polska890
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1-1 jest
0
Jak ich porządnie przycisniemy to skur... pękną.
VeB
0
Cisniemy ich.
VeB
0
Messi gra ? xD
0
:-( lipa
0
0
Macie może linka do meczu z PL komentarzem ?
0
dajcie linka do meczu
0
Pedro znowu gra o moj boze
0
No nie długo klasyk jakie nastroje przed meczem ?
0
Skład Sportu lepszy :-) trzeba dać szanse Alexisowi w GD bo Pedro swojej nie wykorzystał
0
Villa musi zagrać od początku bo Pedro Alexis i Cesc są bez formy !!!
VeB
0
Oby iniesta na srodku zagral a nie na boku
0
Oby nie było na CN finału.
0
Jak Iniesta wroci na środek wszystko będzie lepiej wyglądać. Jeśli nie to będzie lipa.
0
Mnie bardzo cieszy postawa kibiców ktorzy pomimo tego ze bylo 3-0 dla realu wspierali naszych my powinnismy to samo robic
0
Mecz wczorajszy ustawił głupi karny na początku meczu. Gdybyśmy remisowali do przerwy to raczej na pewno byśmy byli w finale.
0
Trzeba wierzyć w naszych i w to że skopiemy dupso realowi i milanowi :-)
VeB
0
wachaFCB
Koniec ery Barcolony śmieszny jesteś. Mają kryzys a pozatym nie ma z nimi trenera :(
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce.
VeB
0
Obrone mamy beznadziejną :( Fabs bez formy i tak dalej. Martwi mnie tylko to czemu Villa nie gra
0
Ja nie wiem jak wy ale jestem zalamany :'(
Najgorsze momenty mojego zycia ale wierze w Barce i wierze w to ze rojebiemy milan 5-0!!!
VeB
0
No dokladnie Alexis wszystko zjebal :-)
0
Szkoda ze Pep odszedł i szkoda ze nie mamy porządnego napastnika.
0
Zajebisty mecz 3-1 dla nas to cos pięknego hat-trick pedro. Tryplet mamy w kieszeni!!!!
Dumni po zwyciestwie wierni po porazce. VeB
Ps. Dzięki Undiano. Gracias Tito.
Boj sie madrycie!!! Bój sie milanie !!!
VeB
0
Damy rade jesli juz teraz nie stracimy gola. Villa od 45 minuty!!!!
VeB
0
.......
0
Ten Pedro ma grać a niech to szlak trafi co za pojeb.....
0
Oby Villa jutro zagrał i najlepiej Pinto-alves,puyol,pique,alba,song,busquets,xavi,iniesta,messi i villa
0
Trzeba w naszych chłopaków wierzyć a nie płakać od razu :-)
VeB
0
Boże totalna załamka znów przegrywamy znów tracimy gola a byłem taki spokojny i optymistycznie nastawiony do tego meczu ale teraz to robi się już źle i trzeba podjąć jakieś stanowcze środki.
VeB