sev3nd4ys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Choszczno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mnie osobiście cieszy, że w końcówce zaczęliśmy kręcić Real. Parę klepek i ich obrońcy nie ogarniali sytuacji. Mam też nadzieję, że podobnie jak w pierwszym meczu 1/2 LM, z Realu zejdzie trochę pary po tym zapieprzaniu przez całą połówkę.
0
Cesc ma zostać na boisku! Mam przeczucie, że coś odpieprzy ciekawego jeszcze.
0
Jak dla mnie 45 minut in plus. Valdes z Pique ładną szopkę odstawili, ale trudno. Zdarza się.
0
Nie srajcie się tak tylko oglądajcie. Jeszcze nawet nie zremisowaliśmy tego meczu.
0
Co by nie było dziś zagrają ze sobą dwie najlepsze drużyny na świecie. Cieszmy się futbolem i szanujmy rywala.
0
No to pełna mobilizacja panowie. Ja już żyję tylko i wyłącznie sobotnim klasykiem.
0
Znaczy się mówicie, że to była rezerwa?
0
Ale bania.
Valdes, Dani Alves, Puyol, Pique, Abidal, Busquets, Xavi, Iniesta, Villa, Messi, Cesc
0
Sędziowie ładnie na bani mieli.
0
Rotacja jest dobra, ale do czasu. Powinna być jako taka żelazna jedenastka. Potrafi ktoś takową wymienić?
0
No i tu nas boli właśnie. -.-
0
Dobre dobre Diego. :D
Jak ktoś mówi, że Ronaldo jest lepszy od Messiego to można dyskutować, ale kogoś kto twierdzi, że jakiś Neymar jest lepszy od Messiego, trzeba wysłać do lekarza.
0
Messi to dzisiaj pojawiał się i znikał. :O
0
No to teraz tylko odprawić Levante. Potem w LM głębokimi rezerwami i jedziemy gryźć trawę na Santiago Bernabeu.
0
Przecież CROzil to kibic Mleczarni. -.-
A news faktycznie ma trochę niewiele wspólnego z rzeczywistością. Po prostu grajmy.
0
Całkiem całkiem idzie. Przede wszystkim końcówka cieszyła oko.
0
Będzie spina jak na finał Ligi Mistrzów. I dobrze, bo na Bernabeu musimy jechać po zwycięstwo. Remis nas w żadnym stopniu nie ustawia, w przeciwieństwie do Realu.
0
Nikt nie jest bez wad. Może i coś jest coś na rzeczy, ale z drugiej strony po cholerę robić z tego aferę.
0
Te 6 punktów to i tak małe piwo biorąc pod uwagę dyspozycję w meczach wyjazdowych. -.-
0
No panowie trzeba spiąć dupy, bo spotkanie na Bernabeu będzie prawdopodobnie ostatnią szansą na odzyskanie kontaktu. 6 punktów to nie dużo, ale już wtedy możliwość kolejnej wpadki byłaby katastrofą.
0
A wiecie co jest zajebiste? Spalonego nie było a Messiemu brakło 5 centymetrów.
0
Jak na mój gust to za bardzo Guardiola miesza w tym sezonie. ;/ Powinna być jednak żelazna jedenastka w systemie 4-3-3, bo taka destabilizacja widać nie służy piłkarzom.
0
co proszę?
0
Smutne to, ale Villa naprawdę powinien usiąść na ławce. ;/
0
15 baniek to myśmy dali za Keirrisona. Wie ktoś gdzie on jest teraz?
0
No niech patrzą kto im będzie bramki strzelał.
0
Bez jaj. Remis ze świetnie grającą Valencią na wyjeździe to wpadka? A może mecz z Sevilla, która zagrała perfekcyjnie pod względem taktycznym a do tego miała bramkarza w jakimś transie? Remis w takich warunkach jakie mieliśmy wczoraj to też nie jest powód do wstydu. Jedyny żal to Sociedad gdzie wypuściliśmy z rąk pewne zwycięstwo.
0
Villa to Kozak. :O Obita kość boli a ten gra z pękniętą i jeszcze nikt o tym nie wie.
0
Messi 6 goli w 4 meczach. xd Król strzelców po raz trzeci?
0
Aboutreka
Gdyby Gran Derbi były w ten weekend do Barcelona byłaby w formie.