rivaldo.10
Dołączył/a: grudzień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panowie musiałem się zalogować i to napisać bo to już śmieszne dawno się skończyło! Nie kupimy ani verattiego ani bellerina. Zarząd Barcelony tylko mydli oczy nam kibicom żeby się utrzymać przy władzy zacznie się pres sezon potem sezon i trzeba będzie grać tym składem co mamy plus śmieszni zawodnicy sprowadzenie typu formy Kalu Uche. A zarząd jak się zacznie sezon nie będzie do tkniecia.
0
no nie przesadzaj z tym długo długo nic bo messi nic nie pokazał w 4 - ostatnich meczach LM ! a z Realem to poezja ale jednak Real tez jest bez rewelacji wygrywają bo mają szczęście (głupie) albo im pomagają i na siłę ciągną wyniki sędziowie.
0
nie musiałby zostawac ronaldo tylko wystarczyło by zeby został figo z nami bo jak grał figo i rivaldo to wymiatali wszystko i wszystkich a potem doszedłby kluivert do pierwszego składu i juz by była LM nasza a tak to zostalismy bez pomocnika.. i jeszcze z słabymi bramkarzami co nie moge zrozumiec do tej pory dlaczego barca w tamtych czasach nie mogła kupic dobrego GK. Umie ktos to wytłumaczyc ? bo własnie zabrakło nam w tamtych czasach jednego porządnego golkipera i pomocnika do sięgnięcia CL.
1
co ty piszesz dzieciaku za czasów rivaldo to barca zdobyła
Mistrzostwo Hiszpanii 1998, 1999
Puchar Króla 1998
Superpuchar Europy 1997
i jakby tylko figo judasz nie poszedł do realu to Barca dominowała by w całej europie. Brakowało nam pomocników bo sam rivaldo z kluivertem nie mogli wszystkim dawac rady. A bramki rivaldo były przepiekne i te z dystansu i te z wolnych i te z przewrotek bo zdobywał nie tylko z walencia ale i z rayo i z man utd ! nawet z połowy boiska strzelił !. Szkoda własnie z judasz figo odszedł bo wtedy barca z rivaldo i figo wygrywała wszystk potem doszedł kluivert i by była miazga no ale stało sie jak stało ...
0
to jeszcze lepiej w sumie gdzies 250ml na 3 transfery plus kontrakty.. wiec nie ma szans
2
tak bo obecnie wygrywa mecze ( po 3:1, 3:0..) i nie wazne w jakim stylu..
0
haha śmieszy mnie to bo masz wyobraźnie ;) nie stac nas psg bd żadac ok 90-100 ml a lyon z 50ml i a i arsenal miedzy 20-30 ml..
0
nie jestesci kibicami barcy tylko pojedynczego gracza. Messi nie pokazuje juz od xxx meczów ze moze ciagnac gre to po 1 po 2 mozna na nim zarobic miliony za których mozemy miec 4-5 graczy po 3 neymar powinien przejąc paleczke messiego po 4 jesli nie sprzedamy kogos z tej dwojki to nie stac nas bedzie na zadne wzmocnienie po 5 messi juz tylko ciagnie kase z barcelony ile wlezie po 6 brak mu jaz takich ambicji a po 7 za rok zobaczycie sami tak jak smiejecie sie z ronaldo ze juz nic nie gra tylko samo mu cos wleci do bramki to i messiego coraz blizej to czeka.
0
w końcu moge to napisac jako wieloletni kibic od 1998 roku mamy 3:0 i powiem tak czas najwyzszy albo sprzedac messiego(neymar przy messim nigdy nie osiagnie wiecej niz teraz czyli bedzie stał w miejscu) przy sprzedazy messiego mysle ze 150ml e dostaniemy bez problemu plus jego bajeczny kontrakt który nie bedzie obciążał klubu to daje nam wielkie mozliwosci mozemy kupic czterech nawet pieciu obiecujacych zawodników ! albo pozbyc sie neymara bo ten nigdy przy messim nie bedzie przywódcą i marnujemy mu kariere !!. Co do messiego nie piszcie ile barca dała mu i na odwrót po prostu sa już kwita i klub i messi czas dac klubowi sie rozwijac dalej. Pamietajcie ze messi juz nigdy nie bedzie tym messim co był za rok bedzie jeszcze gorzej !
0
magia:) połowe boiska przeleciał i osmieszył obronców. A tak na marginesie hazarda juz dawno chcialbym widziec u nas.
4
oo ja teraz obudziliście się ze Bravo powinien zostać ? dla was jak zawodnik ma po 30 -stce to już na sprzedaż bo stary. Nauczcie sięt jednego w życiu i w piłce. Nazwiska i wiek nie graja . To jedno a drugie jest to ze nie graja Ci którzy są lepsi obecnie mowa o ardzie za neymara (neymara kazdy tez wychwalał ze lepszy od ardy bo kiwnie jednego czy drugiego młokosa i tyle nogi mu sie plataja nic wiecej taka prawda ) a vidalu to szkoda gadac lepszy jest niz roberto i nie gra co do rakiety i gomesa tak samo powinni grac od poczatku denis czy rafincha ale to jest nasz trener ktory gra składem co kiedys wygrywał ale haloo! Panie lucho czas sie obudzic. Nazwiska same nie graja..
