rivaldo.10
Dołączył/a: grudzień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Daj sobie spokój to już historia iniesta już jest za słaby nic Barcelonie nie da. Dał wiele ale my mu też daliśmy odpowiednie pieniądze i szacunek więc mię wspominajmy tego. Wóz jedzie dalej i musimy patrzeć na nowych zawodników za rok po słabym sezonie znów powiesz iniesta za zasługi? Lata lecą i trzeba patrzeć na klub!! A nie na ulubionych grajkach. Taka prawda. Na dzień dzisiejszy iniesta może czyścić buty neymarowi
0
Teraz turan bd grał na lewym skrzydle
0
Haha śmiechu warte to co piszesz Messi fest te kroki stawiał ostatnio w lm. Dreptal tylko nic więcej nie pokazał nic a nic więc głupot nie pisz. Właśnie psg z veratti danim neymarem i reszta mogą zdobyć lm szybciej niż my.
0
Tak 18 ale odliczenia teraz sam podpis Messiego spłatę zadłużenia i inne kontrakty i długi więc żaden to zysk jak nie stać nas na żadnego zawodnika z wysokiej półki
0
Co ty za głupoty piszesz ney niżej niż iniesta i busi chyba okularów nie masz iniesta jest już cienki jak barszcz nie widziałeś jak grał na cały sezon może 2 albo 3 spotkania mu wyszło a i busi poszedł w tango już dawno ogrywali go jak chcieli. Szczerze to i pique już nie bd miał takiej formy jaka prezentował dawniej. Więc skończ pie...
0
no messi dopiero leci na kase jeszcze sezon moze dwa i messi-a nie bedzie miał tyle pary w nogach
0
za rok realne ! jesli nie podpisze i bedzie mial swoja karte w zebach bo inaczej nie moze przejsc do nas bo perez formułuje tak umowy ze zaden zawodnik z waznym kontraktem w realu nie moze przejsc do nas. A nasz zarzad w odwecie w sumie tez mogłby tak robic
0
No tu masz rację poziomu panów ron i riv to on nie osiągnął i raczej już nie osiągnie ale nie zmienia to faktu że potrafi niezle grac w gale więc troszkę szkoda by było go
0
ale sie napinasz napisałem ze ja wole fabsa niz paulinho ! To widze ze uwazasz ze paulinho jest w lepszej formie ? nie zartuj chiny kontra anglia ? wez pomysl co piszesz. Wiadomo ze barcelona nie kupi ani fabregasa ani bellerina ani verattiego ani eriksona tylko dałem porownanie ze nasz klub interesuja sie jakims słabym graczem typu Kalu Uche z Chin. Nie jest to dla Ciebie smieszne jako kibic ? Jest tylu utalentowanych zawodnikow. Porownalem fabsa do paulinho tylko dlatego ze sa w tym samym wieku.
0
kasztalanie to go-wno wiesz jak tak conte chce miec mocny sklad to po co wywala Coste?? To raczej fabs chce zostac w londynie. Jakbyś umiał czytac i słuchac to bys wiedział ze conte przed mediami powiedział ze nie liczy na hiszpana w ustalaniu skladu tylko ze fabs chciał zostac i cos udowadniac. Ale tak to jest jak sie o niczym nie wie moze linka do wypowiedzi jego. pa-ja-cu haha
0
podaje as i jakis diaro madrydista 4 godz temu
0
hiszpanskie media podaja ze perez rozmawia juz z ajaxem
0
real kupuje sancheza z ajaxu ! chcą upokorzy barce
0
real kupuje sancheza z ajaxu !
