7

Trochę mimo wszystko żal patrzeć na poziom kibicerki (generalnie chyba jest taki, nie tylko w naszym klubie). Roberto został "kozłem ofiarnym" sytuacji sportowej klubu. Po kontuzji prezentował się fatalnie to fakt, ale przeraża że już wszyscy zapomnieli, że wcześniej to był solidny niewirtuoz na którego można było liczyć i który zawsze wnosił coś do gry i zawsze akceptował swoją pozycję w zespole. wbrew temu co się tu głosi to nie tylko autor słynnej bramki na 6:1 , ale też wiele świetnych występów przeciw Realowi choćby, czy super asysta przy golu Iniesty w GD. Wygryzł wiruoza i nominalnego prawego obrońcę Semedo z prawej obrony, samemu będąc pomocnikiem i miał uznanie u kolejnych trenerów. Pomijając już to, trochę niegodzi się wylewać taką falę hejtu na jednego zawodnika swojego ukochanego klubu, który właściwie niczym takim nie podpadł, oprócz słabej dyspozycji co tyczy się większej części zespołu. W klubie też go chcą bo nikt nie pokazał mu drzwi. Słaba jets ta postawa bo co innego konstruktywna krytyka albo zarty dla posmiania się, a co innego fale pomyj atencjuszy i konkurs czyja pomyja złapie więcej zielonych herbów. Wstyd.

0

@Barrsa8989 też liczę mocno na Kessiego, ale tyle już tych niewypałów było. Kessie chociaż darmowy :) miłego dnia również! :)

1

@Messi1000000 dokładnie, niech się ludzie tutaj podniecają, a Sousa i tak finansowo wyjdzie na tym na swoje. Nie wierzę że rezygnował z kadry i poszedł gdzieś nie mając z tyłu głowy, że po paru miesiącach wyleci.

1

@Fabik87 jestem świeżo po genialnej, pierwszej części nowego sezonu Stranger Things, więc obawiam się, że mogę mieć kiepski odbiór PB, ale zobaczymy

0

@Barrsa8989 rozumiem ten punkt widzenia, ale nie zgadzam się, bo jednak w pomocy jest to bardzo ważne, gdzie gracza ustawisz. Spróbuj sobie wyobrazić, że Busi przechodzi na pozycję Iniesty jeszcse w drużynie Guardioli i odwrotnie Iniesta na pozycji Busiego. FDJ w Ajaxie dla przypomnienia bardzo, ale to bardzo często grywał nie tylko na pozycji defensywnego pomocnika, ale też stopera, natomiast wyżej podwieszany nie był. Tu dochodzi jeszcze jedna kwestia, dla Ten Haaga który buduje nowy projekt i zespół, FDJ jest priorytetem transferowym, tak donoszą media. Nie wyciągną za niego powyżej 100 mln i to jest jasne, ale uważa że kwota co najmniej 75 mln to obowiązek.
Wybacz te złośliwość o lekach. Wiem że nie bierzesz, ale zobacz w jakim stylu zwróciłeś się do mnie w pierwszym komentarzu, a jak normalnie i kulturalnie rozmawiasz teraz. Można zupełnie inaczej i tak jest lepiej.

3

@Medium taki sam wstyd przeżyłem miesiąc temu, wnioski identyczne, jeden z lepszych jakie oglądałem

0

@Barrsa8989 widzisz, i od razu jak leki zaczęły działać to piszesz zupełnie inaczej i na innym poziomie. Po pierwsze, nie odniosłeś się do tego że mówiliśmy o 105 milionach. Po drugie FDJ bryluje w kadrze co też jest bardzo bardzo ważne. Przypomnę, że za niejakiego Jamesa Real zapłacił gruuube pieniądze po kilku ekstremalnie dobrych meczach na MŚ. FDJ jest mlody i perspektywiczny, natomiast ludzie którzy ogarniają football wiedzą że jego głównym problemem w Barcelonie jest pozycja, do której nie może się wkomponować. I przestań mnie porównywać do Bartomeu, bo chyba coś Ci nie styka na tym punkcie.

0

@Barrsa8989 po 1) kolega pisał o 105 mln za Pogbę, nie wiem skąd zwidy o 120
po 2) czytając wypowiedź wnioskuję, że leki Ci dzisiaj nie weszły xD

0

@GoodOldDay291110 nie wiem, chociaż interesowali się nim swego czasu.

0

@Barrsa8989 ale on chyba uwzględnił jak się zmienił rynek i ceny piłkarzy, w przeciwieństwie do Ciebie.

0

Frenkie De Jong FC Barcelona - > Manchester United
Paul Pogba Manchester United -> Manchester City
Bernardo Silva Manchester City -> FC Barcelona

i czuję że wszędzie byłoby danza kuduro remix skills & goals xD

2

Stanowski i Potężny Bór już dali znak życia i okazali wsparcie trenerowi czy jeszcze nie powychodzili z jam ? xD

0

@P33ck to nie ma prawa się udać, obawiam się powtórki z Garego Nevilla... Lubię Nietoperzy, szkoda...

1

@ObiektywnyKibic121 trzeba liczyć, że w Jace Góralskiego wstąpi mental Jacy Murańskiego i pokaże prawdziwą "polisz pałer" ! :D

0

@Tasde odpowiedź na to, że po kilku meczach o "czapkę gruszek" bo ta Liga Narodów też umówmy się jest traktowana bardziej jak mecze towarzyskie, kresli się już całe pokolenie, wyciągając pochopne wnioski. Prawdziwa odpowiedź nastąpi na Mistrzostwach Świata... ot co.

