rivaldo.10
Dołączył/a: grudzień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dokładnie chorwat nic jeszcze takiego nie pokazał w lidze rozegralismy 28 spotkan z czego zagrał na dobrym poziomie moze 4 i jedno w lm
0
Śmiać mi sie chce z niektórych komentarzy, wygralismy z realem mamy 1 miejsce i wiekszosc pisze jaki to jest swietny rakitic, zal mi was koles zagrał do tej pory z 4 moze 5 dobrych spotkan reszta to jednym słowem rzepa ! Wygrywamy mecze dzieki pique-messi-neymar i suarez nasza pomoc wcale nie funkcjonuje nie ma nikogo kto by mogł kreowac gre. Gramy przyjemny futbol dla oka w ataku ale nasza pomoc to tragedia niemal w kazdyn meczu to widac nawet ze słabszymi druzynami a to ze czasem blysnie rakitic czy iniesta jakims zagraniem niczego nie usprawiedliwia odejscia alexa czy fabsa.
2
w tle gio van bro, marquez, edmilson i eto'o była paka ;)
0
tez mam taką nadzieje myślę ze bale'go przeskoczy bez problemu ale mam tez cichą nadzieje ze i benzyne tez zostawi w tyle ;)
0
dokładnie tak wstyd i hańba. drewnami jesteście wy wszyscy można wami w piecu palić :) chcielibyście każdy mecz wygrywać tak się nie da;) mówicie ze dajemy prezent realowi, a sam real dawał przegrał z valencia i atl. madryt dzięki czemu mogliśmy się zbliżyć do 1 pkt. Jeszcze nic straconego.
0
dokładnie tak jak napisałeś każdy ma prawo stawiać przeciwko nam nawet mur chiński takie mają prawo jeśli uwazaja ze w ten sposób zdobędą cenne punkty :) a my jako drużyna mierząca w mistrzostwo powinniśmy szukać dziury w tym owym murze!
0
racja f de boer jest lepszym trenerem od lucho i to o jakies statystycznie 40 % i w dodatku de boer mogłby sie rozwinac w barcy co do lucho to pokazał w romie całkowicie ze nie nadaje sie na trenera zadnego klubu
0
zadecyduje jeśli zarząd zdecyduje czy enrique pozostanie dalej na ławce a wszystko zależy od wyników drużyny. Dla mnie właśnie jest to takie masło maślane. Wystarczą 2 porażki z meczu na mecz barcy i bd mówić się o zwolnieniu luisa. Jak dla mnie enrique dobrym był piłkarzem lecz trenerem i filozofem od taktyki... powinien być 2 trenerem barcy albo trenować rezerwy.
0
powiem tak, na obecną chwile messi i cristiano grają galaktyczne ale gra w piłka z czasów luisa figo wygłada zupełnie inaczej siły lig europejskich były inaczej rozłożone, gwiazdy światowego formatu byli porozrzucani po rożnych klubach :-) Tacy zawodnicy jak Raul, Ronaldo, Del Piero, Rivaldo, Zidane, Roberto Carlos, Thierry Henry i i paru innych wcale nie prezentowali gorszy styl niż cristiano ;-). Teraz wygląda to tak ze cristiano czy messi szczelaja po 3, 4 bramki w meczach z (nie czarujmy sie) słabymi rywalami, np., takie deportivo 15 lat temu stanowiło siłe w lidze z makkayem, tristanem, valeronem, silvą, romero czy moliną.
1
mimo wieku nic się nie zmienił, nawet z twarzy :D
0
żadnych hejtów messi to serce barcelony ale musimy spojrzeć trzeźwo na calą sytuacje a raczej gre barcy gramy bez pomysłu bez taktyki i tak jak mówiłem i sie wykłócałem dawniej ze tacy zawodnicy pokroju rakitic mathieu douglas nie maja czego tu szukać bo mieliśmy w swojej historii christenvalów, rochembacków i innych wynalazków co tylko zawadzali a nie przynosili żadnych pożytków. Szkoda ze mówi się o odejściu messiego teraz jak już nie mamy w swoich szeregach Sancheza i Fabregasa. Moim zdaniem najbliższe dwa mecze dadzą nam dużo do myślenia. Barcelona z messim jest silna ale zarazem z leo to taka kula u nogi barcelony tracimy na swiezosci i marnujemy zawsze takich napastników jak teraz suarez. Moim zdaniem i neymar rozwinąłby się lepiej i eksplodowałby formą nie majac u boku messiego. 250 milionów euro to wielka suma.
0
zapewne tak będzie bo porażkę mamy jak w banku :)
1
teraz pora na luisa i bartomeu :)
0
sam messi w takim meczu i przy stanie 1:0 nie pomorze ;) powinny być 3 zmiany a nie 1
0
rivaldo - przewrotki i wolne, poezja :)
1
zobaczcie notowania zawodników premier league sezon obecny i zwróćcie uwagę kto zajmuje czołowe miejsca :)
http://www.worldfootball.net/scorer/eng-premier-league-2014-2015/
0
jak ciotka to ty najwyzej biegasz :D a tak powaznie to cała druzyna w tym okresie grała lejbowato. taka prawda
0
smieszny dzieciak z ciebie haha
0
pisałem już kiedyś ze rakitic jest zwykłym szarym grajkiem i odejdzie za góra dwa sezony. Fabsowi może czyścic buty :) staty fabregasa do dzisiejszej chwili to 14 asyst(11PL;3CL), 3 bramki (1PL;2CL)
0
myslę że fabregas by został i przynajmniej jednego klasowego pomocnika bysmy mieli bo xavi iniesta bez formy a rakitic to nie w barcy powinien grac ;)
0
kocha tego kto traktuje go z szacunkiem nie jak barca jak ostatniego szmacia..rza
0
no nie wiem czy cesc zapłacze. fabs w dwóch kolejkach ma juz trzy asysty.
2
dlatego ze kibicuje juz od 1997 roku i wielu przychodziło takich jak chorwat zawodników którzy mieli "odgrywać pierwsze skrzypce"
1
dzieciaczku z przedszkola widać ze oglądasz bajki;) Takich pomocników prezentujących poziom jak rakitic jest wielu tylko żaden nie sprawdza się w tak wielkich klubach jak barca, man utd czy real
2
na dzień dobry to rakitic moze buty pastowac fabsowi a i jeszcze jedno chorwat bedzie tylko zwykłym szarym grajkiem ktorego pozbedziemy sie za sezon moze dwa.
0
a po co nam suarez ? po to zeby gral na skrzydle ?
2
nie mozna winic Fabsa ze wbił nam nóż w plecy bo to sama barcelona wbiła Fabsowi noz w plecy potraktowali go jak amatora robiac rewolucje od niego. Wybrał chelsea bo mu tak pasowało niby dlaczego nie ? barcelona mogła go wyrzucić to i on mogł sie odegrac ;)
2
barca jest smieszna a nie mes que club
0
chłopie xavi ma zostac w klubie? po co niby ? przeciez jego nogi juz nie wytrzymają takiego tempa jak la liga. Koke Pogba czy Vidal wszyscy pewnie beda wołac za nich jakies 60 ml euro a fabsa oddajemy za pół darmo śmiech na sali
0
zwykłe drewno. polityka klubu to tragedia