0
generalnie masz racje . ale co do meczu to od 2 pol luis powinien zrobić od razu 2 zmiany ! zobaczymy tak naprawdę co z niego z trener ;)
2
turan powinien wejsc na atak
0
tyle dobrego w tym ze denis kosztował grosze w przeciwienstwie do gomesa
1
nie zgodziłbym sie z tym ze lucho wie co robi nie stawiajac od 1 minuty na rafinhe czy arde bo to gomes powinien wejsc na koncowe 20 min. A co do komentarza "na szczescie" wielu wspaniałych w nawiasie wspaniałych trenerów stawiali na "drewno" a innych odsyłali na ławke moge napisac nawet przykład w barcelonie najlepszy pilkarz swiata 99 rivaldo w tym okresie siedział na ławie bo van gal miał taki kaprys i wiele innych przypadków w innych klubach..
0
powitał wszystkich :) jak gra arda w tym spotkaniu oprócz asysty która juz sprawdziłem i jak ter stegen pewnie stoi w bramce? pozdrawiam
0
jak turan grał na ostatnie minuty ?
0
co ty gosciu za bzdury piszesz messi odpuscił ..to czemu messi nie przycisna i nie pokazał swojego geniuszu z realem atletico valencia r.sociedad i villareall ? wytłumacz mi to . Druzyna przegrała bo messi tak chciał ? chciał dac zdobyc bramki suarezowi ? smieszny jestes dzieciaczku . pewnie piłke z dzioba kopiesz haha
0
martin zawisza slepy jest z wkładka h04 na wzrok :D
0
chłopcze jakie priorytety zmienił ? co ty za brednie piszesz haha suarez po prostu w tym sezonie ma wiekszego nosa niz messi i nie ma o czym dyskutowac dzieki bramka luisa jestesmy na 1 miejscu w la liga bo messi własnie nie pociągnął końcówki sezonu jak za dawnych lat ! Mogł leos strzelac bramki z realem czy atletico a nie zdołał proste jak budowa cepa a ty piszesz jakies bzdury. Zamilcz ;]
2
masz racje nie grał pod koniec tak jak powinien ale nie zapominajmy ze cała druzyna tak grała;) no i oddanie go za free plus dopłata do ibry = czysta głupota i kasa w błoto bo kazdy wie jak było z ibra
1
dokładnie masz 100 % racje chodź jedna osoba to widzi
0
zreszta 19 lat obserwuje jak barca gra i wiem ze on sie nie nadaje i niech kazdy zrozumie ze to jest sredni zawodnik. wyjdzie mu 1 spotkanie na 10 to jest po prostu za mało
0
no własnie biega duzo w defensywie i tyle robi wiatr w polu nic wiecej widac jaki z niego defensor stracilismy 2 bramki jest po prostu drugim patrickiem vieirą a tak jeszcze na powaznie to do barcy nie pasuje zeby grac 2 defensorami i on i sergio bo wtedy marnie barca gra nie swoim stylem ;)a jesli klub zamierzał grac 2 defensorami to yaya toure nigdy nie powinien byc sprzedany bo ivan mu nawet teraz do piet nie dorasta albo mogła barca kupic naprawde dobrego defensora jesli juz mowimy o defensywie
0
chłopcze jaka role odgrywa chorwat w naszej drużynie ? uzasadnij a nie piszesz farmazony ;) po pierwsze ten słabiutki chorwat nie odgrywa zadnej roli w barcelonie bo nie gramy takim systemem co by preferował własnie ivan to po 1 a po 2 z niego zaden makelele czy vieira a po 3 od tej roli co sb myslisz ze ma on odgrywac jest i ma byc sergio a ivan tylko nas opuznia
2
prawda jest taka ze jak nie gra nic messi suarez i neymar to widac ze mamy kiepska linie pomocy i obrone a co do chorwata dalej bede mowil ze nie nadaje sie na barce bo jest sredniakiem a nie dobrym pomocnikiem udało mu sie do tej pory zagrac pare spotkan na poziomie i to tylko dlatego ze nasze tridente grało jak z nut. a w sytuacjach takich jak te w koncowce sezonu bez formy mse to własnie linia pomocy powinna brac na siebie ciezar gry a tu nic ..
0
sprzedać rakiticia, iniesta młody nie jest i pogba wskakuje do składu.
0
Komentarz usunięty
0
Możliwa jest również sprzedaż Daniego Alvesa, Marca Bartry, Adriano i Sandro. Środki z tych transferów zwiększyłyby pulę przeznaczoną na wzmocnienia zespołu. Jakie środki ja sie pytam ? śmiać mi sie chce jakie głupoty piszecie , zastanówcie sie 3 razy zanim takie coś walniecie, po 1 alvesa sie nie opłaca sprzedawac bo nie dostaniemy za niego wiecej niz 10ml ! a za adriano i sandro to juz wgl zeby z 5 ml razem wzieci to by było juz ok. a z bartra bym sie tez wstrzymał bo tez nie dostaniemy za niego wiecej niz 5 znajac polityke barcy w sprzedaży zawodnikow. taka prawda. Za marquisa z psg bd wołac ponad 30 mln za pogbe mniej niz 80 nie zejdą. wiec marne interesy zeby sprzedawc i alvesa i marca
0
bo dziady się bd odwoływać i im już idą na rękę żeby mogli się wzmocnić w lecie, a nam to broniono zarejestrować turana i vidala a tak wgl fifa już od dawna jest śmieszną organizacja która tak naprawdę kompletnie nic nie robi a dyktując przy tym śmieszne warunki ten komitet powinien być obalony