1

Parę dni temu jakiś ziomek tutaj obwieścił koniec złotego pokolenia Belgów, no to mamy dzisiaj odpowiedź.
Co do trenera Michniewicza, właściwie to chyba lepiej że jedziemy na ten mundial niż jakbyśmy mieli na niego nie jechać. Mecz z Belgią to dramat i tutaj nie ma się co czarować, ale ta kadra ma problemy od fatalnych MŚ w 2018 roku i nie ma co tego ukrywać. Ta porażka z Belgią to tylko kolejny kamyczek do ogródka.

1

no jak Belgowie idą z kontrą, to nasi obrońcy wyglądają jak Pat i Mat ... a w tle gra ta muzyczka z bajki "Sąsiedzi" xd

0

Nieszczęsny by w tej pierwszej sytuacji wpuścił... nie ma nawet o czym dyskutować.

5

@AmigoBlancos myślę, że kwestia uporania się ze zdrowiem jest dla Fatiego kluczowa, żeby zostawić Viniciusa daleko w tyle. Vinicius to zawodnik mocno zależny od Benzemy i z całym brakiem dla niego szacunku, nie ma i nigdy nie będzie miał mentalności liderowania drużynie, podobnie jak inteligencji czy ogłady boiskowej. To taki trochę kiep, któremu trzeba pokazać gdzie ma biec i on będzie to robił i będzie to robił dobrze, bo to umie, ale on nigdy nie będzie pokazywał innym gdzie mają biec, bo po prostu pewne mentalne granice nie pozwolą, podobnie jak to, że no cóż, za mądry to on nie jest. Fati już pokazywał, że na boisku myśli, nie bał się podjąć roli lidera po odejściu Messiego i widać, że jak tylko uporządkuje sprawy zdrowotne, to tej siły nikt nie powstrzyma.

10

Trochę zabawnie się to czyta, codziennie właściwie to samo i nikt już nie stara się nawet zachować żadnej logiki i spójności. Przykład:

"Barcelona skreśla Argentyńczyka ze względu na jego wiek. Wolałaby pozyskać Raphinhę, który ma tylko 25 lat." -> "Skrzydłowy nie czeka na Barcę, która nie wykonała żadnego ruchu, i szuka sobie innego klubu. Katalończycy mają inne priorytety, np. Roberta Lewandowskiego."


1

@Azacca czy Ty bierzesz udział w jakimś programie w stylu "samozłowanie każdego dnia", albo "zniszcz mnie". Znowu się podkładasz, mało Ci po ostatnim nieudanym pociskaniu ze stroju Jakiego ?

0

@BART97 to nie chodzi o to, żeby portale o tym "odklepały" artykuł, tylko chodzi o to, że ta informacja nie ma praktycznie żadnego zasięgu. Jeśli według pewnej hierarchii istotności znajdzie się ona na 15 albo 20 miejscu danego dnia, to nikt tego nie kliknie, nikt tego nie przeczyta, nikt się nie dowie. Kiedy zaś dochodziło do zamachów w meczetach dla odmiany, było to hierarchizowane jako wiadomość dnia. I o to chyba w tym wszystkim chodzi.

Na onecie obecnie wyżej jest chociażby informacja "kierowca autobusu uratował sarenkę", a o zamachu w Nigerii nie ma infa na pierwszej stronie .

1

@tbas uważaj, po astronomii ciekzo znaleźć pracę, głównie w Macdonaldzie xD

2

@Azacca no rzeczywiście bywa xD

0

@Emhyr przy obecnym stanie finansowym, sytuacji Rubena Nevesa to Barcelona może sobie doglądać siedząc z nami w jednym rzędzie i z zapartym tchem śledząc gdzie trafi i jak potoczy się jego dalsza kariera. Ma mniej więcej taki same szanse na jego zakontraktowanie jak randomowo wybrany Ramblowicz najęcia go do skoszenia trawy przed domem.

10

@draxidox nooo tak, a wystarczyłoby po prostu się przyznać, że zostało się wkręconym i byłoby po temacie, a teraz jedzie z tą samoorką i nie chce zatrzymać tej karuzeli xD

11

@Azacca nie, nie są to lata 50. ubiegłego wieku, ale specjalnie odgrzebałem sobie ten temat co trudne nie było i tekst wzywający o nieocenianie po wyglądzie i stroju poparłeś zielonym herbem, także pozwolę sobie jednak nie darować takich tekstów.

18

@Azacca wielka szkoda, że parę tygodni temu, kiedy na Rambli pokazywano postać doradcy Bidena ds. utylizacji paliw i odpadów nuklearnych i aktywisty LGBT Sama Brintona, który w przestrzeni publicznej pokazuje się w różnych dziwny i dziwniejszych strojach, przebrany za kobietę, podnosiła się tutaj wrzawa, że "nie szata zdobi człowieka" i wymieniany był cały szereg skillów, uprawnień, ukończonych szkół i kompetencji tego Pana, jednocześnie wzywający by nie oceniać go po tym, co nosi na sobie. Dzisiaj jak Jaki jest ubrany casualowo, to nagle larum, że niegodnie reprezentuje kraj. To się może zdecydujcie, a nie podwójne standardy.

0

@VamosRakieta czy Robert strzelił bramkę na 6:1 w remontadzie ? Jeśli nie, to zamykam dyskusję i dziękuję, dobranoc xD

0

Rpahinia chce, Barca chce, Leed chce... pieniędzy xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?