sev3nd4ys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Choszczno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie obejdzie się bez eksperymentów.
Valdes
Dani Alves, Puyol, Pique, Maxwell
Busquets
Xavi, Iniesta
Messi, Ibra, Pedro
Ewentualnie Henry i Toure odpowiednio za Pedro i Busquetsa. Jak będzie ze 2-0 to u mnie pełna satysfakcja.
0
Co za jeba*y pokemon pode mną ;/
Ja chcę żeby Chelsea wygrała :D Liczę na rewanż w półfinale ;]
0
Cieszy mnie to, że rywale nadal czują ogromny respekt oraz to, że Barca mimo katastrofalnej gry zdołała strzelić bramkę i wywieźć remis z trudnego terenu.
0
Gdzie można kupić hiszpańskojęzyczną klawiaturę? Oczywiście pomijając Hiszpanię :D
0
spyke
Takich meczy się nie stawia. Podejrzewam, że kurs niezbyt wysoki a do tego mecz niepewny. Sporo graczy po kontuzji albo dalej kontuzjowanych a Barca ostatnio nie porywała swoją grą...
Zacznijmy jednak od tego, że każdy gracz powinien wiedzieć, że nie stawia się NIGDY na ulubione drużyny, bo można się przejechać. Powiedziałbyś kiedyś jako kibic Barcy, że ta drużyna przegra w najbliższym meczu? No właśnie, a w bukmacherce trzeba zachować rozsądek.
Więc nie jęcz teraz o przegranej.
0
Zielony164
No i spoko. Chrzest bojowy był ;] W końcu dwa sezony posuchy za Tobą.
0
Tak swoją drogą...
Zaczął ktoś kiedyś kibicować klubowi po porażce? Tak się zastanawiam odnośnie sezonowców w tym roku...
Ja pamiętam, że zacząłem po wygranej z Chelsea w 1/8 LM w 2004, bodajże 2-1. 2 tygodnie później zonk i porażka 2-4 ;/ No, ale miłość została...
0
Na pocieszenie powiem jeszcze...
Dani Alves i Abidal byli kontuzjowani. Po kontuzji wracał Toure, Xavi i Ibra. Henry od dawna jest bez formy a do tego graliśmy na wyjeździe z VFB, który zagrał co najmniej perfekcyjnie.
0
sev3nd4ys
GD 2008? Leżałem na podłodze o ile pamiętam ;/ Tylko, że wtedy nikt się raczej cudów nie spodziewał a teraz nawet nie wynik, ale styl tragiczny. Po prostu jak nie Barca. Może przesadziłem z tym cięciem, ale niewiele.
0
Pep sobie porozmawia z zawodnikami i za dwa tygodnie rozjedziemy ich jak się patrzy. Viva Lyon 2009 ;]
0
Gdzie Wy widzieliście te dwa karne dla VFB? ;] Dla Barcy jeden za rękę w polu karnym...ale Stuttgart???
0
gczoo77
Widać, że meczu nie oglądałeś ;p Wynik jest dobry, ale gdybyś zobaczył co oni wyprawiają w pierwszej połowie to szło się pociąć ;]
0
Akurat do Messiego bym się tutaj nie pluł. Był chyba najgroźniejszy ze wszystkich. Chociażby ten strzał w pierwszej połowie. Nawet dryblingi mu dzisiaj ładnie wychodziły. W najlepszej dyspozycji nie był, ale przy reszcie to i tak ładna '7' w ocenach.
0
jeli
Masz tyle racji, że gra była wtedy rzeczywiście kiepska i to był czas tego naszego mini-kryzysu, ale było 1-1 a nie 1-0.
0
Nalotu sezonowców się spodziewałem. Takiego zachowania w przypadku braku zwycięstwa także. Nie ma co się jednak przejmować. Za rok albo dwa wszystko wróci do normy ;]
0
Mnie też się podobało zachowanie Ibry. Ktoś musi potrafić odszczekać i odepchnąć a drugiego takiego u nas nie widzę.
