0

Zostało jeszcze 70 min spokojnie

0

Na tej stronce powinien byc komentarz Polski:
http://www.meczenazywo.tv

0

Marzy mi się manita a wam ? :-)

0

Jak idzie ? ;-)

0

Niech Alexis gra już i tak robi więcej od Pedro. Może to właśnie będzie mecz Alexisa może i Villi. Po prostu trzeba wierzyć w naszych chłopaków bo bez nas kibiców niczego nie osiągną.
VeB

0

Ale zawsze mile sie na sercu robi jak real remisuje albo przegrywa :-)

0

Real remisuje nosz kur...de

0

Gdzie villa ? Czy to jakiś żart ?

0

Gdzie są składy chłopaki ?

0

Jaki skład ?

0

0

Jak idzie bo widze ze. Chu.....

0

Ale robią idioci na real madrid. Xavi goni za sedzią chyba krysia za a nie. Jak nie wiedza co pisac to niech nie piszą matoly

0

Kolejny sedzia przekupiony :'(

0

I co real przeje..... czy nie ?

0

Extra ;-)

0

Na n ogladacie ten necz czy na necie ?

0

Jutro ok ?

0

Lewandowski szaleje juz 2 gole a kuba strzelil njapiekniejszego gola chyba w historii futbolu. A mecz real - manu same nudy zero goli i zero strzalow

0

rano ;-(

0

moze najlepiej o 7

0

o 16 zaaaaaaaaaaal

0

przejebiemy to!!! thiago i song zal

0

Villa grał wczoraj w reprezentacji ?

0

Dlaczego cristiano nie dopisano gola ? ;-)

0

Lipa remis

0

Chwala Cristiano :-D

0

Pewnie by to Pedro strzelil co ? :'( jakby Villa grał od 1 minuty to gol bylby gwarantowany

0

Hmm.... ciekawe co trenerzy Barcy widzą w Pedro

0

Oper21
Przecież jest jeszcze Atletico

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?