payn100
Dołączył/a: maj 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
kibicuje Barcelonie równo od 20 lat i nie przestane jej kibicować bo mam nadzieje że ten z mojego punktu widzenia kiepski okres w jakim się teraz znalazła minie, że ten zarząd prędzej czy później odejdzie i przyjdą ludzie dla których ten klub to coś więcej niż tylko tylko maszynka marketingowa, nawet w obecnych czasach.
0
trochę się z Tobą zgadzam
0
99 to twoja data urodzenia prawda ?
0
To poczytaj wypowiedzi z przed roku jak Bale poszedł do Realu, jak się wszyscy śmieli
0
szkoda że rok szkolny tak wcześnie się kończy
1
hipokryzja i zawiść. ja niestety widzę więcej minusów tego transferu niż plusów. Barcelona robi się takim tworem marketingowym trochę. Nie można mieć do nich o to pretensji, bo czytając komentarze pod tym newsem widzę że popyt jest.
0
Busquets zamiast Marscherano ?
0
poza tematem : czy wie ktoś może kiedy będzie podany terminarz PD na następny sezon?
dzięki i pozdrawiam
0
brawo
0
David Luiz jest chyba najdroższym obrońcą na świecie. czy się mylę ? Brawo Chelsea
0
yhm, a Pique i Bartra na ławke no nie ?
0
Barca kupując Suareza za 90mln też psuje rynek
0
A Barca zaczyna się robić jak PSG i Man City
1
Przez kiepską taktykę raczej
0
Nie muszę siedzieć w zarządzie, bo każdy doskonale wie że Barca jest zadłużona. a skoro są pieniądze do zwrócenia to ich nie stać, funkcjonują ponad stan
0
A tak ludzie narzekali na Chelsea kilka lat temu i Man City, na Real zresztą też, że wydają niemoralne kwoty na piłkarzy. A teraz niektórzy piszą : " Niech dadzą 150mln skoro ich stać". a fakty są takie że ich nie stać. Funkcjonują ponad stan. Rozmawiałem ze znajomym który mieszka w Barcie, że ludzie "na mieście" coraz częściej narzekają na politykę klubu.
Jeszcze chciałbym się odnieść do mojej wczorajszej wypowiedzi o tym że w ofensywie jesteśmy mocni, a to obrone trzeba wzmacniać.
Ktoś napisał czy oglądałem mecze z Atletico i niemoc w ataku. Mi się wydaje że to była kwestia źle dobranej taktyki, min.ustawienie Fabregasa w ataku. Poza tym zostaliśmy wicemistrzem Hiszpanii, odpadliśmy z LM z najlepszą wg ekipą w tym sezonie w Europie, no i Neymar trafił w słupek w CDR, mając tyle problemów pozasportowych w takim krótkim czasie jakim jest jeden sezon. Uważam że tragedii nie było w tym sezonie.Tylko że Barca ma najbardziej rozkapryszonych kibiców na świecie, tych którzy zaczęli swoją przygodę z tym klubem w 2009 roku.
To na czym powinien zarząd się skupić to obrona w której mamy defensywnego pomocnika, Pique, który zagrał wg mnie fatalnie na MŚ i młodego Bartre. Co z tego że będzie Suarez, jak nie będzie już kasy na wzmocnienie obrony? I będzie potem płacz że kupujemy rudego z Valenci, albo na środku obrony z konieczności gra Song.
Pozdrawiam
0
niektóre. czemu pytasz ?
0
Przecież w tym sezonie strzeliliśmy 100 bramek w lidze. Po co kolejny napastnik skoro ofensywa ma się nieźle a w obronie braki?
Barcelona nie musi wydawać takich pieniędzy żeby być na szczycie. Przecież ten klub jest zadłużony. Za 5 lat to nie będzie miejsca na koszulkach, spodenkach i getrach żeby mieć za co kupować gwiazdeczki za astronomiczne kwoty żeby rozkapryszeni kibicie szczerzyli zęby do fify 2020. W sumie Barca i Real też zniszczyły ten rynek kupując Bale'a i Neymara. Spójrzcie może na to wszystko jakoś na spokojnie, przeanalizujcie sytuacje. Kilka lat temu większość psioczyła na Chelsea i Abramowicza, że wydają wielkie kwoty na piłkarzy, tacy byli beee, potem Man City zbudowany za astronomiczne pieniądze, takie to było chore że buduje się klub i zdobywa nowych kibiców za hajs. Dopóki nie wyszły przekręty finansowe z Neymarem na jaw, to ludzie jechali po Perezie że jest nienormalny że kupuje piłkarzy za takie pieniądze. A teraz czytam niektórych : " za 100mln to przesada, ale za 80 powinniśmy Suareza wyciągnąć". Hipokryzja jednym słowem. Ale nie martwcie się, ja też w wielu sprawach jestem, taka to już ludzka ułomność.
Transferowi Suareza mówię NIE
0
widzę że wierzysz we wszystko co usłyszysz. brawo
2
100% poparcia
2
Świat w tej chwili buduje kapitalizm i konsumcjonizm. Do tej pory nie kapuje jak przy tak niskim PKB i wysokim bezrobociu, nie wspominając o służbie zdrowia, mogliśmy zrobić mistrzostwa europy. Nie dziwie się ludziom w Brazylii że się wkurzają. Tylko że my nic nie możemy zrobić. Oglądam te mistrzostwa bo i tak będą i tak, ale gdyby ich nie było to bym nie narzekał. To jest tylko miesiąc dobrej zabawy, ale gdyby każdy miał zapłacić z własnej kieszeni za te mistrzostwa załóżmy 500zł, to jestem ciekaw kto by dał.
