1

@Azi może to specjalnie tak, żeby te Vegety i inni kibice prześcieradeł wymiekli i poszli sobie smarować na notatnik, a tutaj zostaną najwierniejsi z najwierniejszych xD

3

@FC1899Barca szczerze ? wolę dotarcie tegorocznej drużyny, delikatnie uzupełnione tam gdzie trzeba i odsiane od niepotrzebnych i wręcz toksycznych zawodników, niż to co mi tu pokazują.

3

@draxidox obawiam się, że w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z Twoimi skillami ;)

10

@VegetaPolska nie nie ma nie było i nie będzie, Real robił robi i będzie robił najbardziej naj show i wszystko naj na stadionie. W ogóle powinni zlikwidować piłkę nożną bo i tak wiadomo, że Real jest naj i nie ma sensu istnienia ta dyscyplina.

2

Komentarz usunięty

7

@VegetaPolska jak umrzesz to chyba też będziesz miał to w dupie, a piłka nożna ma przynosić przede wszystkim rozrywkę tu i teraz, a nie służyć dostarczaniu tabelek z liczbami. Może i kogoś za 100 lat będzie podniecać bardziej liczba 14 niż 5, ale co z tego? A może po prostu rzuci na to okiem jako ciekawostkę przyrodniczą i pójdzie oglądać ładna grę zespołu, bo dla kibica właśnie to zwykle jest priorytetem. I prawda jest taka, że takiej rozrywki jak dostarczała Barcelona Guardioli to w historii fotballu nikt inny nie dostarczał. No chyba że ktos jest turpistą i podniecają go gole po błędach Kariusa i uznaje że to jest piękno footballu to spoko.

4

@Tarins myślę ze kompletnie się myślisz. Wygrana Realu to zasługa ostatniego dyszenia CKMu i renesansu Benza który z całym szacunkiem dla niego może w każdej chwili się skończyć, pomieszana z kosmiczną furą szczęścia, ogromną determinacją i głupotą rywali, przede wszystkim PSG i City. Gratulując zasłużonej LM, Real to nie jest produkt sportowy na lata, coś tam budują na tym etapie, ale nie wiadomo w którą stronę to pójdzie. Z młodych zawodników, największą rolę miał w sukcesie oczywiście Vinicius, ale nie sądzę by tak głupi i mało inteligentny zawodnik mógł stać się jakimkolwiek liderem zespołu.

0

@Pogba przecież jest wporzo bo powiedziała, że Amber kłamie, o co chodzi ?

1

@Kapitan hawk w tym roku przynajmniej bez przekrętów sędziowskich, ale chyba z największą dozą szczęścia i determinacji jaka widziano w Lidze Mistrzów. Za te Ligę mistrzów RM powinien podziękować przede wszystkim PSG i City, które podały im to jak na dłoni. I ATM do Realu nie mam nic, nawet szacunku xD

1

@Kamilos84 do tego Darek Dudka i tacy zawodnicy Djibrill Cisse i Phillipe Mexes ;)

1

@PatrychoO aaa za 19 mln to jak najbardziej, Tyle, że dla nas 19 mln, to jak dla Bayernu 80 mln przy obecnych funduszach.

3

@PatrychoO @Encore @MesQueUnClub96 to czy to się okaże takim super transferem, to jeszcze wyjdzie w praniu. Przypomnę, że z Ajaxu ostatnimi laty odchodzili tacy zawodnicy jak: De Jong, De Ligt, Ziyech, Dest, Van de Beek, Kasper Dolberg, Neres ... to tak tylko wymienieni z głowy... ilu z nich zrobiło zawrotne kariery w nowych klubach ? Pokuszę się o opinię, że szczytem dla nich w nowym otoczeniu okazała się po prostu przeciętność, której niektórzy nawet nie osiągnęli. Dzisiaj z Ajaxu idą Gravenberchy, Antony, Mazroui itd. itd. ale to jak wypadną w nowych miejscach będzie weryfikacją. I od razu piszącym głupoty, że to "kompletnie inna sytuacja" ... nie, to nie jest kompletnie inna sytuacja. Transfery z Ajaxu potrafią być naprawdę podstępne, a piłkarzom odchodzącym stamtąd często ciężko się klimatyzować gdzieś indziej. PRaktycznie nikt z tego złotego pokolenia nie osiągnął na dzień dzisiejszy sukcesu w innej piłce.

2

@Toretto oczywiście że tak... nie dawaj sobie wmówić i wykreować żadnego poczucia winy. Zamknięcie się na innych, mam tu głównie na myśli kobiety, to nie jest żadna metoda, Jeśli tak zrobisz, wytrzymasz jakiś czas i w końcu jak popijesz to wyrzucisz z siebie wszystkie tłumione w środku instynkty i zaciągniesz którąś do łóżka (albo zostaniesz zaciągnięty) na wieczorze kawalerskim, imprezie, wyjeździe czy gdziekolwiek indziej. Ważne jest to by nauczyć się kontrolować siebie. Instynktów się nie pozbędziesz, wchodząc w związek twoja natura nie uczyni Cię z automatu monogamistą, nie wycinają Ci jąder i nie pozbędziesz się całego testosteronu który w sobie masz. Tylko zdrowe otwarcie na innych, pozwala nauczyć się nad tym wszystkim panować i kontrolować nawet w ekstremalnych sytuacjach.

