sev3nd4ys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Choszczno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To nie Abidal tylko za mało nas z tyłu. Alves gania gdzieś wgl... no wszędzie.
0
Ależ się zestresowaliście. :)
0
Wieści z Santander cieszą, ale teraz musimy zrobić swoje.
0
Jeśli nie odbije palma to nie ma się czym martwić. Jedynym zagrożeniem są jedynie wpadki a'la Milan.
0
Jak zwykle polscy eksperci wiedzą lepiej.
Gdyby umowa z Qatar Foundation nie była koniecznością to nikt by jej nie podpisywał.
0
No i dobrze. Niech wygrają. Spotkamy się w GD.
0
Jakby się tak głębiej zastanowić to zasadniczo Barcelona nie zrobiła wczoraj niż nadzwyczajnego. Po prostu rozjechali rywala i jutro nikt nie będzie już o tym pamiętał.
Nie popadajmy jednak w hurraoptymizm. Teraz czekają nas cholernie trudne mecze z Valencią i Atletico. Wpadki nie wchodzą w grę, więc piłkarze będą pod presją.
Trochę brakuje mi spokoju w defensywie. Masche-Puyol to jednak nie Pique-Puyol. Na moje oko przydałby się dodatkowy stoper, ale to tylko moje, nic nie znaczące zdanie.
Byleby zachować spokój. Visca el Barca!
0
Kurde. Ale pojechali. :O
0
Bardzo dobrze, że Cesc gra. Po to został sprowadzony by w razie nieobecności Iniesty czy Xaviego, nie obniżać poziomu gry.
0
Po bramce na 2-0 z Sociedad tutaj o podwójnych manitach pisano.
0
m17essi3
Może od razu 15-0? Trochę pokory. Ostatnie dwa mecze powinny czegoś nauczyć.
0
Nie ma co się przejmować. :) Ciśniemy dalej.
0
eee WTF? =]
0
O jejku. Villa.
0
Co do tego urazu Iniesty to wyobraźcie sobie, że to się dzieje rok temu. Jedyną alternatywą byłby Keita.
0
Ale was nosi. :) Barcelona jeździ sobie z Milanem wedle uznania a tu panika, niemalże rozpacz, bo Pato popisał się geniuszem i na razie tylko remis.
0
Tylko nie Iniesta. -.-
0
Wypłakaliście się już?
0
Pod względem trenerskim faktycznie Mou jest najlepszy. Nikt nie jest tak dobry taktycznie jak on, ale jednocześnie Portugalczyka od Guardioli dzielą lata świetlne w innych kategoriach.
0
Ajajaj. Walić ten remis. Dajcie Sancheza. -.-
0
Haha =] Jakie wzburzenie po remisie. Aż poszukam w archiwum co się działo po zeszłorocznej porażce z Herculesem. :)
0
Wyjdzie podstawowy skład i pozamiatane. -.- Nie muszę chyba przypominać co się działo rok temu po porażce z Herculesem. Boli mnie cholernie, że po jednej wpadce zaczęły się jakiekolwiek dyskusje na temat formy zawodników.
Villa ma się ogarnąć? Gdyby nie on to nie mielibyśmy Superpucharu Hiszpanii. -.- Pedro? Koleś zapiernicza przez 90 minut wzdłuż i wszerz boiska będąc w ten sposób najbardziej aktywnym napastnikiem
Jedynym problemem jest obrona, chociaż poza pierwszą bramką dla Sociedad, nie było to odczuwalne. Drugi gol to po prostu kiks Villi. Trudno, zdarza się.
0
Rok temu dostaliśmy od Herculesa 0-2 na przywitanie z Camp Nou.
0
Ławka rezerwowych przeraża. :O
Pinto, Abidal, Puyol, Mascherano, Iniesta, Messi, Villa
0
xD
0
Generał! :)
Ławka rezerwowych zabija. :D
0
Torres. :D Przez pół sezonu strzelił o jedną bramkę mniej niż Fabregas w dwóch oficjalnych meczach. =]
0
Pozostaje stwierdzić, że piłkarze Barcelony po kilku dniach treningu grają jak równy z równym ze świetnie przygotowanym Realem.
0
Dajcie Cesca. :)
0
Nie będę oceniał. Jeśli Guardiola twierdzi, że nie potrzebni mu dodatkowi obrońcy to mu wierzę. Przyszłość pokaże co z tego wyniknie.