rivaldo.10
Dołączył/a: grudzień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
własnie chodzi zapewne o to ze perez pewnie bd mu gwarantował ze gra bedzie ustawiona tylko na niego, wiadomo ze ronaldo juz nie pociagnie wiecej niz 2 sezony w realu bd miał ok 33l bd chcieli zapewne zrobic hazard-neymar-bale(moze ktos inny) troche sie obawiam zeby nie było jak z figo(wcem)
0
Podania nie miał ale 199 meczów i 130 bramek robi wielkie wrażenie
0
Daje więcej bo gra typowo na środku a villa w życiu nie zagrał u nas wysunięty to ta różnica ;) zreszta Suárez na początku też grał na skrzydle i nic nie wnosil.
0
Nie przesadzaj z ta opinią bo Eto.o w swojej szczytowe formie strzelał bramki jak z nut więc ocena etoo i Suáreza po 10.
0
Tez tak myślę i Poraż setny pisze że rakitic nie na barce! Jeden mecz zaliczył od poczatku sezonu extra i nic wiecej
0
No wlasnie bartra nigdy nie bedzie światowym so. Dobry ale nie na barce.
0
witam wszystkich . plotki mowia ze hazard jest w konflikcie z mou i chce odejsc co wy na to? Barca? jest szansa? i pozycja dla niego ?
0
witam . plotki mowia ze hazard jest w konflikcie z mou i chce odejsc co wy na to? Barca? jest szansa i pozycja dla niego ?
1
no w końcu ktoś mądrze napisał nareszcie bo myślałem ze nikt nie przejrzy na oczy pisałem juz pare razy ze rakitic tylko zagrał z 4 może 5 spotkań na wysokim poziomie w tamtym sezonie i tyle a kazdy sie rozpływał pisałem tez na poczatku jak przyszedł ze sie nie nadaje do barcelony bo jest tylko dobry nic więcej i ze go sprzedadzą po 2 sezonie i tak zapewne powinno być bo z nim w składzie nie zawojujemy a pomoc jest nam potrzebna jak nigdy
0
jak już tak to napewno nie jakakolwiek liga przygarnie barce tylko mowa jak cos o lidze francuskiej :)
5
musiałem się zalogować i skomentować, śmiejecie się z chelsea jak małe dzieci, nie wypada przed meczem z atletico bo i czasem inni (odpukać) moga sie z nas nabijac w starciu na calderon a potem sami piszecie ze dzieci wchodzą i komentuja
0
słuchaj klimach kocha sie klub ale zarazem zawodników ja dalej miło wspominam rivaldo, kluiverta, cocu czy abelardo nawet jak zmienili klub to im bardzo kibicowałem w nowych drużynach i tak często oglądałem mecze jak i barcy. Kocha sie klub ale i zarazem piłkarzy tych co i odeszli a zostawili serce i wkład w drużynę
0
wiadomo na bernabeu musiał za duże tam ciśnienie to dlatego ;)
3
dokładnie tak i jeszcze wtedy mlody puyol z 24 na plecach z tą fryzurą ;)
0
rarytas to mało powiedziane najlepsze na świecie można było by się pokusić o taka opinie w tamtych czasach
0
rivaldo tez potrafił strzelic dwie bramki z wolnego w barcelonie :) zreszta strzelał tez z przewrotki i to nie raz czy dwa ;)
0
można było się spodziewać :) dzieki
0
kto strzelał bramki ? pozdro
0
a ja tam lubie jak zawsze leci w obronie naszego zawodnika jak wczoraj wystartował w obronie neymy;) ma prawie 1.90 m i z 75 kg wiec dzielić i bronić może ;D
0
