0

To ja się pobawię w typowanie. :D

FC Barcelona

Werder Brema

Sporting Braga

Partizan

0

Teraz to jest dopiero problem. :/ Powinien siedzieć cicho i próbować to załatwić a nie z płaczem do gazet.

Podczas meczu zobaczyłem coś czego wcześniej u Ibry nie widziałem. Jakby tak zaangażowania trochę i pomyślunku. To było dziwne Wręcz nie w jego stylu, ale przez to naprawdę zmieniłem co do niego po części zdanie. Teraz to już niekoniecznie.

0

Nigdy nie kłóć się z debilem, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

To by było na tyle jeśli chodzi o tego żałosnego prowokatora.

0

Właśnie sobie zdałem sprawę, że nie mamy skrzydłowego :/.

Pedro i Jeffren to raczej na prawej stronie są lepsi, a jak Ibra pójdzie do Milanu to Villa na środek i wtedy mamy praktycznie tylko Pedro na odczepne na lewej stronie.

0

Pinto!

0

Ajć :/ Sergio...

0

Pinto! :D

0

To jednak wuwuzele? :/ Cholera. Myślałem, że tylko ja mam coś ze słuchem.

0

Na ogół nie pobieram meczy, ale tego nie odpuszczę. :) Ronaldinho..

Mam jeszcze takie głupawe pytanie? Co będzie w przypadku remisu? Bądź co bądź to Puchar Gampera.

0

Wie ktoś co Roni miał na podkoszulku? Utalentowany operator nie za bardzo pokazał niestety. :/

0

Sotev. Odpuść już sobie ten spam. Wszyscy wiedzą o tej pikselozie.

0

Może pamiętacie jeszcze moją nagonkę na Ibrę w zeszłym sezonie. :D Póki co nie mam za co go ochrzaniać a wręcz mam ochotę go pochwalić za to co robi w tym meczu więc jest bardzo dobrze ;)

0

Ogarniacie jak Villa i Ibra się wymieniają pozycjami? Jak dojdzie Messi do tego to będzie jesień średniowiecza z obrony rywali.

Coraz bardziej mnie ta opcja przekonuje i coraz mniej chcę sprzedaży Ibry.

0

haha. Ronaldinho z Ibrą. jeden lepszy od drugiego. :)

0

ahh, Visca el Ronaldinho :)

0

hmm. jakoś mi sie nie widzi ten Ibra na skrzydle. chciałem go zobaczyć na środku wreszcie i Villę na skrzydle żeby wyrobić sobie zdanie o takim ustawieniu a tu widzę, że nic takiego nie zobaczę :/

0

Nawet nieszczególnie go tu chciałem, ale teraz zaczyna mnie przekonywać swoim zachowaniem.

Koleś ma jaja, których zabrakło Fabregasowi i to jest bardzo dobre. Przyda nam się ktoś taki.

0

On niby nam łaskę robi, że by mógł przyjść? Wolnego. Nikt go tutaj chyba nie zapraszał.

0

Wszystko pięknie. Oby tylko nie musiał siedzieć na ławce. Nie mam nic przeciwko Sergio, ale on powinien jeszcze się uczyć i nabierać doświadczenia u boku lepszego zawodnika. Javier jest idealny. :)

0

To jest to. :) Mam nadzieję, że dane nam będzie obejrzeć ten film. Ronaldinho to był bezapelacyjnie najlepszy piłkarz globu. Szkoda, że trwało to tak krótko. :/

0

A teraz przed państwem dream team. :P

Victor Valdes

Dani Alves

Eric Abidal

Carles Puyol

Gerard Pique

Sergio Busquets

Xavi Hernandez

Andres Iniesta

Lionel Messi

David Villa

Zlatan Ibrahimovic

Mimo, że tak cholernie nie trawie Ibry to innej opcji na ten sezon nie widzę. Pozostaje mi jedynie wierzyć, że Zlatan przestanie grać jak drewniany kołek i zacznie wykorzystywać wyśmienite warunki fizyczne.

0

Dajcie se siana z tą nagonką na sędziego. Jak nie ma najgorszego to nie ma i nie widzę powodu by szukać dziury w całym.

najlepsze

Barca

najgorsze

mecz trwa tylko 90 minut

I tyle na ten temat.

0

Villa - Ibra - Messi

hmm.

Na papierze wygląda to na atak marzeń. Po obu stronach masakryczni wymiatacze z dynamitem w nogach a na środku wysoki dryblas dobijający rywala.

Wszystko zależy teraz od Zlatana. Jeśli przestanie spowalniać grę i zacznie wykorzystywać swoje znakomite warunki fizyczne to może rzeczywiście działać wybornie.

W efekcie dostaniemy skład, który jest prawdopodobnie najsilniejszym personalnie na świecie:

Valdes

Dani Alves - Puyol - Pique - Abidal

Busquets

Xavi - Iniesta

Messi - Ibra - Villa

0

Nie gra Ibra. Jest impreza. :D Może jestem wredny i nieobiektywny, ale wynik i co ważniejsze gra to potwierdza.

0

Ale jaja. :O Tutaj będzie pogrom.

0

Nie wiem jak Wy, ale ja chcę Davida dzisiaj zobaczyć. :) To będzie nasze żądło.

0

Kuźwa. My ich gnieciemy a to przecież Sevilla. Jakby nie było to czwarta siła La Liga o.O

0

Pozamiatane panowie :D

0

Dziękuję bardzo za takiego kibica. :/

0

Niezłą szopkę odstawiło TVP z tą "transmisją". Trochę głupio tak robić z widzów idiotów i odstawiać przedstawienie pt. mecz na żywo. Mogliby chociaż słowem wspomnieć, że to retransmisja a zamiast tego jeszcze zaprosili na rewanż. Wkurza mnie takie coś, bo to już nie pierwszy raz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?