0

Obrona nie wyglada kiepsko tylko beznadziejnie

0

Messiout,
Oni oslabieni to my bedziemy obrony nie ma jest tragicznie!!!

0

Jeszcze bartra na boisku. OMG to na pewno praejeb....
VeB

0

Jebani sedziowie zawsze przeciw nam. Nosz kurwa mac

0

Jeszcze niech messi za tydzien nie zegra i bedzian chujnia zaraz 2-1 dla tych paryzan i tyle kurwa bedzie!!
VeB

0

Kurwa mac. I resmi a niech to szlag trafi

0

I co messi gra słabo ?

0

Macie jakis kanal na cyfrze+ na ktorym leci mecz barcy ? Podajcie pls jesli macie blagam.
VeB

0

Znalazl ktos moze mecz na cyfrze plus ? Jesli tak to prosze o numer kanalu.
VeB

0

To jak macie jakis kanal na cyfrze z mecze Barcy. Porarujcie w potrzebie:-)

0

Macie jakis kanal na cyfrze plus niekodowany z meczem ? Jak macie podajcie blagam

0

Hej!Leci mecz może na jakimś kanale z cyfry+ może być nie polski. Proszę o odpowiedź.
PS.
Rewanż będzie na TVP 1 ?
VeB

0

Leci mecz może na jakimś kanale z cyfry+ może być nie polski. Proszę o odpowiedź.
PS.
Rewanż będzie na TVP 1 ?

0

A miało być tak pięknie i wygrana do zera

0

Villa z Messim super duo się z nich robi :-)

0

Jeśli villa odejdzie to bedzie katastrofa :-( Lepiej się pozbyć Pedro :-)

0

Alves ma biale wlosy ?

0

Jak idzie ?

0

Kogo lepiej sprzedać Pedro czy Ville ?

0

Tylko żeby Pedro nie grał i git bo to co on wyprawia to się w pale niemieści.

0

Skład MD lepszy :-). Obyśmy dziś wygrali do zera ;-)

0

PSG to słabiaki wierzę w to że ich rozwalimy i to mocno :-)
Stary Beckham nic nie wskóra a Ibra raz gra dobrze a raz beznadziejnie :-)

0

Nasi panowie zagrali na 120%. Pokazali że drzemie w nich niesamowity potencjał, oby ta dalej.
VeB

0

No i mamy historyczną remontade. Tak tak tak
Dumni po zwyciestwie, wierni po porazce.
VeB

0

Jeeeeeeeeeeeeeest kocham cie barco!!!!

0

A teraz ile ?

0

Ile... ?

0

Ileeeee ?

0

Ile jeszcze do konca ?

0

Serce mi wali jak dzwon w kosciele.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?