0

i po każdej z tych porażek jakie było narzekanie, płakanie i tragedia narodowa. połowa ludzi tu piszących to już zwalniała LE. Na szczęście nie wszyscy to "kibice sukcesu"

4

też się cieszę że są tutaj takie osoby. ja mam 31 lat, Barcelonie kibicuje od przegranego ćwierćfinału LM z PSG, czyli też już będzie jakieś 20 lat. co to były za czasy jak się miało jeden tv w domu i rodzice pozwalali mi w nocy mecz oglądać, magia Camp Nou, tego olbrzyma, Dariusz Szpakowski, tvp1. wiadomo że inaczej się patrzy na to przez pryzmat wspomnień lat dziecięcych bo wtedy była ta beztroska, liczyło się tylko to żeby następnego dnia założyć na WF'ie koszulkę Barcy i mijać kolegów z klasy. Jak mi wujek z hiszpanii przywiózł oryginalną koszulkę Stoichkova to prawie wylewu dostałem ;)

0

Trochę poza tematem. Wg statystyk biorąc pod uwagę kluby z najsilniejszych lig w Europie pod względem średniej wieku jesteśmy na 5 miejscu. 28.0 na pierwszym City 29.2

0

Przypomnę że niecały rok temu po ostatnim meczu sezonu co trzecia osoba tutaj pisała że to koniec pewnej epoki i trzeba go wywalić na zbity pysk. Sam wtedy pisałem żeby niektórzy się ogarnęli, bo nie można takiego zawodnika obrażać

0

wytłumacz mi po co Ty tam zaglądasz ? poważnie pytam

0

mam podłączonego laptopa do 42'' ekranu, przycina raz na kilka minut na parę sekund, też w HD :) telewizory toshiba mają chyba taką funkcję że można wyłączyć komentarz. na tvp komentatorzy są naprawdę słabi

0

oglądam w sieci

0

dlatego proponuję włączyć skysports 5

1

Iniesta wygląda jakby miał ze 45 lat

3

nieco ponad pół roku temu napisałem dosadnie co myślę o niektórych kibicach tu na forum po porażce decydującej z Atletico o mistrzostwie. Przejrzyj archiwum, mocno się zdziwisz jakich epitetów można używać wobec takich piłkarzy jak Xavi, Iniesta czy Pique. Nikt kto jest kibicem Barcy a na tym forum takich prawdziwych jest pewnie połowa, reszta to jak ja to nazywam "dzieci Guardioli" (dla których 2 porażki z rzędu to już podstawa do rewolucji w klubie), nie będzie wyzywał piłkarzy którzy oddali serce temu klubowi. Dla mnie nie ma znaczenia czy to Messi czy Enrique, kto co zdobył bo Barca istniała przed nimi i będzie jeszcze długo po nich, najważniejsze jest poświęcenie, szacunek i przywiązanie do klubu bo te wartości w obecnym świecie futbolu są już niestety na marginesie. miłego dnia

4

trzeba było zajrzeć tu na forum po meczu z Sociedad, piłkarzem Barcy też nie chciałbyś być

1

co to jest " :PPP " ? jakiś kod ?

0

zawsze zastanawiałem się po co kibice innego klubu zakładają sobie tutaj konto. mógłbyś mi to wytłumaczyć? to nic osobistego, bardziej ciekawość

0

był kiedyś taki film, o facecie którego zamrozili na kilkadziesiąt lat, a potem jak go wybudzili to zaczął się szybko starzeć. Jak patrze na Inieste to mam wrażenie że on się bardzo szybko starzeje, przecież on już siwy jest :)

3

słuchał ktoś wywiadu z Neymarem ? co odpowiedział na pytanie o Messiego i LE ?

0

słuchał ktoś wywiadu z Neymarem ? co odp na pytanie o Messiego i LE ?

0

polać mu bo dobrze prawi. Ja jako kibic Barcelony od 1995r. podpisuję się pod tym co napisałeś obiema rękoma. Barcelona istniała przed Messim i będzie istniała po nim. Są zasady i wartości których trzeba przestrzegać, szczególnie w tym klubie z taką tradycją i historią. Jeżeli nie, to dziękujemy

