1

nie masz racji przykład psg z rabiotem psg nie pusci go za te przysłowiowe 35ml e a tez kontrakt kończy sie za rok a court (wiem ze nie ta pozycja co rabiot) ale jako zawodnik daje wiekszy tak zwany level drużynie bo jest wyśmienitym bramkarzem i paryzanie nie dadzą nam go a i wykluczyc tez mozna tezę tego ze psg jest bogate to moga puscic zawodnika za darmo za rok a chelsea nie (chelsea tez stać na to bo maja jednego z najbogatszych ludzi na swiecie jako wlasciciela) Wiec Perez zrobi dobry interes kupujac za ta kwote zawodnika światowej klasy. Nasz zarzad chcac kupic courta musiałby zapłacic drugie tyle i tyle w temacie

0

raczej za 2-3 lata a nie za 3-5

0

tak ? a dopiero niedawno taki wychwalany najlepszy jesli tylko wygrywamy nie ma lepszego od rakiety. Ludzie jak wam zawieje tak spiewacie masakra. Rakieta jest tylko do rotacji ale ja sie tego trzymam juz od 1 meczu jego w naszych barwach

0

jak nie on da rade to kto ? moze Deulofeu albo Denis

5

wchodze na flashscore patrze i .. nie wierze :D jes jes jes remis realu :) musimy wygrac i 4 punkciki przewagi

7

a wiecie cos na temat gwiazd barcy w pesie 18? bedzie rivaldo, kluivert, overmars czy cocu ?tak jak w 17

1

no własnie lepiej dla l'ollu byłoby zadac 200ml za cout niz mowic nom stop ze go nie sprzedadza bo działacze klubu powiedzieli by wprost philipe ze płaca 200 ml za Cb i odchodzisz proste proste dlaczego ? dlatego ze maja kase za neymara wiec ich stac za Ciebie. Wiec na to wychodzi ze barca kłamie a tak pozatym jakby potrafili sprzedac arde, munira, gomesa to za tych 3 powinni wyciagnac ok 90 ml 30 za arde 40 za gomesa i z 15 za munira. A sa nie udolni i tyle w temacie

0

no właśnie odwiedziłem Transfermarkt jeszcze przed przenosinami do barcy i kołeczko było wyróżnione wtedy na prawej stronie a teraz no odwrót :D

0

ktos orientuje sie czy dembele lepiej radzi sb na prawej czy lewej stronie? w bvb grał na prawej a teraz nagle kazdy pokazuje go na lewej jak to jest? i nie chodzi mi o to ze messi gra na prawej :D

1

powariowali ale w barcelonie ! dlatego ze sie uparli od samego poczatku na liverpolczyka a w ostatnich dniach na di marie. Mieli tyle czasu a na rynku tyle grajków ze mozna by przebierac ale oni nie coutinho i tyle

0

zgadza sie tylko Rafinhe bym zostawil bo to solidny zmiennik a trzeba kims zmiany robic ale reszta to padaka nawet paco owszem jest młody ale to padaka totalna i niech nikt nie pisze ze młody uda sie wielu jest młodych w roznych klubach gorszych i lepszych i wymiataja

0

dokładnie kazdy klub ma jakies perelki monaco wiele takich ma real wiele takich kupił a my z dziura w nocniku bo trzeba jakies machlojki zatuszowac i kupic np daglasa albo zrobic interes zycia kupic starego np matieu za 20ml co ceny nie byly wygorowane i mozna wtedy bylo kogos z mlodego pokolenia podkupic

1

a czasem za Pauline od reki 40 nie wypłacili ? Jesli tak to dno totalne

0

zdajesz sb z tego sprawe ze po nie udanym sezonie bedzie do odstrzału a nikt nie bd nawet chciał za niego dac 10 M? zostanie z przymusu na 2 sezon a potem za zasługi pojdzie za free

0

wystarczy to ze ogladałem epl i nie chce nawet na niego patrzec ale przekonasz sie po 1 jego spotkaniu

0

tak samo mozna powiedziec kupcie Rasiaka za 40 i moze przez te 4 lata da nam usmiech na twarzy odp brzmi tak paulinho da nam usmiech na twarzy ale tylko ze smiechu jak bd potykał sie o własne nogi.

