6

Witsel w Atletico? Tak, tak, tak. To idealne dopełnienie drużyny Simeone. Teraz, to już najtwardsze telewizory będą pękać, jak będą wyświetlać ich gre, a ludzie po 10 minutach będą przełączać na M jak miłość.

14

Podpisanie Dembele jest moim zdaniem ważniejsze niż się tutaj wszystkim wydaje. Gość złapał flow z resztą drużyny, potrafi doskonale asystować, jest przebojowym, pełnowartościowym skrzydłowym, a nie kimś z przypadku. Chcecie Raphinii za niego ? ok... ale jaka pewność, że Raphinia się odnajdzie, a nie skończy jak np. Trincao. Podobnie jest z Antonym (udane transfery z Ajaxu do innego klubu to święty graal, którego nikt nigdy nie widział). Jest jeszcze opcja, że zagra tam Sergi Roberto, albo Abde, ale tutaj pasują tylko dwa słowa "bitch please"... Na tego Dembele trzeba było czekać parę ładny lat, ale jak już się doczekaliśmy końca jego problemów zdrowotnych i przede wszystkim pewnej dojrzałości pod skrzydłami Xaviego, to naprawdę nie warto otwierać szampanów z powodu jego odejścia, co najwyżej napić się wódki...

0

A czy wiadomo, jak te dźwignie finansowe i sprzedaże wpłyną na przychody coroczne do budżetu? Były to chyba jednak jakieś tam źródła pieniędzy i inwestycje.

2

@VirtuoZ dla środowiska nie będzie to miało większego znaczenia, dopóki z Chinami i Indiami ktoś nie zrobi porządku. A ta super Europa i tak będzie przenosić tam swoje produkcje i pośrednio zatruwać środowisko mimo że oficjalnie będzie czysta jak łza. To jest europejska hipokryzja i trzeba być debilem żeby tego nie dostrzegać.

2

O jakich oni mówią kłopotach finansowych? Nie słyszeli że od wczoraj mamy dźwignie? xD

0

@Gaucho nie widzę nigdzie Bernardo Silvy... zapomniałeś o nim, czy też jeszcze koniuszkiem palca trzymasz się ziemi ? XD

1

@Hubsao takie deklaracje, robią zły PR piłkarzowi, ale wtedy klub ich potrzebował dla podniesienia i wzmocnienia morale. Moim zdaniem w Levante nikt nie ma prawa nic złego powiedzieć na Moralesa, bez tego gościa już dawno by ich nie było.

2

@MrPGG z pewnością Salihamidzić nie zalicza się do tych ludzi xD

12

@MrPGG jak się pozbędą Longleta i Umtitiego, to będzie master-class. Myślę, że zaaranżowanie odejścia niektórych zawodników, to będzie większe wyzwanie, niż sprowadzanie nowych.

2

@JohnnyBarca to jest szansa, że następnych mistrzostw nie zaczniemy od katastrofalnego błędu bramkarza i straty bramki.

4

@Janiama eee jakby był takim znowu pisiorem, to nie nazywałby Matiego Vateuszem. To raczej pejoratywne określenie używane przez przeciwników politycznych xD

0

@FC1899Barca Mateusz ? TOP !

3

@RosjaninBut przyjdzie jeszcze darmowy Di Maria, nie ma bardziej pewnego transferu moim zdaniem, pasuje idealnie, za darmo i mało chce zarabiać xD

1

@Pawel13sz problem w tym, żeby wreszcie barcelońscy obrońcy i bramkarze w pierwszej kolejności umieli bronić dostępu do własnej bramki, a skille typu "gra nogami", "wyprowadzanie piłki" "ilość kapek" były dodatkiem xD

0

@Dieselzor nieeee, to nie o to chodzi, jutro dzień wolny i sklepy zamkniete, więc ludzie pierdolca dostają xD

11

@MarioVeB! a teraz prawdziwy przebieg zdarzeń: poszedłeś na strajk i blokowałeś stacje, a pracownicy na polecenie osobiste Daniela Obajtka przekupili Cię hot dogiem soczkiem i ciasteczkiem. Także jak się nażarłeś to zwinąłeś mandżur i było po strajku xD a teraz już Ci się strajkowania odechciało bo czekoladka rozpływa się w brzuszku xD

2

nie wiem czy w takich pieniądzach bym go sprowadzał w ramach transferu definitywnego...