0

ty jesteś dekiel skoro uważasz że Barca upadła

7

Źle się dzieje w tym klubie. Po pierwsze dlatego że gdzieś zostały zagubione podstawowe wartości panujące w Barcelonie. Ludzie na tym forum opluwają trenera po 5 miesiącach chociaż w połowie sezonu dalej walczymy na 3 frontach. Mam wrażenie że 3/4 osób piszących tu kibicuje Barcie od max 5 lat. I do nich właśnie kieruję ten tekst. Ogarnijcie się ! Niedługo będziecie zwalniać trenera po pierwszej porażce. Podejrzewam że tylko bóg Guardiola byłby tu nietykalny. Jakby wrócił i jemu zdarzały się teraz porażki to pisalibyście że to jest naturalne, okres przejściowy, buduje nową drużynę itp. Mam dla was złą wiadomość. Guardiola już nie wróci. A Enrique to już jest największe zło, jedziecie z nim jak ze szmatą.
Czy wy myślicie że Enrique posadził wczoraj Messiego, Neymara, Pique, Alvesa bo miał taki kaprys ? Messi jest wielki, może największy ale on nie jest ponad tym klubem. Ani nikt inny..

1

jeżeli kibicuje się Barcelonie od 5 lat to faktycznie najgorsze lata

0

dinho10 od kiedy kibicujesz Barcelonie ?

1

Przestańcie już płakać. te forum już jest mokre od waszych łez. Mam wrażenie że niektórzy zatrzymali się w czasie i dalej myślą że jest to drużyna sprzed 4 lat. a nie jest i długo nie będzie. Ten klub ma być wierny zawsze swojemu stylowi, bo ten styl nie powstał za czasów Pepa tylko wiele lat wcześniej, on to po prostu w jakimś stopniu udoskonalił. Do tego miał piłkarzy głodnych sukcesu + piłkarzy z wielkimi umiejętnościami. Ale jego już nie ma i nie będzie. Wszystkie roczniki młodzieżowe są szkolone na grę w tym stylu. Stopniowo trzeba wprowadzać nowych zawodników i dostosowywać ich do gry na najwyższym poziomie a w najbliższym czasie może znowu będziemy grali najładniejszą piłkę w europie. Jeżeli ktoś zaczął kibicować Barcelonie w 2008r. to może brakować cierpliwości bo przyzwyczaił się do kibicowania najlepszej drużynie na świecie, która wciągała każdego nosem. ja na pierwszy triumf Barcy w LM czekałem 11 lat.

0

w Warszawie gdzieś większa grupa się spotyka na mecz ? byłem na info o zlotach, ale szukam jakiegoś potwierdzonego info.

1

bardziej chodzi o moment. jakby Ronaldo powiedział to podczas w trakcie poprzedniego sezonu to też nikt nie zwróciłby uwagi. podkręcają atmosferę jak dla mnie

0

Przepraszam że piszę to tutaj, ale Barca jest moim drugim ukochanym klubem po Legii. Prawdą jest że ktoś w Legii dał ciała i to ostro. Prawdą jest też to że dzisiaj po raz kolejny w piłkarskim świecie udowodnione zostało to że pieniądz jest najważniejszy. Hasło "we care about football" nie ma żadnego znaczenia. Kilka lat temu analogiczna sytuacja. Debrecen. Tylko że ich rywalem był Litex który nie jest taką marką jak Celtic, dlatego też uefie bardzo jakoś na tym nie zależało i Debrecen dostał tylko karę finansową. Są równi i równiejsi. Jak czytam komentarze "dobrze tak Ległej", albo "trzeba płacić za głupotę", to śmiać mi się śmiać chce, bo jeszcze nie tak dawno każdy narzekał na decyzje fifa o Suarezie. Wyobraźcie sobie analogiczną sytuację że kilka lat temu jakiś piłkarz za ugryzienie dostał 3 mecze kary. Co by się dopiero wtedy działo tu na forum. Chodzi mi po prostu o racjonalne podejście do sytuacji. Gdyby nie chodziło o taki klub jak Celtic to nie byłoby tej sprawy. Dziś Legia, jutro Lech, pojutrze może reprezentacja Polski. Uefa pokazuje że w piłce liczą się tylko pieniądze i wpływy, więc my jako Polska jesteśmy w mocno kiepskim położeniu. Więc może wypadałoby żeby Polacy się czasem potrafili się solidaryzować we wspólnej sprawie, zamiast dawać się dymać.
Miłego dnia

0

jakiej Legły ? znasz głupku taki klub?

0

skąd jest klub legła ? zakompleksiony dzieciaku

1

no ale co w tym fajnego bo dalej nie kumam

0

ja mam już klepnięte wakacje w Barcelonie 26.8-4.9, to jest jeden weekend , mam wielką nadzieję że się "wstrzelę"

1

nie chodzi mi o kryzys sportowy bo takiego nie ma, bardziej chodzi mi o sposób zarządzania klubem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?