panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Azi nie wiem czy dobrze kumam, ale jeśli chcesz zachować wartość to musisz posłużyć się dolarami, czyli używać $A$1 albo $A$2 ...
5
@kacperFCB_ pewnie powie to co ja bym powiedział, na dzień dzisiejszy nikogo Barcelona nie kupiła, co najwyżej poumawiała się z zawodnikami z zakończonymi kontaktami w innych klubach. Takie są na te chwilę fakty.
8
Ramos nigdy nie zasługiwał na Złotą Piłkę, ani jak piłkarz ani jako człowiek. Nie widzę tutaj pola do dyskusji.
8
@TR3YWAY bo te dzieci kiedyś będą robiły na jego emeryturę, a dzieci których on nie ma nie będą robiły na emeryturę tego co dzieci ma.
1
@masq już dawno pisałem że w momencie jak Leeds wywalczyło utrzymanie temat Raphinii w Barcelonie" przestał kompletnie istnieć i stał się tylko młynem do produkcji plotek.
0
@Sau_Ron Walter Melon ?
2
@Scross jest DRESZCZem i drugiego takiego tu nie znajdziesz. To go czyni wyjątkowym.
6
Maguire-Lenglet - ale by to chodziło xD
1
@Rafix98 mam podobnie, ale nauczyłem się to doceniać dopiero kilka lat temu...I tak mam wrażenie, że wciąż za mało. Teraz gdy sam jestem ojcem, cieszę się, że mam z kogo czerpać wzorce ojcostwa i nawet wiem gdzie i co nieco poprawic :)
0
@AmigoBlancos bez Maguiera powinni zaoferować w tym układzie 65 mln.
0
@deyna2018 najlepiej znaleźć po opiniach stomatologa w małym mieście albo na wsi. Tym z wielkich miast już dawno odbiło, zarówno z cenami jak i podejściem do klienta.
0
@Janiama chłopaki niestety, ale mają rację. Tzn. Ty też trochę masz, bo waląc w Michniewicza i dokładając kolejne kamyczki do ogródka, uderzamy w reprezentację czyli walimy sami w siebie. Z drugiej strony, no nie jest to moralne, że Czesław z taką przeszłością siedzi na tym stołku... oczywiście, jeśli te pomówienia okażą się prawdziwe. Ciężki temat ogólnie, dla wprawionego etyka powinien być do rozwiązania, ale dla nas, intuicyjnie sądzących szarych kibiców, chyba jednak spore rozterki. Z trzeciej strony, nikt go teraz nie zwolni i dajmy na to, że jakimś cudem ze swoją obroną wyczłapie z grupy i wtoczy się do ćwierćfinału, czy mu Polska za to nie wybaczy przeszłości, czy nie powinna wybaczyć? Czy można to odkupić? Dużo pytań, podziwiam tych kibiców zero-jedynkowych.
1
@kubix05 Psy 3, Pit Bull, Doro? top!
5
Serdeczne gratulacje bardzo jaśnie napisanego tekstu, który odpowiada właściwie na wszystkie pytania, jako miałem w stosunku do rozwiązań zaproponowanych przez Laporte.
0
@chudinhomc dokładnie tak było. Ale tak jak czytałem wypowiedzi, ich lokalne władze nie stanęły w obronie miasta i tego jak to zepsuło jego krajobraz, tylko siedzieli cicho będąc w kieszeni Pana Gołębiewskiego.
0
@DonAndresFCB dostał pewnie, ale raczej nie takie jakich oczekiwał on albo jego agent.
1
@Gaz tyle że Ansu to piłkarz widmo, q wszytsko wskazuje że jego problemy zdrowotne jeszcze nie zakończone, Araujo to też szklanka.
0
@chudinhomc czytałem też wywiad z Gołębiewskim, w którym opisywał że ogromnym kosztem własnym nie zwolnił żadnego pracownika w pierwszym lockdownie, kreując się na bardzo ludzkiego przessiebiorce. Byłem tam zaraz po otwarciu i wśród obsługi język polski kończył się na recepcji. Później już tylko Ukraińcy na śmieciowych umowach, także faktycznie trudno zwalniać ludzi jeśli ich nie zatrudniasz.
0
@chudinhomc na pewno płacił, ale do dzisiaj nie wyjaśniono jakim cudem dostał zgodę na budowę tak wielkiego molochu jak tam istnieje. W tak turystycznym mieście normalnie zrobienie czegoś takiego i postawienie budynku z tak wielkim rozmachem nie powinno przejść.
2
Nie jest wart takich pieniędzy i tyle w temacie.
4
@Janiama @mrboom gość oprócz tego, że miał kasę, to był też soft-gangsterem. Trzymał w kieszeni całą radę miejską choćby Karpacza, uzyskiwał różnymi dziwnymi drogami pozwolenia na budowę tych swoich molochów. Szczególnie w Karpaczu, gdzie nomen-omen spędziłem kiedyś 4 dni, zepsuł po prostu krajobraz miasta, zupełnie bez wyczucia stawiając wielkiego giganta. Teraz patrząc ze Śnieżki jest to rzucający się w oczy, wręcz kłujący element krajobrazu.
