panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@aldewir potwierdzam jako rodowity przemyślanin. W Przemyślu wszyscy jesteśmy dumni z Przema ! Poznałem go osobiście przy okazji występów w VaBanque, bardzo fajny równy gość, nie udaje na antenie, jest autentyczny ;)
1
@Albatros Sergi Roberto
0
@JimMorrisonFCB a jak będzie remis ?
0
@sevs odważna konkluzja... Pytanie czy nie za bardzo ? xD
0
@Gappeq oczywiście, że tak... ja tylko mówię, że nie do końca nie ma czego żałować, że jakies pozytywne tryby maszyny się rozsypują. Wali mi Dembele, ale patrzę na dobro klubu i zauważam, że on wygląda jakby kontuzje miał za sobą, jakby nieco zmądrzał i jednak trochę widać jego pracę na boisku.
2
kurde, 1,5 bańki w sejfie, to jesteśmy w domu, Laporta na dniach ogłosi koniec kryzysu i wielkie pieniądze na transfery, chyba pół Widzewa wykupi.
0
@BlaseR9 pójdę krok dalej, a w ilu meczach widziałeś Raphinię i Antony'ego ? Bo akurat duet Auba z Dembele, to jeden z mniej zawodnych mechanizmów drużyny Xaviego i tego będzie najbardziej żal.
17
"Januzaj alternatywą dla Raphinhi." - jeśli to żart to nie jest śmieszny... wolałbym Abde.
0
@Image dwunastu, ale za to jakich xD ale na poważnie, masz rzeczywiście rację, nie wiem wziąłem pod uwagę ile sezonu stracił, ale jak kolega niżej zauważył, Modric bardziej na to zasługuje niż Kroos. Tego to już chyba z przyzwyczajenia wstawiają.
0
@Emhyr Zamiast Kroosa zdecydowanie powinien być tutaj Pedri. Progres zrobił ogromny, a Kroos, tragedii nie było, ale też bez przesady, nie wyróżniał się aż tak bardzo.
0
@VegetaPolska taki żarcik w stronę kibica Realu, spokojnie, luzujemy się xD
4
@BoreekxD ziomek ma info z pierwszej ręki, także prezentacja Tchoumeniego dzień lub dwa dni później po prezentacji Mbappe xd
1
@Antimadridista_WR zgadza się, z pewnością większość wypowiadających się widziqla go w jednym lub dwóch meczach z prześcieradłami. Ludziom przeszkadza jednak przede wszystkim wiek Alonso, zbliżony do Alby, bo każdy chce młodego i perspektywicznego. Problem jest taki, że takich już tu przerabialiśmy i po żadnym nie ma już śladu.
6
@VegetaPolska ale mu pojechał, Mapet chyba nie zaśnie już dzisiaj. Może nawet zadzwoni do Pereza z przeprosinami i zmienionym zdaniem xd
0
@Barca_bwo @lucca87 Panowie, rozumiem frustrację w związku z tym i paroma innymi meczami, ale ja też tylko krótko. Gdybyśmy wygrywali mecze które "wypada wygrać", to dzisiaj bylibyśmy pewnie mistrzem Hiszpanii i nie byłoby całej dyskusji. Koeman przykładowo własnie takie mecze wygrywał, a nie potrafił nawet remisu wyrwać z trudniejszymi rywalami, co było najpoważniejszym argumentem przeciwko niemu. Trzeba mierzyć siły na zamiary.
7
Zrobiło się szambo po fatalnej 38. kolejce i ludzie tęsknią za Koemanem. Prawda jest taka, że dzisiaj mamy wicemajstra Hiszpanii zdobytego z zaimprowizowana kadrą, w klubie w którym nie ma pieniędzy na transfery. Jakie znaczenie ma tutaj ostatni mecz o czapkę gruszek? Żaden, w przyszłym sezonie ta drużyna będzie wyglądała zupełnie inaczej i ocenianie czegokolwiek dzisiaj nie ma najmniejszego sensu, może oprócz sezonu na koniec. Tak jak mi sie rzygać chciało, kiedy opluwana była legenda klubu Ronald Koeman, który co prawda w słabym dyplomatycznie stylu, ale merytorycznie już nie, próbował się przed tym bronić, tak rzygać mi się chce jak opluwany jest obecnie Xavi, który prowadzi zupełnie przeciwny do Ronalda dialog. Jeśli Xavi pryz tej kondycji finansowej i możliwościach, przy zmianie pokoleniowej która trwa parę sezonów zwykle, stworzy potwora, to znaczy że jest cudotwórcą. Tego od niego wszyecy tutaj oczekują, tego nie zagwarantuje nikt. Na dzień dzisiejszy Xavi stworzył solidny zespół, który był wstanie rywalizować przy pełnej kadrze z każdym i grać ładna dla oka piłkę. Niestety okazało się również, że druzyna za bardzo zależy od swojego najlepszego zawodnika i kreatora gry. Trudno, takie życie. To co dzisiaj należy zrobić to zmniejszyć oczekiwania. Laporta i Xavi dalej będą optymistyczni w wywiadach i wypowiedziach, ponieważ taka jest ich rola i defetyzm byłby tu katastrofalny w skutkach. Naszą powinnością jest jednak szacunek do jeśli nie ludzi z klubu to przynajmniej legend takich jak Xavi czy Ronald. Jeśli tęsknicie za sukcesami do tego stopnia że musicie wysrywach tutaj, to polecam literaturę o historii Barcy, tam jest tego pełno. Nowe rozdziały na pewno przed nami , ale te o trypletach jescze chwilę się nie napiszą i trzeba czekać.
