sev3nd4ys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Choszczno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obyś miał rację. Z całego serca życzę tego nam wszystkim.
0
Co wy tak panikowaliście wczoraj z tym Toure. Gościu zgrywa nieśmiałego a potem sobie jaja robi a wy jakieś pożegnania wymyślacie.
Poza tym tam nie było "adios" tylko "amigos".
0
No tak. Nie da się ukryć, że po mistrzostwach świata w 2006 roku z Barcy uszło powietrze. Tylko teraz szczerze, kto wtedy liczył się z takim obrotem zdarzeń? Myślę, że nikt się nie spodziewał tego co działo się potem przez kolejne dwa sezony.
Boję się, że historia lubi się powtarzać, szczególnie, że znowu mamy mistrzostwa świata...Najbardziej zaś, boję się o Messiego mając w pamięci Ronaldinho przed MŚ 2006 i po MŚ 2006.
Wierzę całym sercem, że Barca zdominuje footballowy świat w nadchodzącym sezonie, ale póki co nie mogę pozbyć się obaw.
Póki co cieszmy się jednak triumfem w La Liga. Pozdrawiam.
0
Czyli 20% problemów z głowy. Zostały jeszcze kwestie Toure, Ibry, Czyhrynskiego i Keity.
0
Mam nadzieję, że nie oddadzą mistrzostwa za rok. Tym bardziej, że statystyki nie są po naszej stronie.
2005 - Barca
2006 - Barca
2007 - Real
2008 - Real
2009 - Barca
2010 - Barca
0
Trochę mi brakuje tamtych pojedynków z Chelsea. To były naprawdę dobre mecze i aż dziw mnie bierze jak sobie przypomnę półfinał z 2009 roku.
A w finale to prawie paznokcie zjadłem z nerwów. Wypadałoby przypomnieć Larssona...
0
Ma ktoś fotę w rozsądnej rozdzielczości z dzisiejszej fety?
0
czehoo
tak tak...nie ma atmosfery
boki zrywać
buahaha
0
s2h3k
Na demoty z tym idź :D
0
No dobra. Załóżmy, że Toure (odpukać) odejdzie. No i kogo ustawić wtedy na DMA? Bezproduktywnego Keitę czy zdolnego aczkolwiek fenomenalnie asystującego rywalom Busquetsa?
Keity to najchętniej bym się pozbył, a Toure mógłby być wspaniałym nauczycielem dla Sergio i rotacja między nimi to coś czego nam potrzeba.
0
Michno
Trulli ci po głowie przejechał? Niby jak Cesc ma zastąpić Toure?
0
Cholera no :[
Zamiast się cieszyć i świętować to siedzę przygaszony ze łzami w oczach i myślę co przyniesie przyszłość.
Nie rozumiem Pepa. Po prostu nie ogarniam.
0
Bartosh, alanbarca
Kur*a mać ;/ Mam łzy w oczach i taką bezradność czuję... Ostatni raz to płakałem ze szczęścia, gdy wygraliśmy KMŚ.
Ten "Adios" to pewniak jest? :[
0
Co ten Yaya powiedział? :[ Mam nadzieję, że dramatyzujecie i on nigdzie się nie rusza.
Niech idzie paszo won Zlatan, Keita i Dyma też, ale Toure jest nie do ruszenia.
0
No bardzo bym prosił o jakiś upload video z fety i w miarę możliwości przetłumaczenie wypowiedzi zawodników. Oczywiście nie teraz zaraz, ale za jakiś czas...
0
Koniec już? ;/
0
Ma ktoś pewnego linka? Ale w gorszej jakości, bo słabe łącze mam.
0
ProSabaku
Szacunek i wielkie dzięki.
0
Pozbyć się balastu w postaci drewna i sezon 2010/11 także będzie nasz.
0
Czujecie to? :D Koniec. Teraz tylko czekać na transferowe sensacje i pierwsze mecze towarzyskie Barcy....
0
No i pozamiatane :D Messi!
0
Davide Santon
Niezły z ciebie cwel.
0
Jechane. Spijajmy ostatnie chwile tego sezonu.
0
Nie wiem jak wy, ale ja zaczynam świętować. Tego się już nie da przegrać.
0
Perczik
O ku*wa :D
0
messi1000
Torres>Villa>Eto'o...............>Fabiano............................>Ibrahimovic
0
Niech idzie paszo won. Tutaj nie chodzi o to, że jest bez formy. On po prostu tutaj nie pasuje i im szybciej odejdzie tym lepiej.
0
Facet ma nierówno pod sufitem. Miesiąc temu zarzekał się, że nigdzie się nie rusza i zostaje w Arsenalu. Nie przepadam za ludźmi, którzy gadają co im ślina na język przyniesie.
Jeżeli wtedy zachował wstrzemięźliwość to i teraz mógłby sobie darować deklaracje.
Poza tym źródło jest delikatnie mówiąc nie do końca wiarygodne.
0
Bardzo dobrze. Teraz tylko trzymać kciuki aby nawet nie powąchał murawy Camp Nou za tydzień. Niech siedzi na ławeczce i wszystkim to wyjdzie na dobre.
0
messiGO!
W jakim Ty świecie żyjesz?
1. Barca - 96 punktów
2. Real - 95 punktów
Barca remisuje z Valladolid. Real wygrywa.
1. Real - 98 punktów
2. Barca - 97 punktów
Wygrane z Realem nie będą mieć znaczenia.