polska890
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zostało jeszcze 70 min spokojnie
0
Na tej stronce powinien byc komentarz Polski:
http://www.meczenazywo.tv
0
Marzy mi się manita a wam ? :-)
0
Jak idzie ? ;-)
0
Niech Alexis gra już i tak robi więcej od Pedro. Może to właśnie będzie mecz Alexisa może i Villi. Po prostu trzeba wierzyć w naszych chłopaków bo bez nas kibiców niczego nie osiągną.
VeB
0
Ale zawsze mile sie na sercu robi jak real remisuje albo przegrywa :-)
0
Real remisuje nosz kur...de
0
Gdzie villa ? Czy to jakiś żart ?
0
Gdzie są składy chłopaki ?
0
Jaki skład ?
0
0
Jak idzie bo widze ze. Chu.....
0
Ale robią idioci na real madrid. Xavi goni za sedzią chyba krysia za a nie. Jak nie wiedza co pisac to niech nie piszą matoly
0
Kolejny sedzia przekupiony :'(
0
I co real przeje..... czy nie ?
0
Extra ;-)
0
Na n ogladacie ten necz czy na necie ?
0
Jutro ok ?
0
Lewandowski szaleje juz 2 gole a kuba strzelil njapiekniejszego gola chyba w historii futbolu. A mecz real - manu same nudy zero goli i zero strzalow
0
rano ;-(
0
moze najlepiej o 7
0
o 16 zaaaaaaaaaaal
0
przejebiemy to!!! thiago i song zal
0
Villa grał wczoraj w reprezentacji ?
0
Dlaczego cristiano nie dopisano gola ? ;-)
0
Lipa remis
0
Chwala Cristiano :-D
0
Pewnie by to Pedro strzelil co ? :'( jakby Villa grał od 1 minuty to gol bylby gwarantowany
0
Hmm.... ciekawe co trenerzy Barcy widzą w Pedro
0
Oper21
Przecież jest jeszcze Atletico