0

@Artuuuuur zgadzam się z Tobą mógłby mieć nawet 14 strzałów ale co z tego jakby i te 14 strzałów mogłoby wyładować gdzieś tam w trybunach. Każdy wolałby żeby oddał nawet 1 czy 2 strzały ale żeby piłka się zatrzymała w siatce. Takim tokiem rozumowania jak @Kismeth to i busi mógłby oddać 10 strzałów z byle jakiej pozycji i byle jak wykonanych tylko dla statystyki

0

@Kismeth nie spinaj się aż tak zagrał pod siebie nie pod drużynę. To ze został wybrany wg kogoś nic nie znaczy tak samo nic nie znaczy jego 7 strzałów dlatego ze są i zawodnicy którzy oddają więcej strzałów które trafiają gdzieś tam daleko w trybuny i są średnimi grajkami. Messi dużo zwalnial grę i to każdy widział i wie o tym dlatego wymieniłem kogoś młodego szybkiego co by grę ciągnął do przodu.

0

@adaskooow nawet jak nie wytrzyma młodzież cały sezon to w następnym już tak. Niech grają jak najwiecej i jak najlepiej każdy tak zaczynał

1

no to widać ze messi to taki mały gbur żeby nie obrażać. Wiem ze to nie realne z każdego względu ale lepiej byłoby mieć mpappe a oddać messiego. Chodzi mi o to żeby mieć jakaś młoda gwiazdę i sportowo medialna i kogoś komu się chce bo jak widać to messiemu tak średnio

0

@Majsteer człowieku Barcelona to klub infrastruktura za która są odpowiedzialni socios ludzie w zarządzie czy zawodnicy jednym słowem wszyscy i messi jako kapitan jako pracownik drużyny powinien podejść do rakiety wyciągnąć rękę i powiedzieć dzięki i tyle by wystarczyło. A Twoje porównanie czy messi każe twoim znajomym być wdzięcznym ma się nic do tego ponieważ ty i twoi znajomi to tak zwani znajomi z piaskownicy prywatni nie pracujący w instytucji i nie zarabiający miliony za to wiec się zastanów jakie głupoty piszesz

2

@Maker0 żadne, trzeba działać już od teraz a nie czekać jak to wszystko gnije od dawna każdy dzień zwłoki to dzień w którym klub się wszystko rozbija nawet to ze same wybory wcześniejsze dają ludziom , piłkarzom więcej luzu dowartościowania oraz większe ambicje na przyszłość od teraz bo każdy wie czy to nasi piłkarze czy byli tacy jak xavi puyol i inni ze jak jest Bartek to atmosfera jest zepsuta

0

@barteq dokładnie tym bardziej ze najpierw mówią ze 35mln potem gdzieś 32 a na końcu londuje za 30. tak robią nas w ci ul a

0

@El dominatore tok jonusz

0

@adi7adi8 ale ciemny jesteś szkoda mi ci i twojej rodziny. co ma pis sam do tego jak i cale PO głosowala za zamknieciem farm jedyna partia która sie sprzeciwila to konfederacja

1

@SzkodniKuss mi się zdaje ze nasz sztab szkoleniowo fizyczny jest do dupy nikt nie ma grama mięśni. Nie mówię żeby zaraz pakować ile się da ale w dzisiejszej piłce trzeba trochę spędzić czasu na budowaniu masy mięśniowej

5

@MrShakira spokojnie to ty wypij kawę i ochłoń

2

@Janas11224 nie zapominaj o ben chilwell

0

@Bykunn dokładnie. Norma pracy oscyluje 160 a 180 godzin a oni zagrają max 3 mecze w tygodniu plus treningi w ciągu dnia to i tak im nie wyjdzie nawet 80 godzin haha

1

@Undertaker87 panie kibicuje od 97-98 przeżyłem wielkie nazwiska tacy kochani zawodnicy jak rivaldo kluivert xavi iniesta ronaldinho etoo i messi mój ulubiony to Ribo ale życie kręci się dalej czas na nowych grajków których pokochamy zawsze w pamięci zostaną Ci co zapisali się w histori klubu ale trzeba być trzeźwym i klub musi funkcjonować dalej a widać gołym okiem ze Ci zawodnicy w aktualnym składzie nie dają już rady. Czas na zmiany ! Bez messiego dalej możemy wygrać LM bo przecież co roku wygrywa drużyna w której nie ma ani messiego ani suareza wiec można wygrać wszystko

