0

Ibra niech lepiej siedzi na ławce. Skoro wariant z Racingiem zadziałał to po co coś zmieniać.

Lepiej będzie jak wejdzie w drugiej połowie, tak około 60 minuty.

Xavi zapewne zagra, bo nie ma go kim za bardzo zastąpić. Za to Dani Alves pewnie na ławce i podejrzewam, że cały mecz sobie tam posiedzi.

0

Ja osobiście traktuję w tym roku LM z bardzo dużym dystansem. Prawda jest taka, że nikt tego trofeum nie obronił i nie wydaje mi się, żeby Barcy miało się to udać. Szczególnie, że obecny sezon to zupełnie inna bajka w porównaniu z rokiem poprzednim.

Oczywiście wierzę i będę kibicował w każdym meczu do utraty tchu, ale emocje już nie te. Całkowity brak presji jeżeli o mnie chodzi. To nie tak, że już skreślam Barcy w tych rozgrywkach. Po prostu wolę sobie nie robić nadziei a w maju miło się rozczarować swoimi sceptycznymi prognozami.

Myślę jednak, że VFB nie postawi zbyt dużego oporu i spokojnie wygramy.

0

Myślę że do niczego tej nocy nie dojdziemy. W związku z tym zamierzam iść spać. Rozumiem jednak, że będą chętni do kontynuowania ostrej dyskusji. Z myślą o nich przedstawię swój osobisty ranking piłkarzy na każdą pozycję.

bramkarz - Iker Casillas

obrońca - Carles Puyol

pomocnik - Xavi

napastnik - Rooney

Przy czym Messiego i CR9 zaliczyłbym do napastników. W tym wypadku możecie się truć, ale po tym co widziałem w ostatni wtorek zdania co do Wayne'a nie zmienię.

Życzę miłej dyskusji a reszcie spokojnej nocy. Dobranoc :D

0

Messi dostał nagrodę za rok 2009, w którym był bezapelacyjnie najlepszy.

Nagroda za rok 2010 to sprawa otwarta i według mnie póki co wygrywa Ronaldo. Szkopuł w tym, że w STATYSTYKACH tego nie widać.

Mam po cichu nadzieję, że na nosach zagra wszystkim inny piłkarz. Bynajmniej Ronaldinho, i że to on wygra w plebiscycie FIFA. No, ale to abstrakcja i czysta fantazja z mojej strony.

0

FCB-kat

Uwierz mi na słowo, że kocham ten styl. Niech 10 piłkarzy wymienia podania, ale do jasnej cholery przynajmniej jeden ma to w dupie i gdy dostanie piłkę niech po prostu strzeli. Jak Eto'o i mimo, że marnował setki to nie szczególnie go to interesowało.

W przypadku Ibry jest 50% szans, że w przypadku sytuacji 100% (!) zagra piętką do Messiego.

0

kris2313

Nie broń się tylko za pomocą statystyk, a jak już musisz to zauważ, że CR9 ma jednak kilka meczy mniej od Messiego. Nieco absencji tylko i wyłącznie z jego winy (kartki), ale kontuzje też się trafiały a mimo to goni Messiego.

0

Nie wiem czy zauważyłeś, ale pod głównym wątkiem dość często wrze dyskusja na różne tematy i nie jest to nowe zjawisko.

0

Dodam jeszcze coś czego miałem nigdy nie napisać.

Samuel Eto'o był właśnie takim egoistą i dopiero teraz zrozumiałem dlaczego był tak ważny.

Teraz jest Zlatan, który genialnie pasuje do tego co gra Barca. On w tym uczestniczy, ale teraz brakuje tego kto ma strzelać bramki nie zważając na nic innego.

0

Ja bym chyba wolał żeby Messi był takim pierdo****m egoistą. Takim jak CR9 albo jak Rooney. Oni się nie patyczkują. Jak dostaną piłkę to cel jest jeden. Ma się ona znaleźć w bramce i nie ma mocnych.

Nie mówię, że ma nie podawać kolegom ale taki cholerny egoista czasami by się Barcelonie przydał. Nie macie czasami wrażenia, że momentami nie ma kto strzelać?

0

Zastanawia mnie co musiało nim kierować żeby się tak zeszmacił. Był kochany w Barcelonie. Był w silnej drużynie i w drużynie, którą kochał.

Mimo to sprzedał się niczym najgorszy skurwiel do Realu. W dodatku miał swoimi czasy czelność pojawić się na trybunach Camp Nou w roli kibica. Po tym jaką akcję odwalił to cule on już nigdy nie będzie i sam się oszukuje jeżeli tak myśli.

0

slon

"Moim zdaniem messi sie oszczedza ze slabymi druzynami zeby w meczu z naprawde dobrym rywalem na co go stac."

No i trafiłeś w sedno. Brakuje mi właśnie tego geniuszu ze słabeuszami. Kiedy nie ma kto strzelić to właśnie on powinien zrobić to co potrafi najlepiej. Albo wyłożyć komuś piłkę na tacy albo samemu przedryblować pół drużyny i huknąć w bramkę. Taka jego rola.

0

Dobrze by się stało gdyby Barca B awansowała do wyższej ligi. Skończyłby się problem z ogrywaniem piłkarzy. II liga hiszpańska to już poziom odpowiedni aby piłkarz się ograł w kraju a do tego zawsze można by po niego sięgnąć gdyby były problemy ze składem w pierwszej drużynie.