widziałem zagranie neymy i powiem że to cudo :) i nie rozumiem wściekłości pilkarzy atly i pisania w roznych serwisach że to niesportowe zachowanie. Dla mnie to śmiech na sali ! mecz trwa 90 min plus to co doliczy sędzia i nie ważne czy wynik 3:1 czy 10:0. To jest ich praca i powinni pokazywac i dawac z siebie wszystko do ostatniej sekundy kazda z obu drużyn. Bo wnet to i bedą ustawiać wszyscy przebieg spotkania przy wyniku 2:0 nie wolno bd wykonywać zadnych trików a najlepiej zakończyc spotkanie w 60 minucie ;)
0
jeśli chodzi o kwoty transferów to tak, ale jeśli chodzi o sprowadzanie gwiazd to już nie. Ponieważ odchodzi xavi, puyol juz dawno z nami nie ma, a busi, iniesta, rakitic i alves dopiero błysneli formą w końcówce sezonu wiec jeśli chodzi o tych zawodników to tez wielka nie wiadoma w następnym sezonie. Nasza pomoc tak naprawdę kuleje;), a co za tym też idzie i kadra robi sie nam coraz krucha nie wiadomo co dalej z alvesem, pedro.. Poziom trzymali pique, czasem alba no i nie zawodna trójka mess neyma i suarez:) a jakby zabrakło chodz jednego z tej trojki to nie mielibysmy finału w cl i a w lidze to my mielibysmy strate 2 pkt do realu a nie oni.
0
nie sądzę że siedziałby sporo na ławie w ligue 1. A tak wgl to u nas powinien polowe sezonu w lidze w 1 składzie wychodzić bez problemu bo formę lepszą prezentował niż ivan który w całym sezonie w 6 meczach błysną na wysokim poziomie ;)
0
no chyba żartujesz sobie ze obraził kibiców tym, miał swój wiek ale prezentował jeszcze całkiem dobra formę wiec mógł i zapewne chciał pokopać sobie jeszcze na wysokim poziomie co chelsea już mu nie gwarantowała! zdobył ładnych parę bramek dla city. Na pewno nie zdradził chelsea odszedł od nich w podeszłym wieku i z pompą, co innego jakby odszedł w wieku 26-28 lat!. Tak samo jak Xavi ma swój wiek ale i formę całkiem niezła, moim zdaniem lepszy od rakieticia wiec jakby zagrał dla psg to fajna sprawa bo w ligue 1 dawalby sobie rade bez zadyszki;)
0
człowieku co ma teraz ta gra do gry z atletico ? strzelilismy 2 bramki na wyjezdzie z czego pierwszy mecz 3:0 i co sie dziwisz ze gra już siadła
0
nie ma co przezywać wygraliśmy u siebie 3:0 na wyjeździe dołożyliśmy dwie bramki wiec nie ma się co dziwić ze graja już piach. ale nie zmienia to faktu aby pokazali i w końcówce klasę
0
dokładnie messi łamie wszelkie granice i to jest to. Ale bez messiego barca tez miała by większe pożytki z neymara i suareza, bardziej mogli by rozwinąc skrzydła, bo co jak co ale nasza gra zawsze ciut więcej jest dopasowana do messiego i widać to gołym okiem nawet suarez w większości akcji zamiast strzelać na bramkę podaje do ...
0
prawda jest taka ze xavi trzyma większy poziom niż rakitic szkoda tylko ze tak mało gra, myślałem ze lucho będzie na niego stawiał częściej, nawet z takiej strony ze grali tyle lat razem ze sobą
0
ale realnie już tak ;)
1
chłopie za 30 baniek to możemy sobie takiego pokroju jak Pedro dwóch rezerwowych kupić
0
jeszcze nie widziałem zeby rakitic w barwach barcelony chodź jeden mecz wziął na swoje barki, rządził i dzielił w drugiej lini ! co do fabregasa to mozna pisac wiele był i duet fabs-messi swietne zagrania rywale klekali przed nimi. Co do słabszej formy w 2 czesci sezonu to kazdy zagrał słabo moze poza messim nawet w ostatniej kolejce z elche nie daliśmy rady wiec kazdy w czesci grał bardzo słabo, a zwalac wine na fabregasa nie mozna