0

Makka

Z tym, że bez przesady jednak ;P Zrobił to co miał zrobić, ale w pierwszej połowie też miał okazję a sytuacji gdy miał praktycznie pustą bramkę (Almunia na ziemii i po długim słupku) i strzelił w trybuny z 3-4 metrów, może mniej to nawet nie skomentuję. Pomimo, że był spalony to on to musiał strzelić. Z resztą to nie jedyna sytuacja.

0

10kilan

Proszę bardzo. Na tacy wedle życzenia. Ibra przez bite miesiące grał jak największy frajer i wszyscy musieli go znosić. Fajnie, że się odblokował, ale strzelenie tych bramek nie czyni z niego żadnego geniusza. Szczególnie, że w pierwszej połowie swoje już spieprzył. Warto dodać, że był to chyba najlepszy jak dotąd mecz Szweda w tym zespole a i tak powalić mnie nie powalił.

I tutaj nie chodzi o żaden klub, tylko takie są fakty. Przynajmniej takie odnoszę wrażenie.

0

chomikblaugrana

Coś nie jestem pewien co do tej kartki Puyola. O ile się nie mylę, to nie dość, że dostanie bana na jeden mecz to żółte kartki dalej są i w tej kwestii nic się nie zmieniło.

0

Makka

No i się uciszyli. Ba! Niektórzy nawet zmienili zdanie co do niego. Jedynie ja i Pyrzo_Barca trzymaliśmy się nieugięcie tego co założyliśmy. No, ale po golach wysłałem post albo nawet kilka, w którym pogratulowałem Zlatanowi zdobycia bramek i o ile mnie pamięć nie myli to Pyrzo także to zrobił.

0

Pyrzo_Barca

Rzeczywiście trochę głupio to napisałem, no ale już wiesz o co chodziło więc luz.

0

Pyrzo_Barca

Napisałem, że się nie da Ciebie obronić. Coś w tym stylu przynajmniej. Po prostu jesteś na forum, więc uznałem, że nie będę się mieszać, bo doskonale sam będziesz potrafił odpowiedzieć.

Bykunna za to nie ma a jednak został posądzony o brak obiektywizmu i inne takie.

Czasami mam wrażenie, że jedynie Ty, ja i właśnie Bykunn nie owijamy tutaj w bawełnę jeżeli chodzi o Zlatana.

0

Pyrzo_Barca

Ja Cię nie osądzam i nie strugam kozaka. No, ale fakt, że używasz mocniejszych słów i może właśnie nieco łagodniej spróbuj :P Słowa w stylu 'nienawidzę' to mogą się wszakże wydawać przegięciem.

Ja po prostu nie lubię Zlatana i tego nie ukrywam. Nawet próbowałem się jakoś przekonać, ale nie dało rady.

0

Al FCB

Dlaczego mam wrażenie, że się powtarzasz?

0

szymonst

Pyrzo_Barca bronić nie będę, bo się nie da :D

Jednakże Bykunn jako nieobecny nie powinien być osądzany o brak obiektywizmu. W swoim jedynym dzisiejszym poście zaznaczył, że gratuluje bramek Zlatanowi, i że jeżeli będzie grał tak jak na początku II połowy to Jego zdanie co do niego może się zmienić.

Mówię to, bo też nie lubię Zlatana i chociaż gratuluję mu bramek i cieszę się z nich to dalej mi coś nie pasuje. Z tym, że dzisiaj faktycznie pokazał to czego oczekiwałem od niego i nieco polepszył się jego wizerunek w moich oczach.

0

larry

A więc, ani w jednym ani w drugim przypadku nic do nich nie mam. Taki jest futbol i jak sędzia nie widzi to mówi się trudno i żyje się dalej. Nie ma co tego roztrząsać. Takie zagrania ręką nie są bardziej chamskie niż wymuszanie karnego czy wredne faule w stylu 'sędzia nie patrzy'. To po prostu element futbolu i niech tak zostanie.

0

Pyrzo_Barca

Ej no bez przesady. W I połowie ich zmiażdżyliśmy i gdyby nieco więcej dokładności było to wygrywalibyśmy ze 3-0.

W drugiej połowie graliśmy dobrze, ale tylko przez jakie 20 minut. Potem nie było już takiej sielanki...

0

Bykunn siedzi cicho, bo był w kinie na meczu. Gdzieś tam niżej jest jego post. Jak wróci to pogadamy ;]

0

Ramon59

Przepraszam, ale po prostu zazwyczaj pomijam zapamiętywanie nicków autorów postów, które czytam. Po prostu zapamiętałem Twoje słowa i uznałem je za najodpowiedniejsze do wyrażenia tego czegoś.

