8

@VegetaPolska z pewnością już się tym martwi, penwie nie może spać po nocach, że tak cichy stadion jak Santiago nagle będzie na niego krzyczał.

0

@Yoshi94 kurde... Rzeczywiście xD ... Pora zwrócić honor j iść spać chyba , co niniejszym czynię ;)

0

@Yoshi94 najpierw może przestań wsadzać w moje wypowiedzi coś czego nigdzie nie napisałem i nie insynuowałem. Typ który zaczął dyskusję był oburzony, że ktoś napisał że Ferran radzi sobie dość dobrze, co w skali określa grę jako trochę gorszą niż "dobrze". Ja mu zwyczajnie odpisałem, że nie ma się czym kukuryczyc, bo Torres właśnie tak grał: dość dobrze i moim zdaniem rokująco na przyszłość. Ty piszesz że twoim zdaniem grał średnio, co tak naprawdę w skali jest może nie synonimem, ale bardzo blisko określenia "dość dobrze", którego użył autor artykułu. Więc o co Ci chodzi ? Atencji szukasz ?

1

@damian.09 12 gniewnych ludzi - spełnia wszystkie warunki ;)

0

Jak dla mnie, może już tam zostać do końca kariery i do Barcelony wracać dwa razy w roku, na mecz z FCB i Espanyolem.

0

@jacobFCB będzie ciekawie jak pokażą "ciekawy przypadek Jarosława Kaczyńskiego", film w który Jarek zamiast starzeć się młodnieje ;)

0

@VegetaPolska ja wyłączam tylko wtedy jak w czasie burzy Real strzeli bramkę.

1

@hayek do dzisiaj nie mogę się pogodzic z tym, że za pierwszym razem los mrugnął do nas i ocalił przed przyjściem tego przereklamowanego klauna, a my się nie "poddaliśmy" tylko walczyliśmy za rok, żeby jednak wyrzucić kolejne pieniądze w błoto.

1

@YouTuber gdzie Cruyff o Panie ?

0

@Tomix_83 co k***a? xD

1

@gaucho104 ja nie browarkowy, jak już to tylko coś mocniejszego, ale zawsze po gentlemańsku czyli po 12 ;)

2

@Medium ja czekam aż matka Rabiota zabierze głos xD

0

@gaucho104 tak, jak czytam takie wypowiedzi, to od razu robię się senny, zwijam biznes, ścielę wyro i idę spać... taki nawyk, dla oczyszczenia głowy.

1

@Magicc89PL Torres wrócił po kontuzji i w dwóch pierwszych meczach walnął po asyście z marszu. Nie rozumiem, jak można skreślać gościa po pół roku, który na boisku wygląda naprawdę dobrze, rozumie się z pozostałymi zawodnikami, jest pod grą, bardzo aktywny i mimo niskiej skuteczności ma 6 bramek i 6 asyst. Powtarzam: skreślać po pół roku ?!?

0

@Yoshi94 ano tak, że dochodzi do wielu sytuacji strzeleckich i statystyki wyciąga i tak uważam dobre: 6 goli w Lidze i LE , dodatkowo tyle samo asyst. Odnajduje się na boisku i ustawia się bardzo dobrze, dzięki czemu piłka go szuka. Skuteczność przyjdzie tak jak u Viniciusa, trzeba tylko poczekać bo wielu napastników ma problem na początku ze skutecznością w nowym klubie.

13

@gaucho104 Ferran sobie dobrze, a nawet bardzo dobrze radzi w klubie w którym gra, a który nazywa się FC BARCELONA. To że ma obecnie blok i słabą skuteczność, a także to, że wrócił po ciężkiej kontuzji, a do klubu wszedł w połowie sezonu nie zmienia tego. Będzie na pewno ważnym ogniwem zespołu w przyszłym roku. dziękuję, dobranoc

0

ale w jakim klubie ?

2

@jordus100 ja myślę, że przede wszystkim powinno się tępić takie postawy jak twoja...

1

@jordus100 "chłopaki taka akcja pracujemy w koszulkach z przekreśloną twarzą Putina żeby wyrazić sprzeciw i wsparcie dla Ukrainy, a ty byś powiedział że nie bo twoja religia ci nie pozwala i byś wziął L4" -> ja bym zapytał, czy jestem tutaj po to, żeby dobrze wykonać swoją pracę, a firma zarobiła dzięki temu pieniądze, czy jestem tu po to, żeby bez sensu pajacować, bo ani ta koszulka nikogo do niczego nie przekona, ani nikomu nie pomoże... to są pomysły rodem naprawdę nie wiem z której części kosmosu.

1

@jordus100 dobrze, to może inaczej. Czy ma prawo w głowie nie lubić gejów i lesbijek... z jakiegoś konkretnego powodu lub też bez powodu, tak po prostu za nimi nie przepada. Nie emanuje tym, nie obraża, nie rzuca kamieniami, nie krzywdzi, ale po prostu nie lubi... tak jak się nie lubi jakiegoś koloru, tak jak się nie lubi jakiejś pory roku itd. Ma to prawo czy nie ?

1

@jordus100 nie można zmuszać nikogo do manifestowania jakichkolwiek poglądów, jeśli ktoś sobie tego nie życzy. W moim odczuciu to jest święte prawo człowieka i koniec kropka. Idrisa może sobie prywatnie być homofobem, albo homofilem, jeśli nie chce manifestować i ujawniać tego to jego prywatna sprawa i tak powinno pozostać. Naprawdę nie rozumiesz tego ?

0

@KSSniper Suareza z pewnością bronią liczby, ale ja patrzyłbym tutaj na liderów, a z pewnością liderem ani pierwszą twarzą swoich czasów Louis nie był w Barcelonie, a dużo jednak zależał od Messiego. Kubala i Cruyff oraz Ronaldinho to były prime postaci w świetlanych okresach klubu i każdy z nich zdecydowanie najwięcej znaczył, każdy z nich był "Messim swoich czasów" Mimo genialnych statystyk Suareza zastąpiłbym Kubalą albo Cruyffem, ewentualnie przemyślałbym trójkę: Messi - Kubala - Cruyff. Ale to wszystko są ciężkie wybory i bardzo bardzo trudne ;)

0

@gaucho104 "jestem za a nawet przeciw"

46

@Zoker daj spokój, oni nigdy nie zrozumieją, że gość może po prostu być neutralny w tym temacie i takim życzyć sobie pozostać. Dla niektórych jak nie zajmiesz stanowiska i nie będziesz paradował z tęczą, to oznacza, że jesteś homofobem i nie masz prawa do "dobrego imienia".

0

@LloretDeMar tęczowi już idą po Ciebie xD

0

to może jeszcze od nas wezmę De Roberto

7

@Emhyr Aleksander Kwaśniewski też wypowiedział się jasno i stanowczo, że jest za przyjęciem Finlandii.

0

@KSSniper XI wszechczasów bez Cruyffa, Ladislao Kubali czy Stoickova ? Odważnie... moim zdaniem co najmniej pierwszy albo drugi z wymienionych powinien za Suareza wskoczyć

0

@draxidox stepsils intense i orofar, listek tego i tego i na zmianę jechać.

1

@Kgorecki2500 myślę że spożyła to co inni Rosjanie czyli Finlandię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?