0

Ten wymowny gest Messi to położenie palca na ustach. Tak jak to robimy chcąc wyrazić słowo "cisza". Myślę, że to bardzo a pro po paplania Mourinho.

W to o Guardioli po prostu nie wierzę.

0

Wybłagam torrent? :p

0

W tamtym momencie to sam miałem ochotę mu krzyknąć słynne mono i przyfasolić przy okazji.

0

Dla Realu gratulacje za grę.

Mourinho to szmaciarz.

Pepe to psychol.

Tyle na ten temat.

0

katallonczyk16

Myślę, że gdyby to było coś poważniejszego to lekarze zaraz by go zabrali na ogarnięcie tematu.

0

Ogarnijcie fazę. :)

http://yfrog.com/h2ydqajj

0

A tak poza tym to Cesc się już profesorką zdążył popisać. =]

0

A tak wgl poza tematem to.

Czesiek mordo. :D Masz swój puchar.

0

Nie krzyczcie tak. Jest mecz. Ba. Jest zaje*isty mecz i to Gran Derbi, więc wracamy przed telewizory i oglądamy.

0

Jest power. :) To jeszcze na pewno nie jest perfekcja, ale jest super. No i spójrzcie na ławkę. Pierwszy raz od 2008 roku na ławce siedzą kozaki, które mogą coś wnieść do gry.

0

Kostek

Ale dziś nie musimy gonić wyniku.

0

Niezależnie od wszystkiego, miło go wreszcie zobaczyć w koszulce Barcelony.

0

A ja będę trzymał kciuki za Arsenal w Premier League, bo dalej lubię ten klub. W dupie mam oszołomów tak jak oni mają teraz w dupie Fabregasa.

Za to w LM życzę sobie Arsenalu w 1/8 i Fabregasa, który uciszy Emirates.

0

penosik

Oni nawet siebie nawzajem nie szanują, więc czego tu oczekiwać. Dzisiaj wchodzę, szukam newsów związanych z Fabregasem a tam patrzę.

"Niech spier**** do tej farsy jeba*** w dupe, kapitan zajeba** "

:O Taki tekst o piłkarzu, który grał dla Arsenalu 8 lat.

0

noucamp

suchar -.-

Tymczasem my nadal czekamy na oficjalne info.

0

To się nazywa spam.

0

Bo jesteś kretynem. Nie lubimy tu kretynów. Kretyństwo trzeba tępić.

0

Nie ogarniam tego. Kupiliśmy genialnego piłkarza za tak śmieszne pieniądze, że aż mam ochotę uściskać Rossela i spółkę.

0

Cesc? To świetna wiadomość.

Martwi mnie jednak mała ilość obrońców. Mamy Puyola, Pique, Abidala i Mascherano. Przy czym ostatnia dwójka to jednak nie są i nigdy nie będą nominalni środkowi obrońcy. Fontas za to nie nadaje się jeszcze na mocnych rywali.

0

Jeśli to prawda to uznam działaczy za geniuszy negocjacji. :O

0

Niech się delikatnie mówiąc odpier....

0

Ale gość jest napalony na tą Barcelonę. :O Właściwie to dobrze. :D

0

Ziarnko do ziarnka a zbierze się miarka. Trzy miliony tu, cztery tam i może wreszcie się znajdą pieniądze na Cesca.

0

Taa i sprzedaż 16 miała pewnie pomóc wyjść z tego kryzysu. -.-

0

Coś czuję, że Barcelona będzie grać na zwłokę. Arsenal będzie pod ścianą i może się w końcu ugiąć. No a nawet jeśli nie to Fabregas nie jest na gwałt potrzebny.

0

Ale faktem jest, że dzisiejsze oferty zostały odrzucone. Działacze Barcy mają zostać w Londynie i rozmawiać dalej, być może aż do poniedziałku. Można o tym przeczytać na Mundo Deportivo.

0

Tyle, że Kaniucha1988 mówi prawdę.

0

lukas

Pytasz jak można być zwolennikiem transferu Cesca?

Guardiola go chce. Mi wystarczy.

0

Sky Sports: Oferta Barcelony za Cesca Fabregasa została odrzucona.

0

No dobra, ale to ja chcę obrońcę teraz. :O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?