0

Mnie osobiście cieszy, że w końcówce zaczęliśmy kręcić Real. Parę klepek i ich obrońcy nie ogarniali sytuacji. Mam też nadzieję, że podobnie jak w pierwszym meczu 1/2 LM, z Realu zejdzie trochę pary po tym zapieprzaniu przez całą połówkę.

0

Cesc ma zostać na boisku! Mam przeczucie, że coś odpieprzy ciekawego jeszcze.

0

Jak dla mnie 45 minut in plus. Valdes z Pique ładną szopkę odstawili, ale trudno. Zdarza się.

0

Nie srajcie się tak tylko oglądajcie. Jeszcze nawet nie zremisowaliśmy tego meczu.

0

Co by nie było dziś zagrają ze sobą dwie najlepsze drużyny na świecie. Cieszmy się futbolem i szanujmy rywala.

0

No to pełna mobilizacja panowie. Ja już żyję tylko i wyłącznie sobotnim klasykiem.

0

Znaczy się mówicie, że to była rezerwa?

0

Ale bania.
Valdes, Dani Alves, Puyol, Pique, Abidal, Busquets, Xavi, Iniesta, Villa, Messi, Cesc

0

Sędziowie ładnie na bani mieli.

0

Rotacja jest dobra, ale do czasu. Powinna być jako taka żelazna jedenastka. Potrafi ktoś takową wymienić?

0

No i tu nas boli właśnie. -.-

0

Dobre dobre Diego. :D
Jak ktoś mówi, że Ronaldo jest lepszy od Messiego to można dyskutować, ale kogoś kto twierdzi, że jakiś Neymar jest lepszy od Messiego, trzeba wysłać do lekarza.

0

Messi to dzisiaj pojawiał się i znikał. :O

0

No to teraz tylko odprawić Levante. Potem w LM głębokimi rezerwami i jedziemy gryźć trawę na Santiago Bernabeu.

0

Przecież CROzil to kibic Mleczarni. -.-

A news faktycznie ma trochę niewiele wspólnego z rzeczywistością. Po prostu grajmy.

0

Całkiem całkiem idzie. Przede wszystkim końcówka cieszyła oko.

0

Będzie spina jak na finał Ligi Mistrzów. I dobrze, bo na Bernabeu musimy jechać po zwycięstwo. Remis nas w żadnym stopniu nie ustawia, w przeciwieństwie do Realu.

0

Nikt nie jest bez wad. Może i coś jest coś na rzeczy, ale z drugiej strony po cholerę robić z tego aferę.

0

Te 6 punktów to i tak małe piwo biorąc pod uwagę dyspozycję w meczach wyjazdowych. -.-

0

No panowie trzeba spiąć dupy, bo spotkanie na Bernabeu będzie prawdopodobnie ostatnią szansą na odzyskanie kontaktu. 6 punktów to nie dużo, ale już wtedy możliwość kolejnej wpadki byłaby katastrofą.

0

A wiecie co jest zajebiste? Spalonego nie było a Messiemu brakło 5 centymetrów.

0

Jak na mój gust to za bardzo Guardiola miesza w tym sezonie. ;/ Powinna być jednak żelazna jedenastka w systemie 4-3-3, bo taka destabilizacja widać nie służy piłkarzom.

0

co proszę?

0

Smutne to, ale Villa naprawdę powinien usiąść na ławce. ;/

0

15 baniek to myśmy dali za Keirrisona. Wie ktoś gdzie on jest teraz?

0

No niech patrzą kto im będzie bramki strzelał.

0

Bez jaj. Remis ze świetnie grającą Valencią na wyjeździe to wpadka? A może mecz z Sevilla, która zagrała perfekcyjnie pod względem taktycznym a do tego miała bramkarza w jakimś transie? Remis w takich warunkach jakie mieliśmy wczoraj to też nie jest powód do wstydu. Jedyny żal to Sociedad gdzie wypuściliśmy z rąk pewne zwycięstwo.

0

Villa to Kozak. :O Obita kość boli a ten gra z pękniętą i jeszcze nikt o tym nie wie.

0

Messi 6 goli w 4 meczach. xd Król strzelców po raz trzeci?

0

Aboutreka
Gdyby Gran Derbi były w ten weekend do Barcelona byłaby w formie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?