0

slon

To czy mija rywali jak pachołki to już zależy w jego przypadku od dnia. Czasami oglądając mecz widzę, że Messi potrafi zwyczajnie wbiec z piłką na przeciwnika. Nie zdarza się to jakoś nadzwyczaj często, ale mi wystarczy. Poza tym nadal uważam, że brakuje mu tego czegoś czego nikt nie potrafi nazwać. Nie zmienia to faktu, że Messi dalej jest dla mnie geniuszem i będę go czcił chociażby za bramkę na 2-0 z finału LM w 2009 ;P

0

Nie ważne dlaczego. Ważne, że nie trafił. ;]

0

ZbigniewWodecki

Ja się zgadzam o tyle, że rzeczywiście CR9 w formie jest lepszy od Messiego. Mam wrażenie, że Leo za każdym razem chciałby wejść z piłką do bramki i najlepiej tyłem. Wydaje mi się też, że Messi mimo genialnej techniki gorzej sobie radzi z mijaniem kolejnych rywali i rzadziej skutecznie uderza z dystansu.

Nie zmienia to faktu, że kibicuję Barcelonie a najlepszym piłkarzem świata jest według mnie Xavi. Niewiele mnie obchodzi czy ktoś mnie za to pojedzie czy nie. Takie jest moje zdanie i innym nic do tego.

0

Prawda. Nie doczytałem ;p

0

Mówię Wam, że w tym roku koszykarze pójdą w ślady piłkarzy w 2009 roku.

W tym sezonie mieliśmy już koszykarskie 2-6. Teraz czas na wypunktowanie Realu i zgarnięcie tytułu.

A tak na marginesie. Gdzie się wybiera Perez? Na ligę czy na finał PK?

0

Kibice Realu Madryt już powiesili psy na swoich pupilkach. W razie porażki będą mogli zgrywać cwaniaków.

0

Wie ktoś dlaczego m.in. Barca gra swój mecz 1/8 tydzień później? o.O

0

hubymess10

Haha xD Co za idiota ;p Bodzio pojechał niczym szef wszystkich szefów.

0

Milan 2-3 ManU

Lyon 1-0 Real

Szkoda Milanu. Szczególnie, że Ronaldinho zaczyna wymiatać jak za starych dobrych czasów. Pozytywnie zaskoczył Lyon, a Real...

0

I znowu dopłacimy 40 mln? ;/

Jeżeli było mu tak dobrze to mógł wziąć kontrakt jaki proponowano i dalej cieszyć się z gry dla Barcy. Mam jednak nadzieję, że w końcu wróci do gry na najwyższym poziomie i zabłyśnie w Serie A.

0

Smutek

Nie o to mi chodziło. Pomyśl. Np. Dani Alves wypada i nasz następny nominalny prawy obrońca to piłkarz Barcy Athletic. Kontuzjowany jest Xavi i zostaje Keita, który nie ma takiej umiejętności do rozegrania piłki a następny do gry znów jest piłkarz rezerw. Rezerwy na skrzydłach niby mamy, ale to dalej Pedro i Jeffren a ostatnio właściwie Henry i Jeffren. Ibra wypada i kto gra? Bojan, który jest zupełnie bez formy.

Nie jest tak różowo jak się wydaje. Mamy bardzo wąską kadrę i chwała Guardioli, że dobrze zbudował obronę (jeszcze dubler dla Daniego i mamy komplet).

0

No to zaczynają się jaja ;/ Mam nadzieję, że przebrniemy jakoś przez najbliższe mecze a potem kontuzje będą już nas omijać.

Swoją drogą chyba każdy wiedział, że coś takiego może się zdarzyć a jednocześnie miał nadzieję, że się nie zdarzy. Przejechaliśmy się na krótkiej ławce niestety. Dawać szansę wychowankom to jedno, ale jak nie można skleić silnej obrony na mecz z silnym rywalem to coś jest nie halo. Tymczasem obrona to chyba nasza najszersza formacja. Brakuje pewniaków. Jeden piłkarz pierwszego składu nie może grać i już trzeba się rozglądać za piłkarzami Barcy B.

0

No, ale Ibry to trzeba natychmiast się pozbyć.

0

Okropne z was ciule. Jeszcze dużo się może zdarzyć. Pamiętacie co było w zeszłym sezonie, czy może to wysyp sezonowców jęczy na forum?

0

Mamy żaden wpływ na wyniki tych wyborów więc pozostaje liczyć na to, że socios się odmieni i Sandro Rossel obejdzie się smakiem.

Najlepiej żeby wygrał Godall albo Soriano.

Swoją drogą Soriano na tym zdjęciu wygląda jak Janek Laporta xD

0

Co się dzieje ostatnio na tej stronie?! Atak pokemonów, kibice nie znają nazwisk piłkarzy, a co niektórzy stają się bardziej złośliwi niż znani wszystkim użytkownicy rm.pl. Ogarnijcie się trochę, bo trochę siarę robicie.

Wracając do tematu...Ja także uważam, że Ronaldinho w najlepszej dyspozycji był nawet ze 2x lepszy niż Messi czy Cristiano Ronaldo. Pamiętacie z jaką łatwością potrafił przechytrzyć kilku rywali na raz albo ten jego rozbrajający uśmiech ;] Tylko, że on już nie wróci na Camp Nou i to chyba...dobrze. Niech zostanie legendą i na zawsze w pamięci kibiców jako wielki piłkarz.

0

Zachowujecie się nieco złośliwie. Tymczasem jego wypowiedź ani nie obraża kibiców Barcy, ani nie wieje cwaniactwem.

To chyba oczywiste, że chciałby wygrać i ligę i fakt faktem, ale Real faktycznie dalej ma na to szansę. Poza tym wypowiedział się znacznie bardziej asekuracyjnie niż reszta madryckich gwiazdek.

0

A pro po tego maila, to w jakim języku mam to napisać. Mógłby mi ktoś jakiegoś gotowca skleić? :D Plakaty mam, ale dostać coś od samego klubu to już szpan ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?