0

niech obaj grają bo Pedro jest narazie cienki

0

wystarczy że będziemy w posiadaniu piłki i wbije my szybko 1 gola a z biegiem czasu więcej przyciśniemy i strzelimy następne
VeB

0

jak wygramy w sobote to praktycznie na 95% zdobędziemy mistrzostwo

0

z realem powinni tak zagrać valdes-alves-pique-masherano-alba-xavi-fabregas-sergio-messi-iniesta i sanchez

0

era mourinho i ronaldo też dobiega końca w realu ^^

0

żałosny jesteś!!!

0

karo0olek wypad stąd idź sobie popisz z innymi madrytczykami

0

za co Busquets dostał czerwoną ?

0

najważniejsze żeby wygrać ten mecz z jak najmniejszy wkładem sił

0

skład jest bardzo dobry

0

Tello jest za cienki jak na taki mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?