polska890
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Damy rade. Jutro będzie wielka manita.
VeB
0
Za co czerowona ja na jego miejscu podszdl bym i go zajebal
0
Ostatnie 2 porażki jakoś przeżyłem ale ta mnie dobiła szkoda oglądać ich mecze i szkoda kibicować. Nadzieje już straciłem nie mamy szans w tym sezonie gorzej byc nie moze jest tragicznie a tak marzyłem o typlecie a tak marzyłem że wygrają mecze z realem a tu nic totalna załamka.
0
Razorek
Masz racje nie zagrał źle zagrał gorzej niż mógł
0
0
0
Baniafcbarcelona,
Masz racje!!!
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alves zaszalał
0
gramy na remis ?
0
Co my gramy kurwo no co
0
Ja prld.... Villa zszedl Pedro został zal
0
0
kryska sie rozgrzewa
0
To nie byl srodkowy palec
0
Jak coś Alba przy golu Messiego nie pokazał fucka
0
po 45 min remis słabiutko :-(
0
Nasza gra w obronie wygląda fatalnie
0
Villa musi grać na szpicy a nie na boku
0
co Villa teraz zrobił ?
0
trzeba strzelic gola na 2-1
0
Pepe jest zalosny
0
No i pękli :)