0

1-1 jest

0

Jak ich porządnie przycisniemy to skur... pękną.
VeB

0

Cisniemy ich.

VeB

0

Messi gra ? xD

0

:-( lipa

0

0

Macie może linka do meczu z PL komentarzem ?

0

dajcie linka do meczu

0

Pedro znowu gra o moj boze

0

No nie długo klasyk jakie nastroje przed meczem ?

0

Skład Sportu lepszy :-) trzeba dać szanse Alexisowi w GD bo Pedro swojej nie wykorzystał

0

Villa musi zagrać od początku bo Pedro Alexis i Cesc są bez formy !!!

VeB

0

Oby iniesta na srodku zagral a nie na boku

0

Oby nie było na CN finału.

0

Jak Iniesta wroci na środek wszystko będzie lepiej wyglądać. Jeśli nie to będzie lipa.

0

Mnie bardzo cieszy postawa kibiców ktorzy pomimo tego ze bylo 3-0 dla realu wspierali naszych my powinnismy to samo robic

0

Mecz wczorajszy ustawił głupi karny na początku meczu. Gdybyśmy remisowali do przerwy to raczej na pewno byśmy byli w finale.

0

Trzeba wierzyć w naszych i w to że skopiemy dupso realowi i milanowi :-)

VeB

0

wachaFCB
Koniec ery Barcolony śmieszny jesteś. Mają kryzys a pozatym nie ma z nimi trenera :(

Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce.
VeB

0

Obrone mamy beznadziejną :( Fabs bez formy i tak dalej. Martwi mnie tylko to czemu Villa nie gra

0

Ja nie wiem jak wy ale jestem zalamany :'(
Najgorsze momenty mojego zycia ale wierze w Barce i wierze w to ze rojebiemy milan 5-0!!!
VeB

0

No dokladnie Alexis wszystko zjebal :-)

0

Szkoda ze Pep odszedł i szkoda ze nie mamy porządnego napastnika.

0

Zajebisty mecz 3-1 dla nas to cos pięknego hat-trick pedro. Tryplet mamy w kieszeni!!!!
Dumni po zwyciestwie wierni po porazce. VeB

Ps. Dzięki Undiano. Gracias Tito.

Boj sie madrycie!!! Bój sie milanie !!!

VeB

0

Damy rade jesli juz teraz nie stracimy gola. Villa od 45 minuty!!!!
VeB

0

.......

0

Ten Pedro ma grać a niech to szlak trafi co za pojeb.....

0

Oby Villa jutro zagrał i najlepiej Pinto-alves,puyol,pique,alba,song,busquets,xavi,iniesta,messi i villa

0

Trzeba w naszych chłopaków wierzyć a nie płakać od razu :-)

VeB

0

Boże totalna załamka znów przegrywamy znów tracimy gola a byłem taki spokojny i optymistycznie nastawiony do tego meczu ale teraz to robi się już źle i trzeba podjąć jakieś stanowcze środki.
VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?