2

@robertocarlos76 spokojnie Bartek będzie się cieszył ze cout strzelił 2 bramki i asystę bo może się ktoś znajdzie na Wypożyczenie tak żeby tylko z pensji zejść

0

@XreceC mogli by zmienić system gry może spróbować z coutinho i grać na dwóch skrzydłowych szybkie piłki do dembele ? Tak jak to robił w borussi ? I niech nikt nie mówi ze przyrównuje barce do borussi bo jak widać niemiecka piłka jest na wysokim poziomie. Borussia tez by nas objechała

0

@pep10 no bo trzeba go tylko dobrze ustawić na boisku i to wszystko a nie wymyślać może tu a może tu a może tutaj byle nie na swojej. W bayern tez nie ma lekko bo konkurencja jest wielka i jak widać bayern to pare klas wyżej niż Barca PARE Klas a nie poprzeczka wyżej. Ale nas zarząd będzie się cieszył strzelił 2 bramki i asysta wiec może ktoś go WYPORZYCZY zamiast jego zostawić a wywalić paru innych ?

0

@Khardan zle oceniasz sytuacje popatrz z tej strony jakby busi grał pierwsze skrzypce w tyle to i obrona grałaby lepiej ale jak cienko gra już większość zespołu to i poszczególni piłkarze już nie dają rady popatrz na messiego gra coś ? NIE gdzie jest jego geniusz ? Nie ma bo drużynowo lerzymy i nikt się nie uzupełnia

0

@Comentateiro Dokładnie liczy się finisz nie start

0

@iFrontier dlaczego morawieckiego ? Raczej Polska społeczność jest głupia bo ciagle każdy powtarza ze nic nie ma ze to ściema ze może coś jest ale to grypa. Jak się przy tym nie pracuje i nie widzi ludzi jak się z tym gownem męczą to się i nie wie

0

@xavi890 no z griza to ani rivaldo ani kluivert Barcelony. Ale trzeba tez pamiętać ze i system gry barcy tez go troche ogranicza

0

@MaTt_BarcaFan ja chwytam się za głowę ze merkel daje samochody domy uchodźca z Afryki

0

@seba444 wina Tuska

2

Skandal !!! Nie było żadnej ręki

0

@sokot Real wcale zle nie gra dużo sytuacji podbramkowych z jednej jak i z drugiej strony

0

@Shroud oczywiście ze ma. wiele razy mógłby odegrać do lepiej ustawionych kolegów to po 1 a po 2 jak podaje to 90 procent alba-suarez.

1

@bari_94 ale macie bolączkę z tym Ronaldo. Messi tez nie szaleje, wszystko chciałby sam robić

0

@Herbert Kłamie Bartek, zreszta nie pierwszy i ostatni raz. Wystarczy porównać dwa jego twierdzenia raz mówi ze stać ich na zakup kogoś z topu i ze finanse Barcelony są w porządku a potem oświadcza ze nie mogą pozwolić sobie na owe zakupy a i jeszcze chcą szybko pozbyć się wielu zawodników których nie mogą i tak sprzedać bo nie ma chętnych.

0

@Herbert a nawet śmiem twierdzić ze mogli sprzedać Artura za 200ml (wtedy każdy by wiedział już na 1000% ze to układ) a kupić pjanica za 190 ml bo to o to tylko chodziło. Trzeba było im szybko zamknąć rok księgowy nic więcej.

0

@Herbert zgadzam się z Tobą. To było tylko pod księgowość. Dogadali się z juve i tyle. A Artur został kozłem ofiarnym

1

@PiterBarca10 a może to złe przygotowanie fizyczne ? Moze powinnismy winić sztab medyczny Barcelony ? Nie pierwszy raz się mylili

0

Teraz i może średnim w tym wieku albo może w tym stylu słabej Barcelony. Ale za czasów złotej ery barcy to był w ścisłej 3 ponieważ pierwszy był Puyol :) wiec niech wasc ten argentyński oscar kończy

0

@Reczul2410 i cyk bardzo dobrze bo i tak mistrzostwa i LM nie zdobędą a przez cały sezon cyk można tyle na pensji messiego zarobić ze za 2 sezony można budować skład i kupować a w barcy już bez suareza alby busiego czy rakiety tyle pieniędzy zostanie. Lepiej odpuścić sezon

0

@Greenalley taka przewrotkę i rivaldo strzelił w lm z Man utd wtedy dośrodkował w pole karne Sergi a rivaldo ustrzelił Petera Schmeichel a więc słusznie rivaldo jest przed ronnim. A i rivaldo ładna przewrotkę też strzelił napewno w lfp bodajże z Rayo więc był szpecem od takich bramek

4

szkoda mi Barcy bo kiedyś jak przegrywała to z klasą i zawsze przed meczem każdy rywal nas się obawiał nawet sezon 2000/01 barca athletic 7:0 przykładów jest mnóstwo barca real 2:0 z tych czasów a teraz wszystko poszło w złym kierunku mam wrażenie ze nikt nad tym wózkiem nie panuje

6

Barcelona i wyższy poziom daj spokój chłopcze to nie oto chodzi bo niby taka Anglia z takimi świetnymi zawodnikami to niższy poziom? Paco strzela i tu i tam niemal wszędzie. I dla tych ludzi co nie kumaja dlaczego w Barcelonie wyglądają słabo a no dlatego że ciągle piłki są zjadane przez Messiego i Suareza jak ma taki Paco grać jak nie gra ma szpicy? A jak już gra na szpicy to i tak taktyka ustawiona podaj do Messiego. I taki Paco dembele i inni nie będą grać u nas dobrze.

