sev3nd4ys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Choszczno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zastanawiam się nad jedną rzeczą.
Sędziowie w Hiszpanii przestali nas lubić, czy może ktoś zapłacił by nas nie lubili zapewniając sobie przy okazji ich względy.
0
Oczywiście, że nie ten poziom, ale za 2-3 lata on z kolegami (Jonathan i Assulin) będą wymiatać. Za Fabregasa trzeba wydać za dużo pieniędzy. Gourcuff jest tańszy i jestem pewien, że by się sprawdził.
0
Meczu oglądać nie mogłem, a przynajmniej nie cały, ale oceny Czyhrynskiego i Maxwella martwią, i to bardzo. Do tego słabsza dyspozycja Ibry i kolejne dno Bojana. Te dwa pierwsze transfery póki co zalatują niewypałem, ale wierzę w Pepa i mam nadzieję, że w końcu wybuchną.
0
Mata ma talent a teraz też gra dobrze. Ponadto, chociaż wiem, że to wredne to wyobraźcie sobie jak Real będzie sobie pluł w twarz, że puścił z klubu takiego piłkarza, a on w dodatku znalazł sobie domek w Barcelonie ;p
0
Fabregas jest moim zdaniem spalony. Jeżeli Barca wykłada pieniądze a on nie wie czy chce, to coś nie gra. Jak dla mnie to on może niańczyć dzieciaki w Arsenalu, skoro mu nie zależy na transferze do Barcy.
Zamiast niego ciekawym wyborem Gourcuff, a ponadto mamy Jonathana, Thiago i Assulina. A Keita też może grać na środku pomocy o czym świadczy początek tego sezonu.
0
Perez będzie skakał na jednej nodze do Monachium i wypłaci im te 60 milionów. Swoją drogą to rzeczywiście śmieszna sprawa, żeby chcieć taką kasę za zawodnika, któremu kończy się kontrakt. Powinni zaśpiewać nie więcej jak 25 milionów i z pocałowaniem ręki przyjąć każdą ofertę powyżej 20 milionów.
A Barca powinna się sprężyć i sprowadzić Silvę, tylko, że z refleksem Txikiego cztery kluby zdążą go sprzątnąć za nim on usiądzie do negocjacji tłumacząc się skomplikowaniem sprawy. Ewentualnie zostaje Mata i nikogo innego tutaj bym nie chciał.
0
Dobra, koniec. Tylko się nie posikajcie xD Nie tyle Barca odrabiała, a nawet jak się nie uda to przynajmniej będzie mniej meczy do rozegrania, a najważniejsze jest mistrzostwo Hiszpanii.
Oczywiście, trochę szkoda, że nie udało się zatrzymać 0-0, albo chociaż 1-1, ale taki jest futbol i nie ma co się załamywać. A jeżeli ktoś ma zamiar kląć, narzekać na wszystko i marudzić to niech lepiej kibicuje Realowi, Chelsea albo Sevilli, przynajmniej będzie spokój na forum.
0
Może nieco wiary? Jeszcze się jeden mecz nie skończył a już skreślacie Barcelonę w rewanżu... Ktoś w ogóle się będzie łudził, że będzie łatwo?
0
Przerzućcie się na Sevillę i nie będzie problemu. Żałośni sezonowcy. Już nawet na Guardiole narzekają ;/ Jak dla mnie to on może przegrać wszystko co się da a i tak będzie legendą i jednym z największych bohaterów Barcelony.
0
gringo1989
Coś myślę, że za duże ryzyko na taki mecz... Wariant na pewno ciekawy, ale lepiej jakby był przetestowany ze słabszym rywalem.
A co do Ibry, to CdR miał być dla Bojana i nie widzę powodu dla którego przez jego kartki odbierać Bojanowi szansę na grę z silnym rywalem.
0
No i koniec ...
Normalnie taki remis z Villareal nie byłby zły, ale jak Real jutro wygra to zrówna się z nami punktami a możliwe, że zajmie lidera ;/
No, ale z drugiej strony Osasuna też może napsuć nieco krwi wyznawcom Pereza.
A wracając do meczu to na plus Henry a na minus Ibra.
0
Możecie się przestać licytować na długość kibicowania Barcy?
Jak na sędziego chusteczki to bardzo słusznie. Póki co nic nie piszę o wyniku meczu, bo mam nauczkę po 1/2 LM i finale KMŚ ;p
0
A te białe chusteczki to dla kogo? :O
0
Chciałbym życzyć, wszystkim kibicom FC Barcelony, szczęśliwego nowego roku, samych sukcesów, pieniędzy, zdrowia i banana na twarzy każdego dnia.
Piłkarzom Barcy za to, życzę ambicji, dużo, dużo zdrowia i obrony wszystkich 6 tytułów przyprawiając Pereza o palpitację serca w finale LM na Santiago Bernabeu.
