0

Dani pojechał po bandzie. :D

"Neymar jest bardzo dobry, być może jest drugim najlepszym na świecie", po czym dodał, że jego rodak jest jednak lata świetlne za Argentyńczykiem, który gra na "innym poziomie".

0

Jeśli to nie są kretyńskie wymysły prasy to mnie Cesc przekonał do sensu tego transferu.

0

Gdyby transfer był pewny to raczej już by siedział w Barcelonie. No, ale jak nic się nie wyjaśni do owego wylotu Arsenalu do Kuala Lumpur to będę pewien, że nic z tego nie będzie.

0

Gdyby nie te wspaniałe transfery - Caseres, Henrique, Keirrison to bylibyśmy ze 40 mln do przodu... Hleba nie liczę, bo on jednak rok spędził w Barcelonie.

0

Jak najbardziej 'tak' dla Cesca w Barcelonie, ale nie w ten sposób. ;/ Mam nadzieję, że nadal będziemy grać 4-3-3.

0

To bardzo dobra wiadomość. Przynajmniej będzie wiadomo kim tak naprawdę jest pan Fabregas. Jeśli faktycznie kocha Barcelonę to nie mamy się o co martwić. Jeśli nie kocha to cóż...płakać nie będę.

0

Droga Krysiu!

Barcelona odpowie...na boisku.

0

Nie to nie. Łaski bez. Jeśli on ma takie podejście do transferu to nic z tego nie wyjdzie. Trochę szkoda, ale trudno.

Mam nadzieję, że Thiago da radę, bo w transfer Pastore też nie bardzo wierzę.

0

Fanów może i znasz, ale kibiców najwyraźniej nie...

0

Inaczej byś śpiewał, gdyby przepisy były nieuczciwe w drugą stronę.

0

MaPet

No i o to kurwa chodzi, że Barca nic nie może. Gdyby szanse wyrównane (czyli gdyby Barcelona też mogła złożyć ofertę kontraktu profesjonalnego) to nikt by pretensji nie miał o odejście kogokolwiek.

0

A niech se i będzie wychowankiem Arsenalu, ale co z tego skoro tęskni do Barcelony i chce tu wrócić?

0

MaPet

Dalej to samo ciągniesz? Jeśli nie miał profesjonalnego kontraktu w Arsenalu to dlaczego miałaby nie złożyć oferty? Tyle, że Arsenal zawsze mógł ten kontrakt zaproponować a Barcelona wciąż nic poza kontraktem juniorskim nie mogła.

Za Mascherano Liverpool dostał pieniądze a nawet jeśli mu coś naobiecywano to przynajmniej obietnice spełniono.

A i szkoda, że tych "przyszywanych" wychowanków zazdrości nam pół piłkarskiego świata podczas, gdy druga połówka będzie zazdrościć za kilka lat.

0

MaPet

Zgrywasz pajaca czy serio masz tak ograniczoną wyobraźnię? O tym do cholery mówię, że Wegner ma prawo a Barcelona nie i to jest właśnie niesprawiedliwe.

Ciekaw jestem co byś powiedział gdyby prawo zostało odwrócone i to Arsenal nie mógłby składać propozycji kontraktów nieletnim zawodnikom a Barcelona by sobie podkupywała największe talenty mając w dupie, że nie możecie nic zrobić.

0

Ale gdyby Barca mogła złożyć identyczną ofertę co Arsenal to ci piłkarze nawet by nie spojrzeli w stronę Londynu.

Jak masz do wyboru pewny pieniądz i możliwość ustawienia się na życie i z drugiej strony klub, który cię uchował, ale nie może zagwarantować, że za rok czy dwa nie wylecisz z klubu to co wybierzesz?

0

Zbanować tego kretyna poniżej.

0

MaPet

Tyle, że jak Wasi piłkarze przychodzili do nas to zarówno my jaki i Wy mogliście złożyć ofertę kontraktu.

Jak młodzi odchodzą do Was to ofertę może złożyć tylko Arsenal, bo Barcelona nie ma prawa zaoferować kontraktu nieletniemu zawodnikowi. Takie jest prawo w Hiszpanii i uśmiać się można, że FIFA jeszcze nie uregulowała tej kwestii.

0

MaPet

Ale Guardiola nie pojechał do Anglii żeby obiecać młodemu willę, bajońskie zarobki i 3 z 7 cudów świata.

Tymczasem to przecież stał chwyt Wegnera.

0

Wracaj do domu Cesc. :)

Głupie gadanie o Thiago mnie nie przekona. Brazylijczyk jest świetny i być może w przyszłości będzie kluczowym zawodnikiem Blaugrany, ale on będzie raczej Iniestą a nie Xavim.

0

bartekk

7 dych w skali rocznej to są niby duże pieniądze? Szczególnie, że członkostwo to również różnorakie zniżki i rabaty.

To już kpina. Czasem mam wrażenie, że zdaniem niektórych wszystko powinno być za darmo albo za 1zł99gr.

0

Supercopa?

0

Lizus. ;p

Nie no poważnie to szacun dla niego.

0

W przypływie emocji pozwolę sobie zacytować swoją wczorajszą wypowiedź. :)

"To czy Manchester ma szanse w finale zależy tylko i wyłącznie od Barcy. Jeśli odpoczynek sprawił, że forma i błysk wróciły to po Anglikach nie będzie czego zbierać.

Prawda jest taka, że Barcelony w najwyższej dyspozycji nie zatrzymają ani pistolety ani karabiny maszynowe, a jedynie artyleria. Czym wobec tego jest Manchester?

Inna sprawa, że forma jest niewiadomą. Jeśli przegramy - będę miał kaca przez tydzień, ale wstydzić się nie zamierzam, bo nie ma ku temu powodu. "

No i stało się. :)

0

Nie wiek jak jest po katalońsku zajebisty, ale Xavi już wygrał. :D

Xavi: "Dzięki za wszystko. Ten zespół jest zajebisty. Zawsze czułem się cule i Katalończykiem. Teraz czuję to jeszcze bardziej".

0

A kto Cię tu zapraszał? Gdybym chciał żebyś akurat Ty wiedział co mam do powiedzenia to napisałbym to na którejś ze stron ManU, ale Ty jak widać masz inny tok myślenia.

0

To czy Manchester ma szanse w finale zależy tylko i wyłącznie od Barcy. Jeśli odpoczynek sprawił, że forma i błysk wróciły to po Anglikach nie będzie czego zbierać.

Prawda jest taka, że Barcelony w najwyższej dyspozycji nie zatrzymają ani pistolety ani karabiny maszynowe, a jedynie artyleria. Czym wobec tego jest Manchester?

Inna sprawa, że forma jest niewiadomą. Jeśli przegramy - będę miał kaca przez tydzień, ale wstydzić się nie zamierzam, bo nie ma ku temu powodu.

0

To propaganda Mourinho, który osławił Barcelonę jako złą i winną wszelkiemu złu. ;/

0

Nie podniecaj się tak "głópku".

Obaj mogą zagrać i decyzja należy tylko i wyłącznie do Guardioli. To, że Sport czy jakaś tam gazeta stwierdziła, że zagra tylko jeden to już inna sprawa. A ankieta dotyczy tego na kogo postawiliby kibice na lewej obronie a nie, który z nich ma zagrać.

0

Prdlenie.

Eto'o to przeszłość i chociaż sam tęsknię za jego grą w Barcy to szanse na jego powrót są bliskie zeru...

0

Mnie już ten klitschko wcale nie śmieszy. ;/ Ile można czytać wypowiedzi kretyna...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?