19

Komentarz usunięty

0

@Rust_Cohle spokojnie, to tylko Abidal leci do Paryża po Neymara a Rambla płonie. xd

2

@karolup a jaka jest gwarancja, że Kounde nie pójdzie w ślady Longleta albo Umtitiego? Moim zdaniem matematyka jest tutaj nieubłagana i warto zainwestować 60 mln w dwójkę Lewy i Koulibali niż jednego Kounde. Najbardziej prawdopodobna opcja jest jednak taka, że nie trafi tutaj ani Kounde ani Koulibali, bo nawet nie licząc bezwartościowych Umtitiego i Lengleta, w kadrze będzie czterech stoperów ( Garcia, Araujo, Pique i Christensen) i w obecnej sytuacji piątego stopera nikt nie sprowadzi. Większe zmartwienie to co zrobić z wymienioną dwójką, bo ich nikt nie chce. Zresztą bez uruchomienia słynnych dźwigni to nawet Lewy nie będzie mógł przyjść.

0

@DonAndrzejos jeśli oprócz Christensena, chcą kogoś zatrudnić, to moim zdaniem w pierwszej kolejności muszą pozbyć się tych bezużytecznych czyli Lengleta i Umtitiego, bo na chwilę obecną wyglada to tak, że jest Araujo, Pique, Garcia, Christensen i dwa pasożyty. Myślę, że na dzień dzisiejszy to już pozbycie się tej dwójki, zamyka pule czterech stoperów w klubie, gdzie ma grać dwóch stoperów w meczu, a tu jeszcze jakiś Kounde, jakiś Koulibaly. No chyba, że wreszcie dotarło do kogoś, że Christensen to drugi Lenglet i jednak finalnie go nie podpiszą i jeśli znajdą się środki to będzie Koulibaly... Zarząd w tej kwestii w coś gra, ale nie wiem do końca w co...

2

Jeszcze jeden tak genialny sezon jak poprzedni i myślę że zainteresuje się nim sam Manchester United. To pokolenie Ajaxu które robiło furrore w LM to coś nie pyklo, praktycznie nikt nie robi spektakularnej kariery , tych ludzi w innych klubach.

1

@martin3131 nie, to bardzo złe rozumowanie, ponieważ o tym, że odpadliśmy z Ligi Mistrzów, z ogórkowej Ligi Europy i zajęliśmy drugie miejsce w La Liga zdecydowała postawa całej drużyny, a Ty chcesz skupić się na ocenie pojedynczego gracza. Na to co napisałeś, złożyły się, sflaczały Ter Stegen, kontuzje Araujo, słabo obsadzona prawa obrona, kontuzje Pedriego i Fatiego, krótka ławka i mało wartościowi zmiennicy, brak doświadczenia kadry itd. itd.

a jeśli jeszcze masz wątpliwości, to powiem Ci, że taki Gavi czy Pedri też odpadli z LM, z ogórkowej Ligi Europy, zajęli drugie miejsce w La Liga i czy to znaczy że zagrali słaby sezon ?

2

@RobiS po słowach "tajny pakt" przestałem czytać xD

1

@Transu96 "Niech się skupią na tych dźwigniach a nie Bernardo za którego trzeba będzie zabulić pewnie tyle co za Lewego i Koulibalego razem."

No chyba trochę wincyj. City takiego piłkarza za mniej niż 90 raczej nie puści.

8

@333tricampeones333 klubem memem to będzie ten, co zapłaci za Lewego te 50 mln xD

0

@Roobo on już ostatnie dwa sezony w Juventusie miał koszmarne. Nie mam pojęcia co to był za pomysł, żeby z taką pensją go przytulić w Barcelonie, ale ludzie za to odpowiedzialni powinni siedzieć i mieć dożywotni zakaz stadionowy.

3

Xavi na dzień dzisiejszy to może sobie realnie nalegać na powrót Pjanica z wypozyczenia i Di Marię za pół-darmo.

1

@FCBparasiempre to jesteś Swój Człowiek :)

3

@FCBparasiempre zaraz przyjdą biali z historią "alternatywną" na temat tego meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?