0

ahhhhhhhh :[ Messi.

0

k_ADM

Właściwie to czemu nie? :D Valdes jako playmaker na środku i jazda...;]

0

Dobrze jest, wręcz bardzo dobrze. Po prostu zaje*iście.

Szkoda jednak, że tylko 1 bramka jak na razie. Liczę na strzelaninę w drugiej połowię.

0

Ale urwał :D

0

Messi coś sępi ;/ Miał na skrzydle Jeffrena bodajże i zamiast podać pcha się z piłką w obrońców...

0

HAHA :D Alves jaki kozak ;]

0

ZbigniewWodecki

Statystyki pomeczowe:

posiadanie piłki 45% - 55%

okazje do zdobycia gola 5 - 4

strzały na bramkę 7/14 - 4/6

faule 29 - 15

Wnioski?

Barca miała przewagę w posiadaniu piłki, celniej strzelała i faulowała prawie 2x mniej niż Real. Królewscy za to poza strzałami w trybuny nie pokazali nic. Gdyby nie Iker na bramce to Real dostałby po dupie 4-0 lub jeszcze wyżej.

0

typek12 - jak można być takim kretynem...on przytoczył wypowiedź kibica Realu inteligencie, z resztą na początku jest to napisane

0

Ciekaw jestem skąd Barca miała te opaski wziąć? Może Guardiola powinien wysłać piłkarzy do sklepu albo sam zapierdalać szukając czarnych wstążeczek?

To raczej organizatorzy nawalili dostarczając te opaski tylko dla Realu.

0

Dlaczego tych cholernych opasek nie było? ;/ Mnie to nawet nie przeszkadza, ale teraz będzie się ciągnęło, że Real miał a Barca nie...

0

Teraz trzeba się skupić na pozostałych 7 spotkaniach. Przed nami Espanyol, Villareal, Sevilla... Mamy trudny terminarz. Chwała Bogu, że możemy sobie pozwolić na wpadkę w, którymś z tych meczy.

0

Czwarte z rzędu el Classico dla Barcelony :D

0

To już jest koniec :D

Ale to było dobre ;]

0

"Kibice" Realu wychodzą ze stadionu.

Sędzia to debil.

Piłkarze Realu to pajace.

Visca El Barca!

Tyle w temacie.

0

polokolo999

Weź się człowieku ogarnij, bo mnie szlag trafi. Już powinieneś przynajmniej ostrzeżenie dostać od moderatorów.

0

Czemu wszyscy piszą o rm.pl?

Już mówiłem. Jak szukać normalnych kibiców Realu to na losblancos.pl

0

Milito ;/ Mam nadzieję, że wszystko w porządku.

0

Aaale urwał! :]

0

Ten sędzia naprawdę przestaje być zabawny ;/

0

Ramos dzisiaj nietykalny jest.

0

I nic kurwa dla Ramosa! W twarz Puyola jebn*ł i nic.

0

Dobra. Trzeba to jakoś ogarnąć. Iniesta za Maxwella. Ma ktoś pomysł jak będą grać? :D

0

Jeszcze jeden poproszę :]

0

Visca El Barca! :D

0

LOL 2-0 haha

0

Jak chcecie już koniecznie pogadać z kibicami Realu to polecam losblancos.pl Tam się znajdzie jakaś grupa normalnych ludzi.

Na rm.pl jest taka rozpierducha i takie debile, że szkoda klawiaturę eksploatować na gadanie z nimi.

0

http://atdhe.net/17017/watch-real-madrid-vs-barcelona

Ja także polecam atdhe. Na 512 żadnej przycinki.

0

Iniesta w drugiej połowie i ewentualnie Heniek. Będzie nokaut :D

0

Ktoś na pewno czerwień dostanie. Nie ma opcji.

0

Sędzia jest jakiś nie teges. Za wszystko kartki rozdaje jak leci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?