0

Najgorsze jest to ze ciężko nam wypracować jakieś dobre wzmocnienie

0

no to dlatego sie dziwie czemu jestes przekonany w dobra gre naszej druzyny jak mamy bagno a nie skład. No w 2 moze cos pogramy bo real to juz pewnie sie nie bedzie szczycił juz jak jest 5:1

0

ale wiare chcialbym miec taka jak Ty ;)

0

mało to Ty widziałes rece opadaja jaki slepy jesteś

0

wystarczyło 8 min i zostalismy zgnieceni zadnej pilki nie mielismy prowadza w 2 meczu 4:1 moga teraz sie bawic oby tylko jak mowilem nie było z 3:1 4:1

0

i co ? 20 lat ogladam mecze i wiem co mowie

0

no to zobaczysz i uwierzysz jak dostaniemy w dupę i to mocno już po 1 połowie cały świat zobaczy ze nie możemy zbliżyć się do poziomu czołowych klubów. Trzeba zrozumieć ze z roku na rok jest gorzej tracimy zawodników a nie zyskujemy wiec gramy coraz gorzej a jesli ludzie mysla ze iniesta cos wniesie w nasza gre to sie myla. Andres moze grac ale w lidze USA a nie w LFP, zrobil to co zrobił i juz nie wydusi zadnego podania na rzecz barcelony taka jest prawda. Łudzisz sie ze mozemy cos ugrac w tym roku ale jestes w bledzie i przekonasz sie o tym za pare godzin. Bede czekał tu na Cb

0

oczywiście ze miał wtopy i to nie jedne ale ja napisałem ze potrafi załatwiać a to coś innego i nie skąpił kasy na grajków co do hleba dymytro czy kerissona to oni byli za słabi na barce ale w swoich klubach błyszczeli i byli młodzi kazdy wie ale to jest faktem ze nie było szkoda zarządowi na transfery kasy jak trzeba było a my skąpimy a jak kupujemy to staruchów

2

słuchaj jack no chyba nie wierzysz w to ze barca wygra w madrycie tym składem i w tej formie ? Kibicowanie to jedno a trzeźwe oko to drugie sam uważam ze dzisiaj jak nie dostaniemy 3lub4 do 1 to będzie cud. I smiac mi sie chce jaki inni pisza ze strzelimy 2 czy 3 bramki. Tak jak napisałem wyżej kibicowanie to jedno(mimo porazek kibic zawsze jest z klubem) a trzeźwe oko to 2.

1

no tu masz racje laporta załatwiał takich grajków jakich się chciało owszem wydawał tez dużo ale przynajmniej nie skąpił na nikogo a nasz obecny zarząd skąpi na dobrych grajków ! a kupuje za duże pieniądze beznadziejnych zawodników.

0

podstawowa 11 brazyli jest juz bez rivaldo carlosa ronaldo cafu emersona gilberto i innych wiec teraz łataja dziury czym popadnie . bez komentarza

0

zmiennik za 40 mln ? a za rok będą chcieli się go pozbyć za... darmo maja problem z kupieniem dembele o cout nie wspomnę lepiej dołożyć te 40 do jakiegoś dobrego transferu. Pomyśleć jakby dać PAULINHO do realu obok 20 zawodników to byłby tym ostatnim najsłabszym wiec odp jest prosta zamiast się wzmocnić po stracie neya to się osłabiamy

7

ale przykre.....

0

Hazard tak ! suber na lewe skrzydełko po prostu magia ale romek go nie odda nawet za 222 kafli taka prawda..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?