11
Fajny gość ten Mingueza, szkoda że mu nie wyszło, ale na boisku zawsze zostawiał całe serce i był widać, że walczy. Przypominał charakterem nieco Puyola i miałem nadzieję, że zostanie tu na długie lata. Moim zdaniem zaszkodziły mu przenosiny na prawą obronę, na środku szło mu lepiej, ale wyszło jak wyszło.
4
srututu, teraz nagle się wszyscy otrząsnęli, bo się okazało że jak Puiga się spuszcza z ławki rezerwowych to się zachowuje jak wygłodniały pies i w jego słowniku nie ma czegoś takiego jak taktyka czy założenia... Za Valverde, początków Valverde, jak w presezonie pojawił się Puig i grał bardzo dobre mecze z Milanem czy Chelsea, to tutaj ludzie dochodzili mówiąc o nim, uważając go za największa perełkę szkółki. Komplementował go wówczas sam Gattuso
"gra Riquiego Puiga to spektakl. Ma wciąż twarz dziecka, ale zachwyca mnie to, jak traktuje piłkę. Widzę, że czuje piłkę wewnątrz, to coś podobnego do poezji. Od dawna słyszę o nim i o innych chłopakach. Nie można tego sklonować. Ci zawodnicy nie bazują na konkretnym modelu taktycznym, mają jednak wspólną ideę. Nieco im tego zazdroszczę w porównaniu do naszej szkoły piłkarskiej."
Ja wiem, że najwygodniej jest płynąć z nurtem, uczepić się tego co mówią wszyscy, ale prawda jest taka, że Puigiem się tutaj rajcowali wszyscy, może z wyjatkiem @Janiama który jechał go od początku i wskazywał jego słabe strony twierdząc, że się nie wyrobi. Zresztą Janiama był tutaj regularnie za to jechany.
0
@Kidd oczywiście, że tak. Wystarczy spojrzeć jak człapią Nets, którzy nabrali Hardena, Irvinga, a teraz w miejsce tego pierwszego Simmonsa.
1
@Kidd Bronek to się stamtąd zmyje i wróci do Cavaliers z podkulonym ogonem po raz kolejny. A co do Lakers, nie rozumieli, że pewnych toksycznych graczy się unika, moim zdaniem podobnie nie zrozumiała tego Phila angażując Hardena i podobnie Nets biorąc Simmonsa.
3
mimo wszystko, nie sprzedawałby tylko wypożyczył do jakiejś Valencii, Betisu albo Girony. Wiem, że to jest modne napierdzielać na Puiga ile fabryka dała, ale był tutaj czas, kiedy każdy trzaskał achy i ochy, a każde potencjalne zainteresowanie innych klubów było wręcz agresywnie obśmiewane, a pierwszy komentarz zawsze był w stylu "łapy precz" i zbierał pierdyliard zielonych herbów. Dzisiaj stało się modne nie lubić Puiga. Taktycznie nie dorósł i niewiele postępów zrobił, ale to wciąż utalentowany grajek do rzeźbienia, pod okiem dobrego trenera i przede wszystkim regularną grą, mógbły się wyrobić.
1
@Comentateiro od siebie dodam, że dziś bojkotujemy Rosję pełną gębą, krzyżujemy Rybusa, ale jak sami najeżdżaliśmy Irak, to nikt nie miał wątpliwości moralnych, a ligi polskiej i grających w niej zawodników nikt nie bojkotował. Ktoś powie, że my w Iraku nie dopuszczaliśmy się zbrodni podobnych do tych, co robią ruscy choćby w Buczy, ale ja powiem, że lecieliśmy z bojkotami i sankcjami na dłuuugo przed tym jak odkryto groby w Buczy i innych miejscach. Po prostu hipokryzja.
8
"Lengletowi zależy na powołaniu na mundial" to się nazywa mieć wyczucie i poczucie własnej wartości i możliwości. Gostka nie chce żaden klub w Europie, a jak chce to ewentualnie wypożyczyć i jescze nie pokrywać całej pensji. A ten chce z drużyną mistrzów świata na mundial jechać. Z czym do ludu.
5
@BorzyKrzys dziękuję za ten komentarz, wspaniała ekranizacja jescze chyba wspanialszego dzieła Margaret Mitchell, została przez BLMy i inne gówna spuszczona do poziomu rasistowskiego, groźnego podmiotu. No i na początku rzeczywiście przekaz mówiący Ci co masz myśleć... A jak na ironię, pierwsza czarnoskóra kobieta została nagrodzona Oskarem właśnie za rolę w PzW.
8
I to jest moim zdaniem transfer i piłkarz, który realnie może odmienić oblicze drużyny i wnieś tę nową iskrę, a także być twarzą zmiany. Ma ku temu wszystko, a jednocześnie może pełnić na boisku rolę lidera. W City wydaje się, że zrobiło mu się za ciasno i nie był takim wykrystalizowanym liderem, jakim chciałby być. Oddanie FDJ, który jednak nie został dowódcą i magikiem środka pola i zakontraktowanie Silvy, to krok, który może być ważnym kamieniem milowym w kierunku lepszego.