0

Damy rade. Jutro będzie wielka manita.

VeB

0

Za co czerowona ja na jego miejscu podszdl bym i go zajebal

0

Ostatnie 2 porażki jakoś przeżyłem ale ta mnie dobiła szkoda oglądać ich mecze i szkoda kibicować. Nadzieje już straciłem nie mamy szans w tym sezonie gorzej byc nie moze jest tragicznie a tak marzyłem o typlecie a tak marzyłem że wygrają mecze z realem a tu nic totalna załamka.

0

Razorek
Masz racje nie zagrał źle zagrał gorzej niż mógł

0

0

0

Baniafcbarcelona,
Masz racje!!!

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Alves zaszalał

0

gramy na remis ?

0

Co my gramy kurwo no co

0

Ja prld.... Villa zszedl Pedro został zal

0

0

kryska sie rozgrzewa

0

To nie byl srodkowy palec

0

Jak coś Alba przy golu Messiego nie pokazał fucka

0

po 45 min remis słabiutko :-(

0

Nasza gra w obronie wygląda fatalnie

0

Villa musi grać na szpicy a nie na boku

0

co Villa teraz zrobił ?

0

trzeba strzelic gola na 2-1

0

Pepe jest zalosny

0

No i pękli :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?