzie zebrać ich dane i odjąć od reszty społeczeństwa. Bo zbieranie danych ludzi niesprzyjających Putinowi to może naprawdę zająć mnóstwo, mnóstwo czasu, obawiam się że zdążą jego reżim obalić.
0
@MarioVeB! ok, no to prawilnie :) też mi się nie podoba pisanie małą literą nazwisk
1
@MarioVeB! Mariuszu, a jakby było napisane wielką, to byłby hejt czy krytyka ?
1
@YeastMoss oczywiście że tak. tylko ja cały czas piszę o fake newsach, które są rozsiewane lub nawet dementowane przez osoby, które nie są nijak do tego uprawnione i nie mają zielonego pojęcia jak wyglądają realia. Ja absolutnie całym sercem wspieram Ukraińców, nie mogę sobie znaleźć miejsca, kiedy myślę o tym, co ich spotkało, a właściwie co im zgotowano. Tym bardziej widzę tutaj jakby konflikt między grupą uciekającą przed wojną, a grupą, która cwaniacko chce tę wojnę wykorzystać, by osiągnąć własny cel, przejść barierę, której nie mogli sprostać przez wiele wiele miesięcy.
"Zresztą okazać się może zupełnie jak w czasie kryzysu przy granicy z Białorusią, że ci robiący największy bałagan zostali również ściągnięci przez Rosjan." -> oczywiście że tak!
4
@YeastMoss też uważałem na to co jest fejkiem i co może szkodzić. Do momentu, aż na facebooku napotkałem na posty przestrzegające przede fejkami, jakoby przez Polską granicę od wschodu wraz z Ukraińcami przechodzą np przez Medykę masy imigrantów zarobkowych, głównie z granicy polsko-białoruskiej, tzw. studentów, którzy zapomnieli lub zgubili indeksy i dokumenty. Na szczęście pochodzę z Przemyśla, więc wizyta u rodziny, pójście na dworzec kolejowy gdzie zaniosłem trochę swoich ubrań i kupionego prowiantu, rozmowa z kuzynem który jest strażnikiem granicznym szybko wyjaśniły sytuację. Osoby przestrzegające przed fejkami nie miały pojęcia jak wygląda sytuacja realnie, mało tego, ponieważ napływający imigranci zarobkowi okazali się hienami żerującymi na biedzie Ukraińców (kuzyn mówił, że Ukraińcy opowiadali, jak Ci "studenci" na stacjach wypychają ludzi z pociągu, grożą im, pchają się przed nich itd. Panowie pierwsi w kolejkach po ubrania, prowiant itd., a tymi ciuchami później palili ogniska w przemyskim parku, do którego strach było wejść. Do tego przypadki napadów rabunkowych z nożem w ręku no i mój sąsiad ratownik medyczny stracił palec odgryziony przez "studenta" z Turkmenistanu, który był półprzytomny, ale ocucił się w karetce, zrobił tam zadymę i szamocząc się właśnie odgryzł palec. Także ja równie jak fejków, boję się osób przestrzegających przed fejkami, którzy nie mają ZIELONEGO pojęcia jak co wygląda realnie (nie mówię już tutaj tylko o kwestii Ukrainy), ale wypowiadają się bo to ładnie i nowocześnie wygląda na facebooku i linkedinie.
0
@tristan87 a tak z ciekawości, jaka jest charakterystyka ludzi pokroju @tbas a ? kim oni są ?
0
@Kwiatek67 za mniej niż 60 go nie puszczą
0
@VamosGirl jeśli nie Haaland, to dueta Auba - Luke ... Podoba mi się Darwin Nunez, ale nie za te pieniądze co Benfica chce za niego...
30
@DonAndrzejos nieprawdopodobne... ludzie chcą mieć wreszcie bramkarza, który coś broni... niebywałe, jak tak można ?!?
5
Patrzę na okładkę Asa i Marci i widzę... zmarszczki... stare pomarszczone twarze Modrica i Casemiro. Do tego jeszcze dochodzi Benz, Kroos. Carvajal już się wykoleja, a Marcelo to już wkrótce tylko domknie wieko piłkarskiej trumny. Oni wciąż grają na pewnym poziomie, ale z czasem wydarzy się tam to co u nas... kolejne ogniwa zaczną lawinowo obniżać losy i wypadać. W tej chwili obawiam się, że już Benza to ten zespół straciłby mnóstwo ze swojej wartości. Tymczasem u nas, przebudowa idzie w bardzo dobrą stronę. Po boisku biegają jeszcze dwa dinozaury, to jest Busi i Pique, ale i na nich wydaje się, że klub już szuka następców. Myślę, że w przyszłym sezonie będziemy już w stanie w lidze rywalizować na tym samym poziomie i walczyć o mistrzostwo. Visca...
