0

To nie Abidal tylko za mało nas z tyłu. Alves gania gdzieś wgl... no wszędzie.

0

Ależ się zestresowaliście. :)

0

Wieści z Santander cieszą, ale teraz musimy zrobić swoje.

0

Jeśli nie odbije palma to nie ma się czym martwić. Jedynym zagrożeniem są jedynie wpadki a'la Milan.

0

Jak zwykle polscy eksperci wiedzą lepiej.

Gdyby umowa z Qatar Foundation nie była koniecznością to nikt by jej nie podpisywał.

0

No i dobrze. Niech wygrają. Spotkamy się w GD.

0

Jakby się tak głębiej zastanowić to zasadniczo Barcelona nie zrobiła wczoraj niż nadzwyczajnego. Po prostu rozjechali rywala i jutro nikt nie będzie już o tym pamiętał.

Nie popadajmy jednak w hurraoptymizm. Teraz czekają nas cholernie trudne mecze z Valencią i Atletico. Wpadki nie wchodzą w grę, więc piłkarze będą pod presją.

Trochę brakuje mi spokoju w defensywie. Masche-Puyol to jednak nie Pique-Puyol. Na moje oko przydałby się dodatkowy stoper, ale to tylko moje, nic nie znaczące zdanie.

Byleby zachować spokój. Visca el Barca!

0

Kurde. Ale pojechali. :O

0

Bardzo dobrze, że Cesc gra. Po to został sprowadzony by w razie nieobecności Iniesty czy Xaviego, nie obniżać poziomu gry.

0

Po bramce na 2-0 z Sociedad tutaj o podwójnych manitach pisano.

0

m17essi3

Może od razu 15-0? Trochę pokory. Ostatnie dwa mecze powinny czegoś nauczyć.

0

Nie ma co się przejmować. :) Ciśniemy dalej.

0

eee WTF? =]

0

O jejku. Villa.

0

Co do tego urazu Iniesty to wyobraźcie sobie, że to się dzieje rok temu. Jedyną alternatywą byłby Keita.

0

Ale was nosi. :) Barcelona jeździ sobie z Milanem wedle uznania a tu panika, niemalże rozpacz, bo Pato popisał się geniuszem i na razie tylko remis.

0

Tylko nie Iniesta. -.-

0

Wypłakaliście się już?

0

Pod względem trenerskim faktycznie Mou jest najlepszy. Nikt nie jest tak dobry taktycznie jak on, ale jednocześnie Portugalczyka od Guardioli dzielą lata świetlne w innych kategoriach.

0

Ajajaj. Walić ten remis. Dajcie Sancheza. -.-

0

Haha =] Jakie wzburzenie po remisie. Aż poszukam w archiwum co się działo po zeszłorocznej porażce z Herculesem. :)

0

Wyjdzie podstawowy skład i pozamiatane. -.- Nie muszę chyba przypominać co się działo rok temu po porażce z Herculesem. Boli mnie cholernie, że po jednej wpadce zaczęły się jakiekolwiek dyskusje na temat formy zawodników.

Villa ma się ogarnąć? Gdyby nie on to nie mielibyśmy Superpucharu Hiszpanii. -.- Pedro? Koleś zapiernicza przez 90 minut wzdłuż i wszerz boiska będąc w ten sposób najbardziej aktywnym napastnikiem

Jedynym problemem jest obrona, chociaż poza pierwszą bramką dla Sociedad, nie było to odczuwalne. Drugi gol to po prostu kiks Villi. Trudno, zdarza się.

0

Rok temu dostaliśmy od Herculesa 0-2 na przywitanie z Camp Nou.

0

Ławka rezerwowych przeraża. :O

Pinto, Abidal, Puyol, Mascherano, Iniesta, Messi, Villa

0

xD

0

Generał! :)

Ławka rezerwowych zabija. :D

0

Torres. :D Przez pół sezonu strzelił o jedną bramkę mniej niż Fabregas w dwóch oficjalnych meczach. =]

0

Pozostaje stwierdzić, że piłkarze Barcelony po kilku dniach treningu grają jak równy z równym ze świetnie przygotowanym Realem.

0

Dajcie Cesca. :)

0

Nie będę oceniał. Jeśli Guardiola twierdzi, że nie potrzebni mu dodatkowi obrońcy to mu wierzę. Przyszłość pokaże co z tego wyniknie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?