0

Ten sedzia bał sie wczoraj realu i ronaldo bo jakby dal mu zolta kartke to mialby przerabane. Ciekawe czy u nas sedia bedzie faworyzowal nas czy znowu real. Bo podobno to oni przegrywaja lub remisuja przez sedziow a to jest zopelnie inaczej bo to nam odbieraja gole poprzez niby spalone ktorych nie ma.

0

No i ch..... remis na wlasne zyczenie. No nic trudno musimy wykorzystac wlasne boisko i gola strzelonego na wyjezdzie :-)
VeB

0

Byloby oieknie jakby krysia zoltko dostal :-)

0

Pedro za dzisiejszy mecz nalezy sie 1 !!!

0

Ludzie trzymajcie mnie thiago za cesca zalllllll

0

1-0 2-0 3-0 powinno byc a co jest zasrane 1-1 :-(

0

0

Zajebiście !!! Przegramy to czuje to

0

0

No nie Alexis!!! Dlaczego nie Villa ?

0

Jak to zremisujemy albo przegramy to bedzie masakra

0

Dawać Ville !!! Za Pedro !!!

0

Szpakowski komentuje tak jak ten jeden gościu z sportklubu :-(

0

Ville za Pedro i jazda

0

2-0 i byłoby cudownie przed rewanżem

0

Jak narazie idzie jak po masle panowie :-)

0

Dajcie linka na mecz

0

Oby dziś wyszedł od 1 minuty bo jest w dużo lepszej formie od tego Pedro

0

jjj01 to byłby idealny skład

0

Visca el barca :-)

0

0

Wesołego alleluja

0

Wesołych świąt wielkanocnych i mokrego dyngusa

0

dorbre :D

0

najlepiej jakby wrócił do nas :D

0

Masherano by się przydał wypoczynek

0

Ale z nich idioci szkoda słów i tyle.No nic na świecie są tacy ludzie.

0

Pepe to debil i idiota !!! i koniec tametu :D

0

Pepe jest żałosny :( no cóż na tym świecie są i tacy

0

zamiast tego cienkiego cieniasa jakim jest Pedro jak zagra Iniesta to wtedy będzie OK!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?