0

każdy to wiedział ze sam ma zapiski w kontrakcie na rozwiązanie umowy i to dawało do myślenia po co niby messiemu takie furtki.. wiadomo czas minal już w czerwcu ale i tak chce odejść i zapewne chodziło mu to po głowie już od dawna. Zarząd Barcelony to dobra okazja na odejście dla niego ponieważ cały ciężar spadnie na kierujących klubem, a messi sam może się w takiej sytuacji wybielić. Ja nie chciałem to oni do tego doprowadzili

0

@kaczorra86 no każdy to wiedział ze sam ma zapiski w kontrakcie na rozwiązanie umowy i to dawało do myślenia po co niby messiemu takie furtki.. wiadomo czas minal już w czerwcu ale i tak chce odejść i zapewne chodziło mu to po głowie już od dawna. Zarząd Barcelony to dobra okazja na odejście dla niego ponieważ cały ciężar spadnie na kierujących klubem, a messi sam może się w takiej sytuacji wybielić. Ja nie chciałem to oni do tego doprowadzili

0

@kaczorra86 chyba ta gorsza strona juventusu bo reszta odeszła czy to thiuram davids Zambrotta itd

0

@MNSbEstEver nie przesadzaj przez tyle lat miał wsparcie u boku czy xaviego iniesty marqueza puyola etoo trochę mniej znaczących w drużynie henrego czy villa ale bez tych zawodników barca tez mogła być w środku tabeli sam messi nic nie da na dłuższa metę widać to od 2 sezonów. Owszem messi dał wszystko ale i Barca dała mu wszystko żeby być najlepszy. Wiec taki messi np w milanie czy teraz w Man utd tez by nie błyszczał brak wsparcia w drużynie

0

@marcin000019 można bo w następnym sezonie 34 lata i już nie będzie miał tyle sił w płucach i nogach wiec przyjdzie czas ze będzie strzelał tylko bramki ale z miejsca.

1

@pluszek nie tylko xavi i iniesta ale puyol i etoo tez się wlicza

4

@Batys Tak jest !

0

@MarioVeB! Jeszcze nic nie wygrał a znając życie nic nie będzie miał do powiedzenia kogo kupić kogo sprzedać BO Bartek nie da odejść ani suarezowi ani albie ani busiemu ani pique itd. Wiec z tym samym składem co setien nic nie osiągnie

0

Bartek OUT won z tad

0

@LuisSalvano a niby dlaczego ? Początek miał bdb strzelał asystował potem przyszedł spadek no ale ten spadek było widać a może to spadek całej drużyny ? Szukacie kozła ofiarnego ale taki busi nie ma formy na każdy mecz taki suarez czasem coś zagra ale większość meczy trochę lipa nie wspomnę o reszcie bo i messi ma swoje kiepskie dni jak nic nie wychodziło ale no dobra najwiecej bramek strzela wiec można go odfajkować. Wiec krytykować każdy potrafi ale tak naprawdę 7-8 piłkarzy z 1 jedenastki gra fatalnie bo nie ma formy a może jakby mieli to i cout by dawał radę bo messiemu to wybaczanie

0

@sumo nie będzie puki Bartek Jest dlatego ze go nie chce bo chce zaoszczędzić na kontrakcie wiec go wypycha gdzie się da

0

@conveluki netmar tez by tu nic z bayernem nie zrobił może by wynik zmniejszył na jakies 2:5

1

@johny11 no głupi i co z nim pogadasz

1

@Gregsky10 chory człowiek jesteś messi i jak mu podać a może to messi patrzy jak nie podać do innych tylko swoich 2 przydupasow ?

0

@Undertaker87dobrze prawisz bo po 150-300 a teraz masz po ? 400-700!!!

0

@robertocarlos76 ty to masz klapki na oczach. Jeśli bayern zagrał przeciętnie to ta twoja barca jest K.UPA z okregowki. nie masz pojęcia co ty piszesz. Drużyna która strzela 8 bramek zagrała bardzo dobry mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?