20

@AnnaMarianna liczą się czyny i finał. Gość bardzo dobrze się zachował, nie pociągnął tematu dalej, poszedł do siebie i do spania. Będąc w związku, nikt nie staje się od razu robotem wyzutym z pierwotnych instynktów, one cały czas tam są i w najmniej spodziewanym momencie się ujawniają i kuszą, ważne jest, żeby pozostać człowiekiem i je kontrolować, a nie dać się bezmyślnie ponieść myśląc penisem a nie głową. Pamiętaj, że jednym z instynktów człowieka wbudowanym gdzieś w środku jest walka o przetrwanie gatunku, stąd seks, skoki w bok itd. pociągają i są raczej w szufladce "przyjemności". Ja bym tutaj nie szczędził braw dla @Toretto który wybrał mózg, a nie penisa i skontrolował się do samego końca. A to że przeżywa? Myślę, że z przyczyn pierwotnych wszyscy przeżywają mniej lub bardziej, a @Toretto korzystając z tego, że jest tutaj anonimowy po prostu się uzewnętrznił :) Tak to widzę ;)

8

nooo... czyli sprawa jest zamknięta xD

0

@aldewir potwierdzam jako rodowity przemyślanin. W Przemyślu wszyscy jesteśmy dumni z Przema ! Poznałem go osobiście przy okazji występów w VaBanque, bardzo fajny równy gość, nie udaje na antenie, jest autentyczny ;)

1

@Albatros Sergi Roberto

0

@JimMorrisonFCB a jak będzie remis ?

0

@sevs odważna konkluzja... Pytanie czy nie za bardzo ? xD

0

@Gappeq oczywiście, że tak... ja tylko mówię, że nie do końca nie ma czego żałować, że jakies pozytywne tryby maszyny się rozsypują. Wali mi Dembele, ale patrzę na dobro klubu i zauważam, że on wygląda jakby kontuzje miał za sobą, jakby nieco zmądrzał i jednak trochę widać jego pracę na boisku.

2

kurde, 1,5 bańki w sejfie, to jesteśmy w domu, Laporta na dniach ogłosi koniec kryzysu i wielkie pieniądze na transfery, chyba pół Widzewa wykupi.

0

@BlaseR9 pójdę krok dalej, a w ilu meczach widziałeś Raphinię i Antony'ego ? Bo akurat duet Auba z Dembele, to jeden z mniej zawodnych mechanizmów drużyny Xaviego i tego będzie najbardziej żal.

17

"Januzaj alternatywą dla Raphinhi." - jeśli to żart to nie jest śmieszny... wolałbym Abde.

0

@Image dwunastu, ale za to jakich xD ale na poważnie, masz rzeczywiście rację, nie wiem wziąłem pod uwagę ile sezonu stracił, ale jak kolega niżej zauważył, Modric bardziej na to zasługuje niż Kroos. Tego to już chyba z przyzwyczajenia wstawiają.

0

@Emhyr Zamiast Kroosa zdecydowanie powinien być tutaj Pedri. Progres zrobił ogromny, a Kroos, tragedii nie było, ale też bez przesady, nie wyróżniał się aż tak bardzo.

0

@VegetaPolska taki żarcik w stronę kibica Realu, spokojnie, luzujemy się xD

4

@BoreekxD ziomek ma info z pierwszej ręki, także prezentacja Tchoumeniego dzień lub dwa dni później po prezentacji Mbappe xd

1

@Antimadridista_WR zgadza się, z pewnością większość wypowiadających się widziqla go w jednym lub dwóch meczach z prześcieradłami. Ludziom przeszkadza jednak przede wszystkim wiek Alonso, zbliżony do Alby, bo każdy chce młodego i perspektywicznego. Problem jest taki, że takich już tu przerabialiśmy i po żadnym nie ma już śladu.

6

@VegetaPolska ale mu pojechał, Mapet chyba nie zaśnie już dzisiaj. Może nawet zadzwoni do Pereza z przeprosinami i zmienionym zdaniem xd

0

@Barca_bwo @lucca87 Panowie, rozumiem frustrację w związku z tym i paroma innymi meczami, ale ja też tylko krótko. Gdybyśmy wygrywali mecze które "wypada wygrać", to dzisiaj bylibyśmy pewnie mistrzem Hiszpanii i nie byłoby całej dyskusji. Koeman przykładowo własnie takie mecze wygrywał, a nie potrafił nawet remisu wyrwać z trudniejszymi rywalami, co było najpoważniejszym argumentem przeciwko niemu. Trzeba mierzyć siły na zamiary.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?