2

Masz rację tylko jeszcze jedno po co sprzedac dembele a kupić hazarda jak obaj piłkarze lubią dryblowac na pełnej szybkości a żadnemu z nich nie podeszła by tiki taka jak zresztą większości już naszym piłkarzom trzeba się pogodzić że już nie będzie tiki taki wolę takie 2:1 niż na siłę szukać piłki w bramce z marszu.

0

Zgadzam się z Tobą że Messi zgrywal się fajnie z dembele. Może mój komentarz mocno zabrzmiał niż to co myślałem ale chodzi mi właśnie o to że czasem lepiej odegrać chodzi mi tu o trójkę (Messi Suarez Alba) do lepiej ustawionych zawodników niż na siłę zawsze grać na siebie bo wlasnie tym możemy zaskoczyć inne ekipy w tym sezonie ponieważ większość już wie o tym że ta trójka większość podań wymienia między sobą (Co nie zawsze daje nam to korzyści) Mozemy sb wyobrazic ze Suarez odgrywa w pole karne nie do messiego (na siłe) a np do lepiej ustawionego Dembele, Malcoma, Coutinho czy innego zawodnika? Prawdopodobieństwo zdobycia bramki wzrasta niż odegranie do Messiego gdzieś tam z boku(chodź Messi potrafi zrobić cuda tak wiem o tym) Ale większość już ten schemat zna i odcina paru obrońców go, a reszta w środku nie jest tak pilnowania i tym sposobem można zmieniać właśnie sposób gry i zaskakiwać przeciwników. Ale jak wyżej napisałeś np Suarez zawsze odegra do Messiego więc to się zrobiło takie ciężkie dla oka. Fajnie by było jakby Valverde zmienił ciężar gry Barcy na Coutinho i po bokach Malcolm i Dembele tacy liderzy nowi liderzy z zaskoczenia a ten decydujący w trudnych chwilach generał (pomału oddawał paleczke młodszym ktorzy musza rozłożyć skrzydła a nie ograniczać ich)

4

Dembel- piszecie "Minus za momentami zbyt długie pozostawanie poza grą" tylko jak nasi zawodnicy mają grac jak razi w oczy to ze Alba ciągle szuka tylko Messiego (nie zawsze dobrze to wychodzi, owszem czasem super) a Messi ciągle Suareza ( oczy bolą jak Messi niby taki geniusz a nie może podać np. zauważyłem w jednej akcji ze Dembele stoi jak kołek na 13-15 metrze na środku i czeka na podanie ale nie geniusz Messiego polega na tym ze musi podać do Suareza) czasem sobie myślę czy nie lepiej było by spróbować zagrać bez tej dwójki (przecież mamy teraz mocny skład) a zobaczyć zawsze można.

0

a może william jest kompletnym piłkarzem na lata ? lubię go ale przesada ze chcą kolesia wyciągnąć z Chelsea za 60ml plus jakieś a Ty mówisz mi ze my dobre ceny bierzemy za naszych zawodników. Chelsea ma oferty za williama z paru klubów i to za konkretne pieniadze z rocznym kontraktem a my młodszego Rafinhi nie potrafimy sprzedac bo kazdy kupiłby go ale za grosze

0

co ty wgl pier.. deb...u jak takiego williama chca z konczacym sie kontraktem kupic za 50/60 ml. Nawet mun Utd daje wiecej. Gowno sie znasz i jestes pierwszym z tych jak barcelona przegra to bedziesz pisał ze rakitic i spolka to drewno sprzedac a jak wygraja to zachwalasz pod niebiosa tacy z was szmatławcy !

0

Z belgiem tylko przykład dałem (czytaj ze zrozumieniem) . No i co z tego ze chce przejść do białych ? to kwota musi byc 35ml i koniec? dembele neymar czy cout tez chcieli przejść do nas i co wynikło z tego ? żadnego nie kupiliśmy za 35ml tylko wszyscy ponad 100ml. Usiłuje wam powiedzieć ze nawet z półrocznym kontraktem 3-ech w/w zawodników nie trafiłoby do nas za te przysłowiowe 35ml. dlaczego? a dlatego ze na rynku transferowym Barcelona jest kojarzona z tym czymś na kim trzeba zrobić balona. U nas zarząd jest od tego zeby robic wałki na transferach(widmo). Zastanow sie lepiej nad tym dlaczego nie mozemy sprzedac Rafinhi za normalne pieniadze. Nieudolnosc i posmiewisko.

0

nie myslisz Ty bo piszesz ze za 35 ml przejdzie do realu i to jest ogromna kwota. Zastanow sie człowieku jakie głupoty piszesz i zapłacz nad soba jaki klub sprzedaje najlepszych zawodników za marne 35ml? nawet z rocznym kontraktem. Nie sledzisz transferów wiec nic nie wiesz. Zal wam dupe sciska bo biali robia lepsze transfery pod wzgledem ekonomicznym. Z kupnem to był tylko przykład czytaj ze zrozumieniem bo widac nie potrafisz.

0

No to jak uważasz ze mielibyśmy zapłacić za belga tylko 35ml to czemu go nie kupimy? podpisać z nim 3 letni kontrakt i sprzedać za 70? wiec Twoja logika jest słaba mówiąc że Perez nie robi interesów życia. Nie masz argumentów ponieważ my sprzedajemy zawodników za grosze kupujemy za krocie zaś real sprzedaje słabych zawodników za krocie. O taka prawda. Wiec lepiej trzymac chelsea belga na rok i walczyc o mistrzostwo kraju z bdb bramkarzem niz dostac 35 i nie kupic bdb zamiennika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?