sev3nd4ys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Choszczno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten wymowny gest Messi to położenie palca na ustach. Tak jak to robimy chcąc wyrazić słowo "cisza". Myślę, że to bardzo a pro po paplania Mourinho.
W to o Guardioli po prostu nie wierzę.
0
Wybłagam torrent? :p
0
W tamtym momencie to sam miałem ochotę mu krzyknąć słynne mono i przyfasolić przy okazji.
0
Dla Realu gratulacje za grę.
Mourinho to szmaciarz.
Pepe to psychol.
Tyle na ten temat.
0
katallonczyk16
Myślę, że gdyby to było coś poważniejszego to lekarze zaraz by go zabrali na ogarnięcie tematu.
0
Ogarnijcie fazę. :)
http://yfrog.com/h2ydqajj
0
A tak poza tym to Cesc się już profesorką zdążył popisać. =]
0
A tak wgl poza tematem to.
Czesiek mordo. :D Masz swój puchar.
0
Nie krzyczcie tak. Jest mecz. Ba. Jest zaje*isty mecz i to Gran Derbi, więc wracamy przed telewizory i oglądamy.
0
Jest power. :) To jeszcze na pewno nie jest perfekcja, ale jest super. No i spójrzcie na ławkę. Pierwszy raz od 2008 roku na ławce siedzą kozaki, które mogą coś wnieść do gry.
0
Kostek
Ale dziś nie musimy gonić wyniku.
0
Niezależnie od wszystkiego, miło go wreszcie zobaczyć w koszulce Barcelony.
0
A ja będę trzymał kciuki za Arsenal w Premier League, bo dalej lubię ten klub. W dupie mam oszołomów tak jak oni mają teraz w dupie Fabregasa.
Za to w LM życzę sobie Arsenalu w 1/8 i Fabregasa, który uciszy Emirates.
0
penosik
Oni nawet siebie nawzajem nie szanują, więc czego tu oczekiwać. Dzisiaj wchodzę, szukam newsów związanych z Fabregasem a tam patrzę.
"Niech spier**** do tej farsy jeba*** w dupe, kapitan zajeba** "
:O Taki tekst o piłkarzu, który grał dla Arsenalu 8 lat.
0
noucamp
suchar -.-
Tymczasem my nadal czekamy na oficjalne info.
0
To się nazywa spam.
0
Bo jesteś kretynem. Nie lubimy tu kretynów. Kretyństwo trzeba tępić.
0
Nie ogarniam tego. Kupiliśmy genialnego piłkarza za tak śmieszne pieniądze, że aż mam ochotę uściskać Rossela i spółkę.
0
Cesc? To świetna wiadomość.
Martwi mnie jednak mała ilość obrońców. Mamy Puyola, Pique, Abidala i Mascherano. Przy czym ostatnia dwójka to jednak nie są i nigdy nie będą nominalni środkowi obrońcy. Fontas za to nie nadaje się jeszcze na mocnych rywali.
0
Jeśli to prawda to uznam działaczy za geniuszy negocjacji. :O
0
Niech się delikatnie mówiąc odpier....
0
Ale gość jest napalony na tą Barcelonę. :O Właściwie to dobrze. :D
0
Ziarnko do ziarnka a zbierze się miarka. Trzy miliony tu, cztery tam i może wreszcie się znajdą pieniądze na Cesca.
0
Taa i sprzedaż 16 miała pewnie pomóc wyjść z tego kryzysu. -.-
0
Coś czuję, że Barcelona będzie grać na zwłokę. Arsenal będzie pod ścianą i może się w końcu ugiąć. No a nawet jeśli nie to Fabregas nie jest na gwałt potrzebny.
0
Ale faktem jest, że dzisiejsze oferty zostały odrzucone. Działacze Barcy mają zostać w Londynie i rozmawiać dalej, być może aż do poniedziałku. Można o tym przeczytać na Mundo Deportivo.
0
Tyle, że Kaniucha1988 mówi prawdę.
0
lukas
Pytasz jak można być zwolennikiem transferu Cesca?
Guardiola go chce. Mi wystarczy.
0
Sky Sports: Oferta Barcelony za Cesca Fabregasa została odrzucona.
0
No dobra, ale to ja chcę obrońcę teraz. :O