0
Jedno wiem na pewno. Nigdy więcej nie chcę oglądać Iniesty na skrzydle! Od razu widać, że w środku gra ze 2x lepiej i doprawdy nie wiem dlaczego Pep tak bardzo się upiera na taki wariant, gdy ma do dyspozycji Pedro lub choćby Heńka.
Poza tym nie ten Xavi co zawsze, ale to raczej wina niedawnej kontuzji.
0
kuba93
Nie wiem kto wymyślił ten kryzys, ale to rzeczywiście śmieszne jest.
0
kuba93
Nie szalej, bo fakt faktem, że pierwsza połowa była po prostu tragiczna i nikt kto oglądał nie powie inaczej.
0
W takim razie podsumujmy.
Nie owijając w bawełnę, Barca rozczarowała na całej linii, szczególnie w pierwszej połowie.
W drugiej było lepiej, ale dalej nie to co chcielibyśmy oglądać i mam nadzieję, że forma wróci.
Molinaro powinien był się doigrać czerwonej kartki. Począwszy od oczywistej ręki w polu karnym (nie ruszył ramieniem, ale nie trzymał go też przy sobie co zablokowało lot piłki) a potem konsekwentnie ciął równo z trawą naszych piłkarzy.
Ibra zdobył pierwszą bramkę w play offach LM w swojej karierze :D Nie zmienia to faktu, że grał słabo.
Barca kompletnie nie nadaje się do obrony co było widać w pierwszej połowie, zaś Iniesta to żaden skrzydłowy. Mam nadzieję, że Pep w końcu to zauważył.
Brawo dla Busquetsa. Chłopak się wymęczył w końcówce.
Brawo dla Guardioli, bo gołym okiem widać, że przemowa w szatni była konkretna.
Zastanawiam się co powie Cruyff xD
Komentatorzy na nsport doprowadzali mnie do białej gorączki. Kompletnie zdezorientowani. Chociażby sytuacja z początku drugiej połowy...nagle się ocknęli, że Henry jest na boisku a po kolejnych 5 minutach zauważyli, że zszedł Toure a nie Puyol zwany przez nich Puziolem. Gorzej od Szaranowicza, ale nie chce mi się więcej pisać.
Wynik dobry i w ostatecznym rozrachunku jestem zadowolony. Oczywiście pomijając styl...
0
Dobra. Wracam do oglądania. Visca el Barca!
0
Pedro do gry. Busquets na ławkę. Iniesta do środka. Ibra niech stoi poza boiskiem albo zacznie grać.
Zwycięstwo jak w banku.
0
Normalnie bym się nie martwił, ale dzisiaj żadnej Barcelony nie widziałem.
Nie mam pojęcia w co gra Barca, ale pomijanie środka pola w rozegraniu raczej nie wychodzi.
0
Guardiola ma problem.
Współczuję piłkarzom.
Idę walić łbem o ścianę.
0
Janek się wyrobił xD Nie spodziewałbym się, że jest w stanie tak sobie pojechać ;P Brawo.
0
O tak! ;] Ten strzał...i kompletna dezorientacja Milanu.
0
Jeżeli są to zwracam honor. Swoją drogą, czy mógłby ktoś wypisać wszystkich piłkarzy jacy są zgłoszeni do gry w LM?
0
lukabene
Chcesz mi powiedzieć, że Thiago i inni gracze Barcy B są zgłoszeni do gry w LM?
Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tego, że gracze rezerw mogą grać bez przeszkód w lidze, ale w LM tylko w przypadku jeżeli zostali do gry zgłoszeni.
0
Jestem spokojny jeżeli można sobie pozwolić na taką krytykę po wygranej w takim wymiarze. Więcej pytań nie mam.
0
Life is brutal and full of zasadzkas.
Nie wiem dlaczego, ale jakoś mi to niebezpiecznie pasuje do sytuacji.