0

To ja się pytam czy są pieniądze w Barcelonie czy ich nie ma? Niestety czytając jego wypowiedzi przed i po wyborach można dostać rozdwojenia jaźni.

0

Aaaaaaaaa :O Po co się pytam. Po co do jasnej cholery?

0

Czekam na wypowiedź Toure. Ten agent to ćwierćinteligent i od dawna nie biorę go na serio.

0

Widzę, że kolega w temacie :O Nie, Laporta nie może już kandydować.

0

Ja swoje zdanie podtrzymuję. Jeżeli Cesc chce do Barcelony to niech coś zadziała. Jeżeli nie, to łaski bez. Szkoda nerwów i reputacji na użeranie się z Arsenalem. Szczególnie, że Fabregas nie jest koniecznością, a przynajmniej jeszcze nie teraz.

0

Bardzo dobrze. Pep przejrzał na oczy. Sprzedać klienta i sprowadzić odpowiedniego skrzydłowego. Pedro to bądź co bądź raczej prawoskrzydłowy i myślę, że mógłby dać oddech Messiemu w trakcie sezonu. Do tego jest jeszcze Jeffren na lewe skrzydło.

Moim zdaniem wystarczy, że sprowadzimy jeszcze prawego obrońcę i lewoskrzydłowego. Nikogo więcej nie trzeba.

0

Już mi bokiem wychodzi to DNA Barcy. :P

0

60 milionów! :D A co tam. Jak się bawić to się bawić.

0

Nie przesadzajcie. Jeżeli pójdzie za 5 milionów to i tak ciut za dużo chyba.

0

Chodzą ploty, że mięsień czworogłowy uda. :/ Na szczęście ponoć nic poważnego.

0

Nudzi wam się? :P

0

Po pierwszej lekturze mam wrażenie, że wszyscy po prostu plują na siebie nawzajem i nic z tego nie wynika. W sumie bym nie chciał, żeby Rossel został prezydentem, ale pozostali mnie również nie zachwycili. Głupia sprawa.

0

Każdy trener ma swoich pupilków. :P Gdy słyszę o nowym kontrakcie dla Keity to jest jak bicie głową w mur, ale to i tak nic nie zmieni.

Standardowo dodam jeszcze, że Toure Yaya powinien zostać. :P

0

Jeżeli rozmowy utknęłyby na tych 70 milionach to po 24 godzinach zastoju powiedziałbym wymowne - "Walcie się".

68 milionów za Kakę to była mocna przesada a przecież brazylijczyk był w 2007 najlepszym piłkarzem globu. Nie widzę powodu by płacić większe sumy za kogoś kto czymś takim się poszczycić nie może. Nie chodzi tutaj bynajmniej o klasę piłkarza, ale za pewną umowną wartość, której nie powinno się przekraczać.

0

Powiem szczerze, że na pomysł z Hlebem nie wpadłem. Może to nie takie głupie?

Co do reszty się zgadzam. Zdecydowanie za wcześnie na Cesca w Barcelonie.

0

Jeżeli ma rekomendację u Messiego to ja bym brał w ciemno.

0

Nic tylko przyklasnąć jeżeli to prawda :D

0

nym

Ileż to wielkich talentów FMa miało się stać gwiazdami w rzeczywistości? ;]

Mokoena, Enyeama, Addu, Guarin, Cavenaghi...

Właśnie dlatego obecnie mam odwyk od FMa :D

A wracając do tematu to myślę, że choć Gourcuff to niewątpliwie świetny piłkarz to jednak kogoś takiego jak Cesc nie zdoła zastąpić. W dodatku cena dość spora, ale to już norma niestety.

0

Nie wydaje wam się, że Mata jest nieco przereklamowany?

Według mnie Pedro i Jeffren rozwiązują problem lewego skrzydła. Do tego jest jeszcze Iniesta, Bojan a nawet Villa. Wszyscy trzej mogą zagrać na tej pozycji a na odczepnego to nawet Ibre można tam postawić.

0

Sissoko w Barcelonie czyli genialnych interesów ciąg dalszy.

Sprzedać świetnego piłkarza aby kupić słabszego.

0

Widzę, że Barca dalej prowadzi zaje*iste interesy. Jak znam życie to skończy się tak, że sprzedamy najlepszego DMa na świecie za 20-25 milionów a potem kupimy słabszego, nieogranego w La Liga Argentyńczyka za 40 milionów, bo za mniejsze pieniądze go nie oddadzą.

0

No weźcie się :P

To i tak paranoja, że ktoś chce nam za niego dać 35 milionów i jeszcze dorzucić średniaka. Ja bym zgodził z pocałowaniem rączki. Ewentualnie zamiast Huntelaara 40 milionów i bez wymiany.

0

Takie pieprzenie od rzeczy i nic na temat. Właściwie to jak nic nie widziałem to po przeczytaniu wywiadu dalej nic nie wiem.

Koleś mnie trochę denerwujei raczej nie widzę go jako prezydenta, ale wierzę, że socios to nie idioci i wybiorą rozsądnie.

0

Dawać Ronaldinho :D

I jedziem.

0

Niech spieprza. Nikt płakać po nim nie będzie.

0

To by było na tyle jeżeli chodzi o Hleba w Barcelonie. Pieprzony frustrat.

0

Nie słyszałeś, że paczka Barcelony (Xavi, Iniesta, Pique, Puyol) od tygodnia męczy Cesca o transfer? :D

A tak na serio to ja bym się w tym nie doszukiwał jakichś sensacji.

0

Jeżeli transfer dojdzie do skutku to Iniesta najprawdopodobniej powędruje na lewe skrzydło. Innego wyjścia nie ma. Nie sądzę aby Cesc zgodził się na rolę zmiennika a gra bez DMa to samobójstwo.

0

Barcelona92

Jeżeli to nie ściema to Cesc powinien teraz zawalczyć o zbicie ceny.

0

Coś mi się nie zdaje, że on by chciał do West Hamu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?