0

Wbijcie sobie do głowy, że Yaya nie wygryzie ze składu Busquetsa jeżeli ten będzie w pełni zdrowy. To decyzja Pepa i uszanujcie ją do cholery.

Sergio jest trochę nonszalancki jak to ktoś niżej skwitował, ale jeżeli się ustatkuje w defensywie to ta nonszalancja może go w przyszłości uczynić najlepszym możliwym DM dla Barcelony. Niech gra jak najwięcej i się uczy. Będziemy mieli drugiego Guardiolę.

0

Busquets nie był jedynym, który stracił w środku pola, ale on opieprz dostanie, bo akurat wtedy straciliśmy gola. Pieprzona logika. Jego strata, ale to Maxwell dał się jak dziecko wyprzedzić Theo. Jak dla mnie to bramka właśnie Maxwella na spółkę z Valdesem.

0

Biedny ten Busquets jest. Biedny i stracony w oczach większości tutaj zgromadzonych. Szkoda, bo naprawdę dzisiaj zagrał świetnie i przed nim stawiam jedynie Puyola (mimo czerwieni), Xaviego i Ibrahimovica, bo dzisiaj wyjątkowo sobie zasłużył.

0

Bykunn to swój chłop ;] Mogę się pod jego tekstem podpisać rękami i nogami. Dobrze, że jest tu ktoś kto podziela moje zdanie.

0

Arsenal potrzebuje jednego gola aby awansować, ale my musielibyśmy nic nie strzelić na Camp Nou ;]

0

Będę się kłócił do końca o Sergio. Gdy było trzeba to ogarniał w 100% co się dzieje i były sytuacje gdzie ratował nam tyłek.

Mam wrażenie, że wszyscy zwróceni są teraz przeciwko niemu za tą bramkę na 1-2, kiedy to ON stracił piłkę w środku pola. Przyznam się, że bałem się jak cholera o jego grę, ale było spokojnie a to w jego przypadku jest fenomenalne. Jeżeli się go pod szlifuje to będzie lepszy od Yaya i będzie wymiatał w środku pola.

Zgadzam się z tym, że Yaya jest na chwilę obecną lepszy, ale Busquets to pupilek Pepa i pozwólmy mu na to. Niech się rozwija. A jak Guardiola widzi w nim siebie samego w młodości to ja więcej pytam nie mam.

Dzisiaj zawiodły skrzydła przede wszystkim, ale to się odbije na Camp Nou. Zobaczycie jak się Messi odgryzie. Pedro dobije a potem Busquets przypieprzy z dystansu (już dzisiaj miał okazje) i zamknie wszystkim usta.

0

Ałć ;/ Karny i kartka faktycznie śmiech na sali. Nie popisał się w tym przypadku sędzia. Fabregas sam wsadził nogę między kolana Puyola i się wyrżnął a my płacimy. Szkoda.

0

Żal mi tutaj co niektórych. Tak jechać po swojej drużynie to naprawdę wstyd. Nawet po przegranej, a dzisiaj mamy zwycięski remis po dobrej grze.

Powtarzam, że Busquets zagrał świetnie.

0

Jaki bulwers na forum :D Cieszcie się a nie panikujecie jakbyśmy dostali baty. Piękny mecz i dobry wynik. Więcej nie trzeba.

Kartkami Pique i Puyola martwię się bardzo średnio. Daje to szansę dla Milito i Marqueza. Busquets był dzisiaj fenomenalny. Ibrahimovic się odblokował a Messi czego nie pokazał dzisiaj, pokaże na Camp Nou.

To wszystko z mojej strony. Dziękuję za uwagę.

0

Brawa się należą! Mamy bramkę przewagi na wyjeździe i gramy na Camp Nou.

0

Panowie, dalej jest pięknie. Mamy piękny mecz, przewagę w postaci bramek na wyjeździe i mamy odblokowanie Ibry. Czego chcieć więcej?

Szkoda tylko Puyola, ale Marquez i Milito na obronie znakomicie sobie poradzą i ja to wiem.

0

No to zajebi*cie po prostu

0

Pener

Spoko :D Nie osądzam Ciebie, tylko tych którzy go jadą. Chyba rozumiesz, że mi się nie chce w trakcie meczu wypisywać ich nicków :]

0

Pener

Też tak uważam, ale dzisiaj wymiata i nie można go obwiniać za stratę takiej bramki. To jest delikatne przegięcie, szczególnie, że tak jak mówię, dzisiaj gra wspaniale.

0

Brawo! :D

0

Co do kartki dla Pique, to moim zdaniem bardzo dobrze. Trzeba czyścić konto. Zamiast niego zagra Milito i będzie lux.

0

Widzę, że znowu się Sergio oberwało. Szkoda chłopaka, bo według mnie zupełnie niesprawiedliwie go jedziecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?