polska890
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten sedzia bał sie wczoraj realu i ronaldo bo jakby dal mu zolta kartke to mialby przerabane. Ciekawe czy u nas sedia bedzie faworyzowal nas czy znowu real. Bo podobno to oni przegrywaja lub remisuja przez sedziow a to jest zopelnie inaczej bo to nam odbieraja gole poprzez niby spalone ktorych nie ma.
0
No i ch..... remis na wlasne zyczenie. No nic trudno musimy wykorzystac wlasne boisko i gola strzelonego na wyjezdzie :-)
VeB
0
Byloby oieknie jakby krysia zoltko dostal :-)
0
Pedro za dzisiejszy mecz nalezy sie 1 !!!
0
Ludzie trzymajcie mnie thiago za cesca zalllllll
0
1-0 2-0 3-0 powinno byc a co jest zasrane 1-1 :-(
0
0
Zajebiście !!! Przegramy to czuje to
0
0
No nie Alexis!!! Dlaczego nie Villa ?
0
Jak to zremisujemy albo przegramy to bedzie masakra
0
Dawać Ville !!! Za Pedro !!!
0
Szpakowski komentuje tak jak ten jeden gościu z sportklubu :-(
0
Ville za Pedro i jazda
0
2-0 i byłoby cudownie przed rewanżem
0
Jak narazie idzie jak po masle panowie :-)
0
Dajcie linka na mecz
0
Oby dziś wyszedł od 1 minuty bo jest w dużo lepszej formie od tego Pedro
0
jjj01 to byłby idealny skład
0
Visca el barca :-)
0
0
Wesołego alleluja
0
Wesołych świąt wielkanocnych i mokrego dyngusa
0
dorbre :D
0
najlepiej jakby wrócił do nas :D
0
Masherano by się przydał wypoczynek
0
Ale z nich idioci szkoda słów i tyle.No nic na świecie są tacy ludzie.
0
Pepe to debil i idiota !!! i koniec tametu :D
0
Pepe jest żałosny :( no cóż na tym świecie są i tacy
0
zamiast tego cienkiego cieniasa jakim jest Pedro jak zagra Iniesta to wtedy będzie OK!!