0
A w fife to ty grasz ale na takim cienkim sprzęcie że nom stop ci tnie. Pisząc że paulinho jest solidny i silny za te pieniądze to faktycznie to w tą grę możesz każdym zawodnikiem być silnym i solidnym. A po 2 retoryczne napisałem że Fabsa można mieć dlatego że się pozbylismy go od tak Po 3 Chelsea wycenia już go na 35m. Cienki bolku :)
0
A ty widać że nic a nic nie interesujesz się piłka. Jesteś cienki bolek nie wiedząc o takich sprawach jak problemy Fabregasa w Chelsea
1
Haha a co może City biedniejsze. Walnij głową w mur lepiej
0
co ty gadasz conte go nie lubi i go nie chce w skladzie fabs notuje asysty ale gra po 30 min. Za 30 go sprzedadzą jakby fabs wywarł presje. A i tak odejdzie jakby bakayako przyszedł
0
taa i za te pieniadze? to juz wole fabsa zeby wrocił mysle ze za 30 go oddadza
0
ale trenerzy w tej sytuacji nie maja teraz znaczenia jacy byli ponieważ policz sb ile lat temu był pep tyle lat odejmij messiemu iniescie albie busiemu alvesovi mielismy xaviego i innych całkiem inna paka młodych wtedy grajków teraz ? no własnie ... a i mielismy ronaldinho etoo edmilsona młodego pique i puyol tez był wiec sporo młodych zawodników z perspektywą i paru doswiadczonych wyjadaczy :)
0
Inter buduje drużynę (zapewne będą walczyć o pierwsza 3)a my uzupełniamy szrot szrotem to jest taka różnica i suma summarum to my możemy skończyć poza trojką. Taka prawda
3
wolałbym już emerytów roniego i rivaldo więcej pokazaliby z ogórkami niż ten paulinho
0
Raczej nie będzie transferów (udanych)
0
No to widzę że nie tylko ja miałem takie odczucie co do jego ry-ja
0
popatrz co sie dzieje w wnętrzu barcy cały zarząd to jakaś kpina nie majaca nic wspolnego z dobrem klubu tylko do prania brudnych pieniędzy. Cały swiat widzi jakie barca robi dziwaczne transfery nie chodzi mi tylko o kupno jakiegos go-w-na typu (kazdy wie o jakich smiesznych zawodnikow chodzi) tylko o sprzedaż takich zawodników jak thiago, fabregas, pedro, etoo, villa, dani alves potraktowani zostali jak smiecie ! przykład fabsa 151m 42gole 48asyst a w aresenl miał ponad 300 meczow zeby strzelic 57goli u nas sie rozwijał i sprzedalismy go (wiem ostatni sezon był słaby ale to cała druzyna łacznie z messim nic nie pokazala, wiec winni byli wszyscy) a o thiago juz nie spomne .. istny debilizm te wszystkie ruchy tylko pokazuja jak u nas nie przyjemnie jest. drugo sprawa z carlesem puyolek ktory otwarcie powiedzial przed calym swiatem ze dopóki ten zarzad jest to jego noga tam nie postawi. Na mlodych tez nie stawiamy nawet jak wygrywamy 3,4 czy 5 : 0 to i tak nie dostaja ani minuty.
0
haha dobre żarty to moze real nie ma tez 3? na obecny czas lepsze trio maja niż my a tak nawiasem mowiac to mogą szesciopak ułożyc jakby chcieli wiec mozna sb darowac tą gadke ze sie boją . Prawda jest taka ze kazdy wie ze real jest i był przy kasie teraz stawiają na rotacje duzo młodych zawodników dostaje szanse i przedstawiaja obiecujacy projekt sa na topie . A my ? my mamy to swoje trio i nic wiecej !!! dziadków za rok oddamy za darmo bo po sezonie zostaniemy nawet bez pucharu króla ! kompletnie z niczym i bez zawodników . dlaczego ? dlatego ze stawiamy i widzimy tylko trio które w tym sezonie samo nic nie ugra. do nas chca przychodzic zawodnicy typu paulinho i nic wiecej ... nie kupimy nikogo bo nie ma pieniedzy na transfery i bzdura jest to ze sie znajdą obecny zarzad tylko mydli oczy ze maja za co kupic nawet bellerina . Nie kupią go bez sprzedazy rafy albo turana bo nie mają za co haha taka prawda.
2
I to jest sedno !
2
Ja mam nadzieję że już nie i ładnie mu po dziękujemy ponieważ jestem kibicem barcy a nie messiego . Popatrz z tej strony że mamy samych starych zawodnikow i oprócz aleni ter stegena może jeszcze dennis coś pokaże żadnych obiecujących
0
Oficjalnie można już powiedzieć że verattiego i bellerina nie kupimy kluby nie puszcza ich za żadne skarby w tym roku. Poinformwali o tym dzisiaj ponownie. Zostaliśmy z niczym ! Real ma swietna ławkę kupili już theo Arsenal lacazetti a my nawet nie sprzedajemy szrotu ani nie kupiliśmy żadnego zawodnika bo Gerarda ciężko nazwać wzmocnieniem ..
1
Druga sprawa Barcelona powoli zaczyna się sypać płacimy wielkie pieniądze za tridente nie mając pomocy i obrony zawodnicy starzeją się jak tak dalej pójdzie zostaniemy z dziadkami co nikt ich nie będzie chciał kupić a nas nie będzie stać na porządnego grajka. Pierwszym transferem barcy powinien byc cały zarzad. Bo wygranie trypletu to nie ich zasługa tylko samych zawodników którzy byli w sile wieku.