polska890
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu za Fabsa ? Gorszy jest Pedro
0
Wszedł Villa ?
0
Villa szykuje się do wejścia ?
0
Jak widać Pedrito jest za dobry żeby miał zejść
0
No szkoda Villi
0
Co do nie wykorzystanej okazji Cesca ze nie wykorzystane sytuacje lubia sie mscic oby tak nie bylo
0
Dobrze ze Puyol wszedl przynajmniej z czerwona Mashe nie zejdzie
0
I co ruszylismy z grą ?
0
Smuda też robił tak zmiany
0
Dajcie Ville plsssssss bo normalnie się załamie
0
Jak gramy ? Bo niestety nie moge ogladac meczyku
0
Martwi was fakt że co mecz gol stracony ?
0
1-1 :-)
0
Karny dla nas
0
Co mecz to gol stracony, to jest już tragedia
0
Ale lipa pewnie w madrycie utrzyma sie -15
0
Przegrywamy
0
To są chyba jakieś żarty. Czemu znowu nie gra Villa ?
0
Cieszmy się z tego remisu bo mogło być gorzej a nie krytykować bo dziś mamy kolejny ważny mecz i może po tym meczu w madrycie znów się oziębi do -18 ;-)
0
Gorzej niż Pedro to nikt nie zagrał. Ale boli mnie to że Villa ani minuty nie dostał.
0
Oby MD się nie pomyliło bo jak zagra Pedro to znowu parę okazji zmarnuje
0
Oby Villa zagrał :-)
0
No i Real znów przegrywa :-)
0
Może hat-tricka ustrzeli xD
0
Ronaldo nigdy nie był sobą :D
0
Uwaga... Portugalczyk strzela... obok bramki! Jakiś grymas bólu na twarzy Crisa. Widać, że coś mu dziś dolega. Nie jest do końca sobą. Pewnie Alves kopnął go cichaczem w kostkę w ostatnim meczu.
0
Ronaldo szaleje w Granadzie :-)
0
Zdrowia Tito :-)
0
Callejon twierdzi ze mu z mordy smierdzi i to ze on w ostatnich latach zasluzyl na te 4 zlote pilki grajac nie samowicie i strzelajac po ponad 100 goli :-)
0
Poprawcie " jhuż" na już i " zaowodym" na zawodowym bo w artykule są literówki :-)
Pozdrawiam
VeB