0
A klub dostaje puchary na stałe czy też, gdy np. KMŚ wygra inny klub to puchar trzeba będzie oddać. Pytanie dotyczy też reszty pucharów.
0
Kaka > Iniesta? Ciekawe...
Przede wszystkim brawa dla Messiego. Świetny rok i zasłużona nagroda, co nie zmienia faktu, że wolałbym inną kolejność ;P
1. Xavi
2. Messi
3. Ronaldo/Iniesta
No, ale nie ma co narzekać. Wesołych świąt życzę.
0
Gdybym był Messim to bym nie dość, że bym odpowiedział to jeszcze do tego olał bym kadrę. Przynajmniej na jakiś czas. Niech zobaczą ile znaczy Argentyna bez Lionela.
Ponadto, nie wiem co wyobrażają sobie kibice ELP, może Messi miał jeszcze samobója walnąć, żeby uszczęśliwić tych dziwaków?
0
Wariaci ;] Ja się od godziny próbuję upić wodą mineralną ;p
0
Zgadza sie ;]
"Messi zaś strzelił dziś zwycięską bramkę nie klatką piersiową, ale SERCEM !"
Cytat tygodnia co najmniej, i pełna powaga w tym wypadku.
0
Gówno mnie obchodzi co Real. Jak wygra tyle co Barca w jeden rok to pogadamy. Jak na razie to Real w 10 lat nie wygrał tyle co Barca przez ostatnie 12 miesięcy.
0
Ten filmik idzie na pulpit.
0
Tak sobie słucham Viva La Vida i się najnormalniej w świecie cieszę jak głupi do sera. Tyle chwil, tyle wspomnień...Doprowadzały do ekstazy, palpitacji serca, do rozpaczy i zwykłego śmiechu, ale to był rok 2009. A za 2 tygodnie się skończy...
0
Heńka na pewno nie będzie w przyszłym roku...Toure to sprawa względna. Nie jest tajemnicą, że przebąkuje się o możliwości włączenia go do transferu Robinho albo Fabregasa. Keita i Busquetes pokazują, że da się go zastąpić a w najgorszym wypadku można kogoś na jego pozycję sprowadzić.
Co do reszty to...Trzeba zdać sobie sprawę z tego, że to najlepszy rok w historii klubu i szanse na jego powtórzenie są niemalże zerowe. Po prostu trzeba mieć taką świadomość. Najważniejsza jest obrona mistrzostwa kraju. Jeżeli się uda to ja jestem spełniony.
A w przyszłości? Na pewno przyjdą porażki, problemy, kryzysy, i jeszcze więcej kłopotów, ale po każdej burzy przychodzi dzień...Wtedy Barca znów zachwyci i znów będziemy się cieszyć. Mam nadzieję, że burza będzie krótka.
A teraz cieszmy się, bo "Nic nie może przecież wiecznie trwać. Co zesłał los trzeba będzie stracić." A do tego radujmy się, bo za 20 lat usłyszymy głos Szpakowskiego ;P komentującego mecz LM z udziałem polskiej drużyny i wspomni on o dream teamie Guardioli a my będziemy mogli radować się świadomością iż uczestniczyliśmy w tych wydarzeniach z roku 2009...
0
Barca jest przerażająca xD Wygrali wszystko co się dało. Trener płacze ze szczęścia. Kibice w ekstazie. Szczena Pereza przy murawie Bernabeu a Higuain się naćpał. Jestem najbardziej zdruzgotanym człowiekiem na świecie. A ostatni rok to już totalne przegięcie. Oto za naszego życia stworzyła się historia. Od tak.
Nie wiecie gdzie można (przez internet) kupić coś na pamiątkę tego pamiętnego już roku 2009? Może być piłka, szalik albo cokolwiek co by ten rok symbolizowało...i w barwach Barcy.
0
Ja się zgadzam z daffcio.
Ibra na pewno palnął coś o Lidze Mistrzów :P Widzieliście ten błysk w oku Guardioli? Coś się boje, że znowu ma jakiś szatański plan xD
0
Po pierwsze, niech ktoś usunie posty debila o nicku "dawid2684", bo mulą stronę.
Po drugie, w takich chwilach zastanawiam się jak można być tak ogromnym idiotą i rozmyślam o teorii ewolucji w drugą stronę. Od człowieka do małpy.
Po trzecie, bezcenna jest chwila w której gapię się załamany ekran i w 89 minucie zrywam się na nogi i wrzeszczę "Barca!!!!!". Potem bezcenny jest śmiech po golu Messiego z klaty ;]. A na końcu rozwaliły mnie łzy Pepa. Normalnie coś mnie ścisnęło i dotarło do mnie, że Barca zapisała się w historii i jeszcze długo nikt jej nie pobije.