1
@DonAndrzejos będziemy Erlinga wyciągać tylko na najważniejsze, najbardziej prestiżowe mecze, jak dawniej panowie wyciągali Polonezy z garażu w każdą niedzielę do kościoła xD
0
@PawkoFCB nie jestem pewny tylko, czy to jest wina Putina czy może jednak "wiadomości" xD
55
Co jak co, ale niemiecka bundesliga każdego roku gwarantuje nam pasjonującą, pełna napięcia i zwrotów akcji walkę ... o wicemistrzostwo xD
2
@FC1899Barca Ukraińcy jeżdżą pociągami z free...
0
@AmigoBlancos dla bezpieczeństwa rodziny i ich spokoju z pewnością wyrwałbym takie dwa chwasty. Nie mam co do tego cienia wątpliwości.
3
Chętnie wypowiedzianym się coś w temacie księgowości i tych kwot ale po tym jak z wirusologia zostałem specjalistą do spraw wojny, to moja głowa już rachunków nie ogarnie. W końcu nie można wiedzieć wszystkiego xD
1
Jezus... Ronald ... i jak ja Cię mam teraz tutaj bronić ?!?
0
Ci to już wiedzą, gdzie szykuje się wielka wyprzedaż i promocje będą się sypać aż miło xD
0
@AssisMoreira no to mogę sobie tylko wyobrazić. ale może lepiej nie wiedzieć, chociaż ostatnie zdanie jest niestety niezwykle wymowne.
2
@Arkon Sir Alex Ferguson, Marcelo Lippi
1
@AssisMoreira dobijaj ...
1
@AssisMoreira właśnie chcę oszukiwać serce, ale robić to świadomie, pielęgnując troche tlącą się nadzieję.
8
Szanuję propagandę w wykonaniu Ukrainy, jestem za tym by robili wszystko to, co choć minimalnie podniesie ich morale i przybliży do obrony własnego kraju. Historie o cyganach co ukradli czołg, o pierwszym asie w XXI wieku, czy poległych na Wyspie Węży (to już obalone), wszystko ok. Ale ta historia z przechwyconymi/znalezionymi super-tajnymi dokumentami, które upublicznili, to już lekkie przegięcie pały, które moim zdaniem bardziej podważa prawdziwość innych propagandowych historyjek, osłabiając tym samym ich skuteczność. To się robi coraz bardziej kuriozalne. A mnie wciąż nurtuje pytanie, jaki jest realnie obecny wynik tej wojny.
0
@DLFCB myślę, że gdybyś był częścią tego świata, z tą pralnią mózgu, z tymi mediami i dorzucaniem tych informacji, które Powietkin otrzymywał od kołyski, śpiewałbyś tak jak oni. Nie dlatego, że byłbyś zły, tylko dlatego, że dla Ciebie to spełniałoby definicję "dobra".
2
@AllBundy Top - Mati Laoz - on po prostu lubi być gwiazdą, ale nie faworyzuje nigdy nikogo, po prostu chłopak chce być wazniejsi niż piłkarze i zazdrości im atencji. Ja taką postawę lubię i szanuję xD
Nie lubię bardzo Jesusa Gila Manzano - bo ten łepek ma Madryt na twarzy napisane i gwizdkiem potrafi tylko jedną madrycką melodię wygrywać.
0
@Maykello sorrunia, kawa z rana nie weszła i zupełnie nie zrozumiałem przesłania ;)
3
@Przemek2323 nie fajnie, ale nie fajnie że do Polski wpuszczają studentów zwykle nieukrainskiej narodowości, któryś dziwnym trafem pogubili indeksy i legitymacje (masowo, pewnie mgła pocovidowa) i cechują się bardzo wysokim odsetkiem płci męskiej. To jest żerowanie na biedzie Ukrainy, a w Przemyślu ludzie boją się z domu wychodzić.
4
@Maykello dziwnym trafem sami studenci, nie ma w ogóle studentek xD
Rusz się do Przemyśla zanim zaczniesz krytykować kolego.
53
pod spodem rozpętana dyskusja, czy zawodnikiem meczu powinien być Dembele czy Pedri. Obyśmy zawsze mieli tylko takie problemy do rozstrzygnięcia w ocenach pomeczowych, wszystkim życzę :)
0
@Mns21 moim zdaniem - tak. Próbuje oszacować jak duża jest ukraińska propaganda i przesadzone informacje o sukcesach, żeby podnosić morale jescze wyżej niż jest, ale z jednym faktem nie da się dyskutować: żadne większe miasto na Ukrainie nie zostało dotychczas zdobyte.