0
@Cobra303 z wszystkim zgadzam się oprócz tego nawiasu. Tam powinno być napisane, że gorszych ma tylko Real, bo tam to jest jednak dno szamba, a nasi to poziom strefy przydennej.
27
@Emhyr ten gość to wizytówka wstydu dla kibiców Barcelony, którzy już zanim przyszedł wystawili mu odpowiednią laurkę, a za Koemana zrobili z niego symbol wszelkich niepowodzeń i kompromitacji. Tymczasem to inteligentny i fajny gość, chciałbym żeby został tutaj na dłużej. Nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem takiego pastwienia się nad jednym zawodnikiem, tym bardziej tak Bogu ducha winnym jak Luke
2
@jeonek Messim- szkoda, Viniciusem - na szczęście...
1
@Messibestplayerintheworld tylko Sergi Roberto... Roberto albo śmierć.
0
@MesQueUnClub96 główną pajacerkę robił wtedy jego agent, sam Robert zresztą również. Borussia się wtedy ładnie zachowała, bo dostał dużą podwyżkę na ostatni sezon, mimo, że wiedział, że sam odejdzie. Później zresztą Robert nigdy nie okazywał należytego szacunku Borussi, bo celebrował bramki przeciwko nim. Jeszcze raz podkreślam, zachowanie na boisku i profeska - wzór... poza boiskiem moim zdaniem można mieć zastrzeżenia.
0
@MesQueUnClub96 dobrze wiesz, że nie mówimy o stylu na boisku, tylko o wypowiedziach pozaboiskowych i zachowaniu. Również nie mam pojęcia co do tego ma Dembele, bo przykładów piłkarzy rozstających się w takim stylu, albo i gorszym, można trochę pozbierać i to niczego nie zmienia.
1
@damian16161212 to jest biznes. Tutaj się patrzy na to, że instytucja ma zarobić. Oczywiście, że pozwolą mu odejść, ale wcześniej chcą wydębić ile się da z Barcelony. Również podpisując kontrakt, trzeba brać pod uwagę wiek, kiedy ten kontrakt się skończy i na co będzie można sobie jeszcze wtedy pozwolić.
3
Lewy stosuje dokładnie te same zagrywki, kiedy chciał na rok przed końcem kontraktu wymusić odejście z Borussi do Bayernu. Później również Polscy kibice opowiadali, że w Dortmundzie był traktowany jak pies i dlatego chciał za wszelką cenę uciekać. Ogólnie nie podoba mi się taki styl odchodzenia, tym bardziej, że jak widać on lubi tak opuszczać pokład i przenosić się na inny.
2
Takie to logiczne... skoro Mbappe pozostał w PSG, to lukę po nim na zapełnić Dembele. Dzięki temu, tridente PSG w kolejnym sezonie będzie złożone z: Dembele, Mbappe, Neymara i Messiego, a nade wszystko dzięki temu że piękny Osman pojawia się w PAryżu, pozwoli im to dotrzymać fair play finansowego, a Arab będzie miał dalej statu "romantyka footballu" Naprawdę zaczynam już rzygać powoli piłką nożną jako dyscypliną i kieruję wzrok w stronę rzutu obcęgami.
6
@Arkon jeśli ktoś w starciu Realu z Liverpoolem byłby za tymi pierwszymi, to niestety nie powinien mieć prawa nazywać się kibicem Barcy. Nie zapraszam do dyskusji, bo tutaj nawet nie ma o czym...
0
@tomek8756 jak czytam tego łebka, to zastanawiam się czy on nie jest przypadkiem głupszy niż Vinicius xD
0
Mbappe... Mbappe, ileż można?!? a dzisiaj Cestmir Kozisek zakończył karierę i stara dupa nawet o tym nie wspomni, a tyle się chłopa wszyscy naoglądali. xD
2
@th@les miejmy nadzieję że tak jak Bartomeu po odejściu Neymara: mając dużo pieniędzy zgłupieje i przepuści na głupoty ;)
1
@VamosRakieta Rakiety przeslanie w stronę prześcieradeł? Top xD