0

Czemu za Fabsa ? Gorszy jest Pedro

0

Wszedł Villa ?

0

Villa szykuje się do wejścia ?

0

Jak widać Pedrito jest za dobry żeby miał zejść

0

No szkoda Villi

0

Co do nie wykorzystanej okazji Cesca ze nie wykorzystane sytuacje lubia sie mscic oby tak nie bylo

0

Dobrze ze Puyol wszedl przynajmniej z czerwona Mashe nie zejdzie

0

I co ruszylismy z grą ?

0

Smuda też robił tak zmiany

0

Dajcie Ville plsssssss bo normalnie się załamie

0

Jak gramy ? Bo niestety nie moge ogladac meczyku

0

Martwi was fakt że co mecz gol stracony ?

0

1-1 :-)

0

Karny dla nas

0

Co mecz to gol stracony, to jest już tragedia

0

Ale lipa pewnie w madrycie utrzyma sie -15

0

Przegrywamy

0

To są chyba jakieś żarty. Czemu znowu nie gra Villa ?

0

Cieszmy się z tego remisu bo mogło być gorzej a nie krytykować bo dziś mamy kolejny ważny mecz i może po tym meczu w madrycie znów się oziębi do -18 ;-)

0

Gorzej niż Pedro to nikt nie zagrał. Ale boli mnie to że Villa ani minuty nie dostał.

0

Oby MD się nie pomyliło bo jak zagra Pedro to znowu parę okazji zmarnuje

0

Oby Villa zagrał :-)

0

No i Real znów przegrywa :-)

0

Może hat-tricka ustrzeli xD

0

Ronaldo nigdy nie był sobą :D

0

Uwaga... Portugalczyk strzela... obok bramki! Jakiś grymas bólu na twarzy Crisa. Widać, że coś mu dziś dolega. Nie jest do końca sobą. Pewnie Alves kopnął go cichaczem w kostkę w ostatnim meczu.

0

Ronaldo szaleje w Granadzie :-)

0

Zdrowia Tito :-)

0

Callejon twierdzi ze mu z mordy smierdzi i to ze on w ostatnich latach zasluzyl na te 4 zlote pilki grajac nie samowicie i strzelajac po ponad 100 goli :-)

0

Poprawcie " jhuż" na już i " zaowodym" na zawodowym bo w artykule są literówki :-)

Pozdrawiam
VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?