polska890
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obrona nie wyglada kiepsko tylko beznadziejnie
0
Messiout,
Oni oslabieni to my bedziemy obrony nie ma jest tragicznie!!!
0
Jeszcze bartra na boisku. OMG to na pewno praejeb....
VeB
0
Jebani sedziowie zawsze przeciw nam. Nosz kurwa mac
0
Jeszcze niech messi za tydzien nie zegra i bedzian chujnia zaraz 2-1 dla tych paryzan i tyle kurwa bedzie!!
VeB
0
Kurwa mac. I resmi a niech to szlag trafi
0
I co messi gra słabo ?
0
Macie jakis kanal na cyfrze+ na ktorym leci mecz barcy ? Podajcie pls jesli macie blagam.
VeB
0
Znalazl ktos moze mecz na cyfrze plus ? Jesli tak to prosze o numer kanalu.
VeB
0
To jak macie jakis kanal na cyfrze z mecze Barcy. Porarujcie w potrzebie:-)
0
Macie jakis kanal na cyfrze plus niekodowany z meczem ? Jak macie podajcie blagam
0
Hej!Leci mecz może na jakimś kanale z cyfry+ może być nie polski. Proszę o odpowiedź.
PS.
Rewanż będzie na TVP 1 ?
VeB
0
Leci mecz może na jakimś kanale z cyfry+ może być nie polski. Proszę o odpowiedź.
PS.
Rewanż będzie na TVP 1 ?
0
A miało być tak pięknie i wygrana do zera
0
Villa z Messim super duo się z nich robi :-)
0
Jeśli villa odejdzie to bedzie katastrofa :-( Lepiej się pozbyć Pedro :-)
0
Alves ma biale wlosy ?
0
Jak idzie ?
0
Kogo lepiej sprzedać Pedro czy Ville ?
0
Tylko żeby Pedro nie grał i git bo to co on wyprawia to się w pale niemieści.
0
Skład MD lepszy :-). Obyśmy dziś wygrali do zera ;-)
0
PSG to słabiaki wierzę w to że ich rozwalimy i to mocno :-)
Stary Beckham nic nie wskóra a Ibra raz gra dobrze a raz beznadziejnie :-)
0
Nasi panowie zagrali na 120%. Pokazali że drzemie w nich niesamowity potencjał, oby ta dalej.
VeB
0
No i mamy historyczną remontade. Tak tak tak
Dumni po zwyciestwie, wierni po porazce.
VeB
0
Jeeeeeeeeeeeeeest kocham cie barco!!!!
0
A teraz ile ?
0
Ile... ?
0
Ileeeee ?
0
Ile jeszcze do konca ?
0
Serce mi wali jak dzwon w kosciele.