0

Powiecie mi czy są w Polsce jakieś kursy języka katalońskiego? :D

Czy też może trzeba się uczyć hiszpańskiego a potem coś próbować z katalońskim?

0

Tffffu!

Czemu kasuje skrót V.e. b. i jego rozszerzenie?

0

Czemu kasuje rozszerzenia skrótu VeB?

0

Ja niestety nie jestem optymistą. To jest jednak Mourinho i jeżeli nie dopisze nam wystarczająco dużo szczęścia to ciężko będzie umieścić piłkę w bramce. Gdyby to było 2-1 na wyjeździe a nie 3-1 :[

Wierzyć będę do końca, ale muszą pozostać realistą.

Visca el Barca! Do boju!

0

Obecnie lipnie stoję z kasą więc raczej muszę się wstrzymać, ale w przyszłości na pewno dołączę chociażby dla samej dumy z bycia socios :D

0

A tak serio to gdzie szukać tej karty i na czym to ogólnie polega? (jakie koszta, ile to trwa itp.)

0

Taa derby się rządzą. Pokazuje to szczególnie Atletico, które od kilku ładnych lat grzecznie zbiera baty od Realu i nawet nie próbuje nic z tym zrobić.

0

HAHA :D Wszyscy tacy pewni a ja po ostatnich meczach nie jestem pewien niczego. Z resztą, kto ich tam wie skoro ostatnimi czasy nawet Pique hasał sobie w ataku... :]

0

W takim meczu sędzia nie powinien mieć dla nas znaczenia. Jeżeli (odpukać) odpadniemy to na własne życzenie i zwalanie wszystkiego na sędziego to po prostu głupi pomysł. Szczególnie, że nikt nas jeszcze w tym sezonie katastrofalnie nie skrzywdził.

Niech się lepiej piłkarze zepną i zagrają mecz sezonu a będzie dobrze i awansujemy do upragnionego finału. Tego życzę wszystkim cule na ten tydzień.

0

Jeżeli Yaya w środę usiądzie na ławce to pozostanie się pochlastać i modlić się o mistrzostwo kraju.

0

bienioo0700

Szkoda tylko, że ten spadek formy trwa dobre pół roku :]

Kibic od 1990r

Zejdź na ziemię człowieku. Wierzę, że wymęczymy zwycięstwo dające awans ale takie bajki to lepiej zostaw dla siebie.

0

Posiadanie piłki to nie wszystko. Żeby nie powiedzieć, że to nic.

W Mediolanie mieliśmy coś koło 60-66% posiadania piłki a wynik wszyscy znają.

0

Obawiam się, że straciliśmy jednego gola za dużo ;/ Tutaj już potrzeba więcej niż cudu a'la Iniesta. Oczywiście wierzę w awans i zwycięstwo w finale, ale będzie ciężko. Bardzo ciężko.

0

Najbliższe dni powinny przeminąć na modlitwie w intencji składu na mecz z Interem.

Valdes

Dani Alves, Milito, Pique, Abidal*

Toure

Xavi, Busquets

Messi, Pedro

Ibrahimovic

*Maxwell w razie, gdyby Eric nie mógł zagrać

Jeżeli zagra Bojan, Henry, Keita albo Marquez to mamy przejebane :D

0

HAHA xD Jaka zadyma :D W 5 minut załapali ze 4 żółte kartki i 2 czerwone.

0

Sędzia ulizany, ale do rzeczy. Gdyby takiego na Inter mieć :]

0

Bojan :D Wreszcie na boisku.

0

Ja pierdole :D Valdes jest wielki. Wręcz największy. Po prostu najlepszy.

0

husi

Tfuu :] Podaj numer, bo jednej cyfry brakuje.

0

husi

Wyślę.

0

Ramon59

Odezwał się jaśnie szlachcic. Nie Ty będziesz decydował.

Czytając takie wypociny przychodzi mi na myśl tylko jedno.

"Nigdy nie kłóć się z debilem, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem."

Myślę, że faktycznie powinienem skończyć dyskusję, bo nie warto z kimś takim rozmawiać a już na pewno się kłócić.

0

Ramon59

Jak na razie staczasz się w dół. Pytanie tylko, czy to możliwe zejść jeszcze niżej.

Twoje idiotyczne wyzwiska tylko podkreślają Twoje problemy. Bardziej mi to pasuje do kibica Realu, ale nie będę wnikał.

0

Ramon59

Nie bądź śmieszny. Asysta jak asysta. Zobaczył, że Heniek ma pustą bramkę więc podał. Na tym się kończy filozofia.

Widzę też, że brakuje Ci już argumentów, bo jak inaczej wyjaśnić, że bez powodu wyzywasz kogoś od geja a potem od dziewczynki? To dziwne nieco.

0

Pajo

Prawdę mówię i nic więcej. Nikogo też nie próbuję prowokować. A ty nie będziesz mi mówił co mam robić.

Ibrahimovic to jak na razie największy niewypał transferowy w historii Barcelony. Jeśli mnie pamięć nie myli to nigdy więcej za piłkarza nie zapłaciliśmy a za takie pieniądze trzeba oczekiwać.

0

Nawet Heniek gole strzela a Ibra jak nic tak dalej nic. Wielkie zero.

0

Widzieliście to? :D Ibrahimovic wysiada.

Brawo Jeffren ;]

0

Sądząc po zdjęciu to humorki się rypły. Teraz swój geniusz może pokazać Guardiola. Taktykiem to on nie jest, ale motywować umie, więc ma szansę się wykazać.

0

CroZen

1. Iniesta jest kontuzjowany

2. Dlaczego Abidal jest na prawej stronie a Dani Alves na lewej?

3. Zagra Busquets a nie Yaya, bo jest pupilkiem Guardioli

4. Zamiast Iniesty zagra Keita

5. Zamiast Bojana zagra Ibra

0

Bądźmy szczerzy. Wszyscy przyzwyczailiśmy się w ostatnim czasie to wygranych. Nic dziwnego, że nie umiemy się pogodzić z tą porażką i piłkarze na pewno mają to samo.

Miejmy nadzieję, że awansujemy, ale spójrzmy prawdzie w oczy. Mamy bardzo ograniczone szanse na grę w finale. :[

0

Zapomniałem o manierach. Oczywiście zapraszam debila o nicku INTER 3-1 na forum za tydzień.

Kibice Arsenalu niestety nie pojawili się po rewanżu na Camp Nou, nad czym ubolewam niesamowicie, ale liczę, że ty przyjmiesz na klatę to co się stanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?