A wracając do Barcelony to ja osobiście nie chce Reusa, Suareza, itd. Napewno nie kosztem braku poszanowania dla tradycji. Kiedyś Barcelona szczyciła się tym że nie sponsora na koszulce. Wiadomo że czasy się zmieniają, Barca jest zadłużona, ale kupując piłkarzy którzy są warci jakieś kosmiczne pieniądze tylko dlatego że niektórzy ludzie zepsuli ten rynek, sytuacji nam nie poprawi. Atletico pokazało w tym roku że nie trzeba kupować piłkarzy za +50mln żeby być na szczycie.
Pozdrawiam
3
Jutro rano pewnie Sport napisze że Benzema blisko Barcelony..
0
Opowiedziałem tylko historię która miała miejsce, ten koleś mógł to tak samo wymyślić jak wymyślają swoje artykuły, albo Sport wymyślił historię o transferze do Barcy.
W to że wymyślają artykuły to nie wątpię, bo sam nie raz zajrzałem do Faktu i widziałem np historię psa większego od swojego pana gdzieś chyba zochodnio-pomorskim. Płakaliśmy z kumplem ze śmiechu jak mu pokazałem zdjęcie tego Pana ze swoim pupilkiem.
2
Spokojnie. Suarez nie przyjdzie, Higuain też nie. Dziennikarstwo schodzi na psy. Kiedyś była walka o najbardziej wiarygodne źródło, a teraz z wielu porządnych redakcji robi się bulwarówka. Ludzie są rządni sensacji, a mądre głowy o tym wiedzą i pchają ten syf między nas. Niestety tak wygląda rzeczywistość że niektórzy z nas nabijają się z kobiet które siedzą na pudelkach itp, a sami ekscytujemy się ploteczkami transferowymi. Mówię w pierwszej osobie bo też tak mam, ale staram się na chłodno do tego podchodzić i analizować te newsy ile może być w nich prawdy, a nie ekscytować się byle czym. Skoro Barca szuka pieniędzy na nowych zawodników, to nie sprowadzi jednego za 70-80mln.
Jeszcze taka historia mi się przypomniała.
Kiedyś jak pracowałem przez chwilę jako barman, zagadał do mnie jakiś człowiek przy barze. Okazało się że pracuje w Fakcie. Opowiedział mi jak to przychodzą rano do pracy i wspólnie wymyślają jakieś historie które później będą publikować. Jeżeli była taka potrzeba to jeżdżą gdzieś na prowincję, dają chłopu 100zł, robią mu zdjęcie, zasłaniają czarnym paskiem w photoshopie oczy a poźniej dostajemy artykuł pt" Zabił żonę, bo kupiła masło a nie margarynę".
A najgorsze jest to że ludzie to łykają
Miłego dnia !
0
dlatego jak odejdzie Xavi to Atletico rzuci jeszcze większą kwotę za Koke bo będą wiedzieli że Barca jest pod ścianą. Ale pytam : skoro rewolucja to kto z pierwszego składu poza Danim Alvesem powinien odejść ?
0
Większość biadoliła po meczu z Atletico, że rewolucja, rewolucja, rewolucja. Odchodzi Xavi, wszyscy płaczą. Więc się pytam : czy przez rewolucje w drużynie mieliście na myśli sprzedaż Daniego Alvesa? No chyba że dla Was rewolucja oznacza usunięcie piłkarzy którzy i tak nie mieli miejsca w meczowej 18stce. Szczerze to mam nadzieje że Xavi zostanie na jeszcze jeden sezon, wygra ligę i odejdzie w chwale, bo na to zasługuje. Pytanie tylko czy sam nie chce odejść, bo jeżeli tak to droga wolna
2
Chyba najpierw powinniśmy kupować, a potem sprzedawać. Przecież jak Xavi odejdzie (co mam nadzieje że nie będzie miało miejsca), to np za Koke cena wzrośnie, bo będą wiedzieli że Barca jest już pod ścianą i musi kogoś ściągnąć. Wierze że wszystko co robią jest częścią jakiegoś dobrze przemyślanego planu. Życzę Xaviemu żeby pograł jeszcze jeden sezon, wygrał ligę i w chwale zakończył karierę, bo na to zasługuje. Za to że przez kilka lat był ważnym elementem drużyny która dała mi tyle radości i powodów do dumy. Nie rozumiem tych którzy mówią że już nic nie wniesie do drużyny, a tych którzy go wyzywają nie szanuje.
Higuain ? Raczej nie. Za 20-30$ na ławkę? Ja bym chyba widział Klose. Pewnie byłby do wyciągnięcia za grosze. Wchodząc z ławki wydaje mi się że mógłby jeszcze coś wnieść.
Miłego dnia!
1
to jest nieudolność zarządu. bardzo dobrego zawodnika sprzedajemy za (jak na obecną chwilę) śmieszne pieniądze, bo to nie jest tak że Chelsea zgłosiła się po Cesca tylko Barca chce się pozbyć niepotrzebnego elementu żeby poprawić budżet, a Abramowicz bardzo dobrze o tym wie, dlatego nie specjalnie musi negocjować
0
bo Wenger transfer powyżej 30mln robi raz na 10 lat
0
jesteście chyba oderwani od rzeczywistości. Przecież Barcelona nie wyda 80mln na transfery w tym okienku, to jest pewne. Poproszę jeden przykład porządnego środkowego obrońcy za mniej niż 20mln. W całej europie jest kryzys, tylko w piłce tego nie widać, bo "szejkowie" zniszczyli ten rynek. jak Luiz idzie do PSG za 50mln to chyba dalszy komentarz jest zbędny..